29 Nisan , 2024, 09:37:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bu Gün Eşiyle Kavga Eden Bacılar Kulübü :)

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 18 Şubat , 2012, 20:19:11

« önceki - sonraki »

DENİZGÖZLÜM81

sinir oluyorum her konuşmamızda kulağı bizde kaynananın herşeyi bilmek zorunda sanki ama arkadaş haklı eşe bile güvenmeyeceksin annesigil yokken hayattından bılmış gibiydi onlar geldi neşside yerine geldi kızlar bıktım sürekli dengesiz saçmasapan konuşuyorsun kelimesinden aklını başına al demesinden artık benbile kendimden şüpe etmeye başladım bir insanın herkelimesi saçma hata olabilirmi eğer öyleyse benim yerim akılhastanesi değilmi bir insan sürekli hatalı olabilirmi  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:tükendim bittim yoruldum sürekli haksızmışım konuşmasınız bilmezmişim gibi azarlanmakdan bıktım

tweety0555

HAVA CIM ONCELIKLE SUREKLI BUNU SOYLUYORSA GARIPLIK SENIN ESINDE OZAMN BENIMLE MUHATAP OLMA DE VE ONUNLA HICBIRSEKILDE KONUSMA HER ILISKIYI KES GORSUN ....SINI . :cussing: CCANIM BENIM ESIMDE OYLE DEDIGI ZMANLAR OLUR BENDE ONA SUREKLI DOGRU SEN DUNYANIN EN AKILLI EN DUZGUN KONUSAN ADAMISIN ..AMA BENI ALIRKEN HIC KONUSMAMAM DIKKAT ETMEK AKLINA GELMEMIS DIYORUM :ehi: SEN DE ONA SOR SEN KENDINI NE B... SANIYORSUN DIYE AMA KAVGA ANINDA SOR BEN SENIN  YAPTIKLARINI KARI BASIMA TEK ELIMLE YAPARIM SENIN BU KIBIR NE ALLAH ASKINA DEYIVER...ONUN BASARISIZ OLDUGU YERLERI SURATINA VUR SUREKLI SENDE ...NE CANINI UZUYON YAAA BOSVERSENE ...

ANASINA PRIM VERME AMA SONRADAN BUNLARI HALLET SIMDI HERYI GULLUK GULISTANLIK GOSTER ..AMA KOCAN ONLARIN YANINDA BOZARSA SEN IKI KATI BOZ G.T OLSUN VALLAHI AAA NEDIR BU YAAA SENIN KOCANA KIZIYORUM SUREKLI SENI ASAGILAMASINA

mutluluk

Alıntı yapılan: tweety0555 - 06 Nisan , 2012, 11:20:31
MUTLULUK KUSURA BAKMA ADINI BILEMEDIM  MUHTEMELEN BEN SENIN ABLANIM ,BAK BENDEN SANA TAVSIYE KIMSEYE YARANMAYA CALISMA BU KOCAN BILE OLSA YANI INSANLARI MUTLU ETMEK ICIN KENDINEDEN ODUN VERME DEMEK ISTIYORUM..CUNKI INAN KOCALAR DAHIL KIYMET BILMIYORLAR ..SEN DE GIDIYORMUSUN ONLARIN SANA GELDIGI KADAR BIRAK SENI KOTU BILSINLER YAZIK SANADA YA ESINE DEKI EGER NEDEN ISTEMIYORSUN DESE BEN DE YORULUYORUM BENI KIMSE CAGIRMIYOR ANCA MILLET  G...NE  GEZME ARIYOR BENDE GEZMEK ISTIYORUM DINLENMEK ISTIYORUM DE...CANIM INAN YILLAR GECINCE COK PISMAN OLURSUN HAYIR DEMEYI OGREN BASKA PLANIMIZ VAR DE VS VS ESIN BU DURUMDAN MEMNUNDUR ZZATEN CUNKI KENDI TARAFI SNEIN TARAFINDAN GELSE COKTAN ISYAN BAYRAGINI CEKERDI MALUM ERKEKLER...
ALLAH YARDIMCIN OLSN CANIM

.
GELECEK KADINDA SANA BEBEGI ILE GOSTERIS YAPACAK OLURSA KI YAPMASINA IZIN VERMEDEN BEBEKLE SEN ILGILEN UMURSAMADIGHINI GOSTER :ehi:

İSMİM SAADET ÖZLEMCİM.YAŞIM 34 YANİ O KADAR KÜÇÜK BİRİ DEĞİLİM.ÇOK HAKLISIN BÜTÜN SÖYLEDİKLERİNDE VERDİĞİN TAVSİYELER İÇİNDE ÇOK SAĞOL.BUNUN TARTIŞMASINI ÇOK YAPTIK BENİM ZATEN EŞİMLE HİÇ SORUNUM YOK ÇOKİYİ BİRİ.AMA NE VARKİ BUNLAR ÇOK YÜZSÜZ BİR SÜLALE.HAYATTA GİRİP ÇIKMAM ÇÜNKÜ ÇOK CAHİLLER AMA ONLAR İÇİN YETERKİ OTURMAK OLSUN.YANİ BİRİ BANA YÜZ VERMESE HAYATTA ADIMIMI ATMAM.FAZLA KONUŞUP YÜZ VERMEME RAĞMEN  BUNLAR ACAYİP BİŞEYLER.ALLAHDAN ÇALIŞIYORUM YOKSA HERGÜN GELİRLER.UTANMA YOK ONLARDA.

CANIM ÇOCUĞU SEVİNCEDE DİOLAR NAZAR ETTİ BEBEĞİM SABAHA KADAR AĞLADI SUSMADI.YOK BİLMEME NELER NELER.YANİ BEN NAZAR EDİOM KISKANIYOM BENİM YOK YA.YANİ BUNLARA NAPSAN SUÇ.ÇOK ÇOK CAHİL BİR KESİM.AMA NAPARSIN ÇOK SIKILIYOM AMA İDARE EDİOM İŞTE  :y25:

mutluluk

YAAA HAVVACIM BOŞVERSENE NEDEN AĞLIYON O SANA TEPKİSİNİ KOYUYORSA SENİ KIRIYORSA SENDE O AN ONA BELLİ ETTİR GEREKİRSE LAFINIDA SÖYLE BOZULUP SUSSUN.BENİM EŞİM İLK ZAMANLAR AİLESİ NE DESE GELİRDİ ÜZERİME O NE DEDİYSE BENDE AYNISINI SÖYLEDİM ŞİKAYETLERİMİ DEDİM.ÇÜNKÜ BAKTIM Kİ SUSTUKÇA ÜSTE ÇIKIYORLAR.DEDİM HOPP ORDA DUR DÖNÜN KENDİNİZE BAKIN.ŞİMDİ GELİPTE AİLESİNDEN DOLAYI BANA LAF EDEMİYOR.EDEMEZDE.YETER BİZDE CANIZ. ;)

tweety0555

SAADET BENDEN BUYUKMUSUN CANIM AMA YASIT SAYILIRIZ :opucuk:  MADEM OYLE MISAFIR KABUL ETME BAHANELER UYDUR CANIM YA YAZIK SANA DA CALIS KOSTUR KOSTUR HAZILRIK YAP EEE BUNE YAAA INSAIZ BIZDE ...ALLAH KOLAYLIK VERISN VALLAHI NE DIM KI ..
UMARIM BIRAN ONCE SENINDE BEBEGIN OLUR...SEN VANDAYDIN DEGIL MI EVDESIN MISAFIR GELDIGINE GORE CADIRDA GELMELZLER ARTIK :ehi:

mutluluk

ÖZLEMCİM ONLAR İÇİN ÇATIR DIŞARI BAHÇE FARK YAPMAZ YETERKİ POPOLARINI BIRAKACAK YER OLSUN. :ehi: :ehi: :ehi:

mutluluk

EVET BEN VANDAYIM.KOMİK OLAN TARAFTA NE BİLİYON MU EŞİMİ GÖRÜNCE GÜLÜMSÜYOM EŞİM GİDİNCE RESMEN VAMPİRLEŞİYOM. :ehi:

mutluluk

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ÖZLEM EŞİM GELDİ ELİM AYAĞIM BİRBİRİNE KARIŞTI SAYFAYI NASIL AŞAĞI ÇEKTİM BİLEMEDİM. :toothy10: :toothy10: :toothy10:

HASRET!M S@N@

maşallah nasıl iyimişki
bu erkeklere asla yaranamazsın ne yaparsan yap yokkk
gecen hafta yatılı misafir vardı esimin tarafından
bu haftada gelecek bana dinlenmek falan yok anlıcanız
misafiri cok severim ama ca<lısırken cok zor oluyor ya

suzannn

EŞİMLE TARTIŞIYORUZ ARA SIRA AZ TRİP ATAYIM DİYORUM 3 GÜNLÜK DÜNYA DİYOR BENİ RAHAT BIRAKMIYOR  :ehi: :ehi: :ehi:

mutluluk

VALLA BENDE MİSAFİR ÇOK SEVERDİM AMA BUNLARIN ZORAKİ GELMELERİ BENİ NEFRET ETTİRDİ.

iklima

bu aralar bacıların hepsi uslu duruyo anlaşılan  :nazar: :nazar: :nazar:
kimsecikler kavgaya karışmıyo  :k06:
allah tadımızı bozmasın  :amin: :amin: :amin:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ツgöçmen_54 ツ

dün akşam eşimle çok fena kavga ettim  :crybaby2:
sebebi mutfak gideri.
her defasında yapıyorum tamam bu sefer su falan taşıp geri vermicek diyor her defasında geri veriyor.dün akşamda aynısı oldu.halıları yeni yıkatmıştım bulaşık makinesinin verdiği pis yağlı su halıyı batırdı.
.bu sefer çığırımdan çıktım bağırmaya başladım.mutfak penceresi açıktı sesinimi duyurmaya çalışıyosun dedi. :caca: kime duyurcaksam artık  :ehi:
akşam dışarda yağmur fırtına kıyamet kopuyor aldım halıyı balkonda yıkadım.hasta olursan senin peçareliğin yüzünden dedim.istersen geber dedi tohumuna paramı saydım  :crybaby2: en çokta bu zoruma gitti.sabahtan beri arıyor mesajlar çekiyor benden cevap yok.

iklima

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 19 Nisan , 2012, 13:57:57
dün akşam eşimle çok fena kavga ettim  :crybaby2:
sebebi mutfak gideri.
her defasında yapıyorum tamam bu sefer su falan taşıp geri vermicek diyor her defasında geri veriyor.dün akşamda aynısı oldu.halıları yeni yıkatmıştım bulaşık makinesinin verdiği pis yağlı su halıyı batırdı.
.bu sefer çığırımdan çıktım bağırmaya başladım.mutfak penceresi açıktı sesinimi duyurmaya çalışıyosun dedi. :caca: kime duyurcaksam artık  :ehi:
akşam dışarda yağmur fırtına kıyamet kopuyor aldım halıyı balkonda yıkadım.hasta olursan senin peçareliğin yüzünden dedim.istersen geber dedi tohumuna paramı saydım  :crybaby2: en çokta bu zoruma gitti.sabahtan beri arıyor mesajlar çekiyor benden cevap yok.

insan biriktirince böyle oluyor işte canım patlıyor bi yerde.hırsından yapmışsın yağmurda halı yıkama felan ama inşallah hasta olmazsın
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ツgöçmen_54 ツ

hem hırsımdan hem yağlı su halının üzerinde olmasından dolayı içim rahat etmezdi  :sad1: