Bu Gün Eşiyle Kavga Eden Bacılar Kulübü :)

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 18 Şubat , 2012, 20:19:11

« önceki - sonraki »

mavişim80

DÜN GECEKİ UFAK TARTISMADAN SONRA SESSİZİZ  AMAN ALLAHIM BOZMASIN.

DENİZGÖZLÜM81

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 11 Mayıs , 2012, 13:07:14
kız anam nenim herif burdayken sadece annesinden dolayı tartışırdık ilk 2 yıl neredeyse hergün kavga ederdik uzun sürerdi kavgalarımız kız zamanla evlilik oturuyormuş bizde öyle artık kavga etmiyoruz eşimde diyor olgunlaşıyor galiba evliliğin zor günlerini atlattık diye aman kızlar sesiz olmayın koparsa kıyamet pir bopar azda olsa atışınki eğlence olsun :ehi: :ehi: :ehi: :k06: ben lafımı söylerdim sonrada şakasına diye gülerdim eşimde de aynıydı oyüzden içimde kalıp büyüyeceğine söyleyimde rahatlayim dimi ama

mutluluk

VALLA BİZİM EVLİLİK OTURDUMU YOKSA ARTIK YORULDUKMU BİLEMİYOM.KAVGA ETMEMEK İÇİN ÖZEN GÖSTERİYORUZ. :ehi:

mavişim80

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 11 Mayıs , 2012, 13:19:22
Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 11 Mayıs , 2012, 13:07:14
kız anam nenim herif burdayken sadece annesinden dolayı tartışırdık ilk 2 yıl neredeyse hergün kavga ederdik uzun sürerdi kavgalarımız kız zamanla evlilik oturuyormuş bizde öyle artık kavga etmiyoruz eşimde diyor olgunlaşıyor galiba evliliğin zor günlerini atlattık diye aman kızlar sesiz olmayın koparsa kıyamet pir bopar azda olsa atışınki eğlence olsun :ehi: :ehi: :ehi: :k06: ben lafımı söylerdim sonrada şakasına diye gülerdim eşimde de aynıydı oyüzden içimde kalıp büyüyeceğine söyleyimde rahatlayim dimi ama

SONUUUUNA KADAR KATILIRIYORUM OTURUYOR GALİBA ZAMANLA...BAZEN EĞLENCE OLSUN İDYE SİNİR EDİYORUM...
Alıntı yapılan: mutluluk - 11 Mayıs , 2012, 13:45:36
VALLA BİZİM EVLİLİK OTURDUMU YOKSA ARTIK YORULDUKMU BİLEMİYOM.KAVGA ETMEMEK İÇİN ÖZEN GÖSTERİYORUZ. :ehi:

SENİN DURUMUNUDA YASIYORUM CANIM BEN ...KAVGA ETMEMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPTIGIMIZ OLUYOR BAZENN.AMA ARTIK BENDE YORULDUM.ANNESİ YÜZÜNDEN COK KAVGA EDERDİK ARTIK SUSTUM....PEK ACMAMAYA CALIISYORUM .CUNKU NE DESEM HAKSIZIM

...ŞehzadEfe...

bizde kaynana yüzünden bu aralar limoniyiz  :-\ genelde o susuyor ben konuşuyorum.kızlar bence eşlerimiz bizlerin bir gün gidebilecegimiz ihtimalliyle yaşamalılar ben bu kadına ne dersem diyeyim o beni affeder o hep yanımdadır düşüncesine kapılmamalılar korkuları olmalı  ;)
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

mavişim80

ÖYLE DÜŞÜNME BENCE BİRDE KENDİ YERİNE KOY ONU.ONUN TARAFINDAN BAK YADA O GİDER DİYE HİÇ DÜŞÜNDÜN MÜ ?YANLIS DÜŞÜNME DERİM ARKADASIM.EVET HER EVLİLİKTE SORUN OLUYOR.BENİM HELE NELER ATLATTIM..EMİNİM GECER UNUTT UNUT AKLINDAKİLERİİ

tweety0555

bencede gıdebılecegız korkusu olmalı :k06:

BEN HEP ESIME SUNU DERIM  BENIM SU DUNYADA TEK IHTIYACIM SEVGI SAYGI ONLARIDA BANA GOSTERMEYECEKSEN SEN YOLUNA BEN YOLUMA  :-\

BENDE ESIME COK KIRGINIM HEMDE  OKADAR BADIRE ATLATTIK HIC BOYLE HISSETMEMISTIM COK KOTU HISSEDIYORUM KENDIMI  :'( HAA ONUNLA KONUSUYORUM AMA KULAGIMDA SOYLEDIGI SOZLER SUREKLI CINLIYOR :sad1: SONRASINDA PESIMDE DELI DIVANE OLDU HALADA OLUYOR AMA ICIMDEN CIKMIYOR DEMEKKI HISSEDIGIYOR BENIM KIRGIN OLDUGUMU YOKSA ONUNLA KONUSUYORUM VS VS ..

AMA ALLAHIM EKSIKLIKLERINI GOISTERMESIN INSAN KOCASINI COK OZLUYOR BE YA :ehi: :love9: :love9: :love9: :love9:

mavişim80

EVET CANIM ANLIYORUM SENİ SONUNA KADAR HAKLISIN

...ŞehzadEfe...

tabiki de canım oda gidebilir ama evlilikte erkek kadın arasında farklılıklar oluyor ama benim demek istedigim bazı erkekler baskaları için karılarını kırabiliyorlar es geçebiliyorlar buda eşim beni bırakmaz kırsamda ne yaparsam yapayım benimledir düşünceleri olur işte bu düşünceye kapılmamaları gerekiyor bilmiyorum ben boyle düşünüyorum
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

xxcansuxx

bende katılıyorum  biz çok iyiyiz kavga gürültümüz yok o beni hep alttan aldığı için tabi  :k06: :k06: sakindir kendileri :k06: :k06: ben k.valide için bile bir sürü laf ederim ona başka erkek olsa kaldırır bir şey der bir gün tek dediği ama canan bu kadar acımasız olma sonuçta onlarda benim anam babam dedi ben durdum haklı ya bunun suçu ne huzurunuda sabrınıda kaçırmayım dedim neyse...

çocuk için uğraştığımız zamnlar ben olmazsa ayrılırız demştim zaten olmadığını ailen bilse beni durdurmaz dedim o kızdı ben ne olursa olsun seni seviyorum bırakmam ama sen beni terkedersen ben arkandan koşsamda sen geri gelmezsin dedi ben şaşırdım beni çözmüşsün dedim... bunu her erkek itiraf etmez  :love9: :love9:

mavişim80

FENA BİR KAVGA İDİ..BİDAHA YAPMAK İSTEMİYORUM.YORULDUM ARTIK.SENİ NEKADAR YANLIS TANIMISIM

elfo

öyle deme canım herşey yoluna girer inşaAllah  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

mavişim80

COK KÖTÜYÜM KELİMELERLE İFADE EDEMİYECEK KADAR KÖTÜYÜM

Mavish

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 18 Mayıs , 2012, 10:05:46
COK KÖTÜYÜM KELİMELERLE İFADE EDEMİYECEK KADAR KÖTÜYÜM

rabbim yardimcin olsun.... kalbini ferahlatsin insaALLAH..... güzellikler getirsin sana...

mutluluk

özlemcim inan elden bişey gelmiyor ne söylersen söyle ne yaparsan yap beyin aynı oldumu değişen bir şey olmuyor maalesef.onun için zamanla alışıyon herşeye sende salıveriyon artık