29 Nisan , 2024, 01:11:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bu Gün Eşiyle Kavga Eden Bacılar Kulübü :)

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 18 Şubat , 2012, 20:19:11

« önceki - sonraki »

tweety0555

vallahı guzel sozmus yaw tohumuna paramı verdım :k06: bak ben bunu daha sonra kullanmak uzere hafızama kazdım ne olur ne olmaz yarın bır gun lazım olur :suclu: :ehi: arkadasım erkekeler herseyı soyluyorlar ve uzuyorlar bızı  ama benım esım ıkı haftadır yurtdısında evde golgesı yetıyormus ne ıs yapıyorsun sankı vs derdım abowwww o gıttıgınden berı bılgısayara bıle dogru durust bakamıyorum :suclu: genede allahım korsun kollasın onları :amin: ama bırazda yontulmasını adam olmalarını saglasa ıyı olacak demı :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

:ehi: :ehi: :ehi:

Her eve bir odun şart ;)

Ahh o odunlar olmasa ne yapardık  :ehi:

Bende bugün çatıyım Adama dedim direkten dönderdi beni  :ehi:

Tabi yarım agizla nasıl kavga edilir siz duşunun  :ehi:  

hümeyra_t_e

bazen olmadık laflar çıkıyo insanın ağzından sinirle.ama nedense genelde erkeklerden çıkıyo bu laflar

ツgöçmen_54 ツ

benim eşim çok dengesiz kızlar yaa.der ondan sonrada bin pişman olur.
saçmalıyorum arada sen uyar beni diyor.bende daha fenayım daha beter laflar çıkıyor ağzımdan olay uazyıp gidiyor işte.
neyse sonuçta affettirdi kendini.pazar günü halıyı birde kendi yıkıcakmış vallahi  :ehi:

iklima

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 21 Nisan , 2012, 12:57:17
saçmalıyorum arada sen uyar beni diyor.bende daha fenayım daha beter laflar çıkıyor ağzımdan olay uazyıp gidiyor işte.
neyse sonuçta affettirdi kendini.pazar günü halıyı birde kendi yıkıcakmış vallahi  :ehi:

senin yıkadığın halıyı mı yıkıycakmış tekrar :D
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: iklima - 21 Nisan , 2012, 13:01:34
Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 21 Nisan , 2012, 12:57:17

senin yıkadığın halıyı mı yıkıycakmış tekrar :D

evet aynı halıyı kendisi yıkıcak.ben yıkadım ama sermedim yağmurda fırtınada fazla uğraşamamıştım.

iklima

Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

elif35

ayyy ben buraya uğrarım çok anammm tam benlikmiş burası  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: benim kociş türünün tek örneği olduğu için çookkk tartışırızz o laf sokar ben ardından bir o bir ben böyle devam eder  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: başlarda susuyordum anaaa baktım sustukça tepeme  çıkıyor hööyyttt dedim artık  ağzıma geleni sayıyoyrum 3 gün konuşmuyorum dönüyorum kıçımı uyuyorum 3. gün zor dayanıyor sırnaşıyo sonraa  :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: 

DENİZGÖZLÜM81

sonrada :k06: :k06: :ehi: :ehi: :ehi: ay benim koca gitti kavga edemem artık gider ayak benimle zaman geçirdi oda bişeyleri farketti negüzel geçti zaman diyor ee dedim bilgisayardan fırsat bulsaydın hep böyle güzeel geçerdi zaman dedim arada lafı çaktım :k06: :k06: :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 10 Mayıs , 2012, 17:13:15
sonrada :k06: :k06: :ehi: :ehi: :ehi: ay benim koca gitti kavga edemem artık gider ayak benimle zaman geçirdi oda bişeyleri farketti negüzel geçti zaman diyor ee dedim bilgisayardan fırsat bulsaydın hep böyle güzeel geçerdi zaman dedim arada lafı çaktım :k06: :k06: :k06:

:k06: :k06: :k06:

biraz ayrı kalmak size çok iyi gelecek o zaman. anlasın değerini  :k06:

DENİZGÖZLÜM81

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 10 Mayıs , 2012, 18:28:00
Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 10 Mayıs , 2012, 17:13:15

:k06: :k06: :k06:

biraz ayrı kalmak size çok iyi gelecek o zaman. anlasın değerini  :k06:

öyle vallaha canım şimdi beni çok sevdiğini söylüyor bu ayrılık bize yarayacak gibi ay bide hamile kalmış olsam varya ne güzel olurdu

°•.ℓανιηуα.•°

:k06: :k06:

ilahi havva. sevindim canım. inşallah hep daim olur mutluluğunuz  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

bu aralar biz epey durulduk.

kuzuların sessizliği mi ki  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

mutluluk

AMANNNN O SESSİZLİK BİZİM EVDE OLSA PEKDE HAYRA YORULMAZ :laughing7:

Bluegirl

Allahıma bin şükür buaralar iyiyiz  :nazar:  :love9:  :nazar:  :love9:  :nazar:  :love9:  :nazar: