Bu Gün Eşiyle Kavga Eden Bacılar Kulübü :)

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 18 Şubat , 2012, 20:19:11

« önceki - sonraki »

tweety0555

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 31 Mart , 2012, 21:14:20
özlem gelince yeni evlenen aşıklar gibi olursunuz koçişle 1 ay uzun zaman... benmkide 15 günlüğüne eğitime gidecek bende memlekette olacağım  :muzz: :muzz:
bizde de kavga yakındır bugün istediğini alırsa birşey olmazda  :suclu: :suclu: benim caadı kız eşimle ilgilenmeme fırsat vermiyor bende yan çiziyorum eşim isyanlarda dün sinirlendi zaten bakalım bu akşam nolcak...

BILMIYORUMKI FISTIGIM YAAA :sad1: VALLAHI BEN GIDERKN IYI OLMASINI ISTERDIM KOTU GIDECEK SIMDIPASAM GUNLERCE KUSER SIMDI :suclu:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: tweety0555 - 31 Mart , 2012, 21:19:07
özlem gelince yeni evlenen aşıklar gibi olursunuz koçişle 1 ay uzun zaman... benmkide 15 günlüğüne eğitime gidecek bende memlekette olacağım  :muzz: :muzz:
bizde de kavga yakındır bugün istediğini alırsa birşey olmazda  :suclu: :suclu: benim caadı kız eşimle ilgilenmeme fırsat vermiyor bende yan çiziyorum eşim isyanlarda dün sinirlendi zaten bakalım bu akşam nolcak...

BILMIYORUMKI FISTIGIM YAAA :sad1: VALLAHI BEN GIDERKN IYI OLMASINI ISTERDIM KOTU GIDECEK SIMDIPASAM GUNLERCE KUSER SIMDI :suclu:
iyide haftaya gidecekmiş haftaya kadar küs durmazsınız herhaldde dimi küs gitmesin

tweety0555

BENCE KUS DURUR AMA BILMIYORUM GITMEYE YAKIN MECBUREN GIYSILERINI YIKAMAK ICIN ISTERIM GALIBA :icon_scratch:MECBURI BIR GORUSME OLUR

xxcansuxx

Alıntı yapılan: tweety0555 - 31 Mart , 2012, 21:31:40
BENCE KUS DURUR AMA BILMIYORUM GITMEYE YAKIN MECBUREN GIYSILERINI YIKAMAK ICIN ISTERIM GALIBA :icon_scratch:MECBURI BIR GORUSME OLUR
canım ya inş. küslük uzun sürmez giderken güle güle uğurla kocişini  :opucuk:

Balböceği

ne istiyorsa ver adama  :ehi: :ehi:

hümeyra_t_e

özlem eger haklıysanda bosver yola gtcek güzel gönder.ve deki HAKLI OLDUĞUN İÇİN DEĞİL SIRF ALLAH RIZASI İÇİN VE YOLA KÜS GİTMEYELİM DİYE DE sırnaş naz yap  :icon_thumright:

tweety0555

VALLAHI SIMDI OKADAR GERGINIM KI DEGIL BIR AYLIGINA UC AYLIGINA GITSE GOZUMDE YOK :-\ :-\ :-\

hümeyra_t_e

kızgınken öle oluyo insan yüzünü görmek istemiyo ama dayanamazsın gderken yinede

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

dün sabah ütü yüzünden ufak çaplı bir kriz yaşadık

Balböceği

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ღ♥ Nilda♥ღ

bana trip atana bende atıyorum   ;D elimde diil anında trip moduna girerim bende  :ehi: :ehi:
.   

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bana tribini söyle sana suçunu söyleyeyim :ehi:

benda sabah eşimi kırdım yok yere

ღ♥ Nilda♥ღ

.