2 ay sonra anne olucam ve hiç bişey bilmiyorum

Başlatan berrak, 24 Temmuz , 2007, 23:54:31

« önceki - sonraki »

berrak

sevdacım nasıl sayfa açmam gerektiğini bilmiyorum,yardımcı olursan tabiki açarım. :y25:

bengü

canim öncelikle gazin kizi erkegi olmuyo benim kizim felaket gaz sancisi cekti 4 ay.sayfaya gir hangi konudan acmak istiyosan sec ve yeni konu yazan yeri tikla konu basligini sec bukadar. :icon_thumright:
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

sevda

BERRAKÇIMMM SAYFANIZ AÇILMIŞ BULUNMAKTADIR ARTIK SEN VE BEBĞİMİN NELER YAPTIĞINI ORDAN TAKİPPP EDİCEEMMMM YENİ RESİMLERİİNİİİ ORDA GÖRÜCEMMM YAŞASINNN....

bengü

berrak

sağolun beni ordada yanlız bırakmadığınız için  :flowers:

bengü

önemli degil bitanem ama sende sayfani bi ziyaret et artik caniiiiiiiim :wave:

duru boncuk

evet berrak snde ihmal etme biz geliyoruz ama sen yoksun olmuyo ama böylee :nono:

Balböceği

Burda egerki bebekle ilgili bisey bilmiyorsan

Hemsire geliyor eve aylik dergi gonderiyorlar icinde annye orkit bebege bez geliyor neler veriyorlar  :k06: :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

hangi ann adayı ben tam tamına bilirim diyebilirim ki yaşamadan önce..o yüzden anne adayları bence sakinliini korumalı melekleriniz size gelince aniden sanki 35 çocuk bakmışcasına tecrübeli hale geliyorsunuz  :k06:

мiŁenα.

ben anne olmadan önce çok bebekle haşır neşir oldum.epey bilgim vardı tecrübeliydim..

Ama insanın kendi bebeği olunca herşeyin en ince ayrıntısına kadar bilgi sahibi oluyor. ;)

Tecrübe sahibi oluyor. ::)

:love9: :love7: :love9:

Lă_Tăhzen!

BENIM DOGUM YAKLASTIKCA BENDEKI KORKULARDA ARTMISTI BEN KIZIMA NASIL BAKICAM DIYE AMA BİZ KADINLAR ANAÇ RUHLUYUZ 1 AY ANNEM YANIMDA KALDI YARDIMCI OLDU SAOLSUN 1 AY SONRA GITTI ANNEMI GONDINCE BEBİŞLE YALNIZ KALDIM BEN DEDIM ŞİMDİ NASIL BAKICAM BUNA TUM İŞ BANA KALDI AMA HİÇTE ZORLANMADIM HERSEYDE TECRUBE SAHIBI OLUYORSUN GÖZDECİM DEDİGİ GİBİ 35 COCOUK BAKMIS GIBIYIM  :k06: ESKİDEN ARKADASLARIMIN COCOUKLARININ 1 ÇİFT ÇORABINI GIYDIRMEK 5 DAKIKAMI ALIRKEN   :D SIMDI KIZIMIN KILOTLU CORABIYDI USTU BASIYDI 5 DAKIKA BILE SURMUYOR GIYDIURMEK..... PRATİKLEŞİYOR İNSAN HASTA OLMASINDAN COK KORKARDIM ELIM AYAGIMA DOLASIR DIYE COK SUKUR GAYET SOGUK KANLI DAVRANDIM

Balböceği

Hemen hemen 5 senelik tecrubem var allahtan cocuktan yana kimseye muhtac olacagimi sanmiyorum Dogurmadan anne olmayi ogrendim zamaninda  :D

н∂vv∂ ツ

bende yıkama konusunu düşünüyorum
becerebilirim inş

Uploaded with ImageShack.us

Lă_Tăhzen!

BEN 1.AYINDAN ITIBAREN HEP KENDİM YIKADIM ARADA ESIMDE YARDIMCI OLDUGU ZAMANLAR OLDU AMA GENELİ YALNIZDIM KUCUKKEN PROBLEM OLMUYODA ŞİPŞAK HALLEDİYON BUYUDUKCE HAREKETTE ARTIYOR BENIM KIZ BANA ÇİN İŞKENCESİ YAPIYO BANYO YAPARKEN EL AYAK DURMUYOR SICRIYOR BALIKK :D

н∂vv∂ ツ

sabun gibi kayıyor diyo çevremdekiler korkutuolar   :-ooo
Allah korusun anam düşününce tansiyonum düşüo

Uploaded with ImageShack.us