29 Nisan , 2024, 10:10:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bu Gün Eşiyle Kavga Eden Bacılar Kulübü :)

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 18 Şubat , 2012, 20:19:11

« önceki - sonraki »

ღ♥ Nilda♥ღ

kırdırmayın kimseye kendinizi   ;)

kimse kendinizden daha kıymetli diiilll  8) 8) 8)
.   

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

sabah suç bendeydi eşim öptü işe giderken ben yataktaydım

çıktı geri geldi bilgisayarı açtı

onu açmasına sinir oldum neyse yorganı çektim başıma

o arada uyumuşum giderken açıp yorganı yanağımdan makas aldı

niye uyandırıyon yaaaaaaaa diye bi bağırdım

pis bozuldu paşam ya çektim yorganı geri

1 saniye sonra koştum peşinden evden çıktı

yetişdim ama gelmedi geri bindi asansöre gitti

1 dak gel dedim gelmedi

haklı ama ilk defa haklı :ehi:

aramadı hiç küsmüş goncam

ღ♥ Nilda♥ღ

.   

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

çok güzel bir rüyamı gördümde kızdım bende anlamadım :ehi:

Balböceği

gülüm haksizsin bu sefer  :k06:

Bu sefer derken kaç kez anlattın derdini bilmiyom  :ehi:

Aslan pençesi desen anlarında goncam ney  :ehi:

xxcansuxx

DENİZGÖZLÜM81

2 gündür eşimle evde yanlızız ama eşimin umurunda değil sanki herzaman sanki yanlızmışız san illkgün kursa gitti ordan arkadaşına gitti 11 gibi geldia ben yorgunum diyor erken yatalım diyor o saatte bende çay bekliyor neyse çay yerini ben kahve yaptım erken uyuyan neyse ben biraz onunla uğraşıyorum onun umurunda değil  bende sinirlendim yatağa gittim   sonra kalktım baktım en az 2 kez izlediği fenerbahce maçının özetlerini izliyor tepepm  attı sabah kalıktım kahvaltıyı hazırladım geri yattım o da biraz kahvaltı yapmış çıkarken gelip öpmedi ve kapıyı çarparak çıktı çok sinirlendim dünde biraz alışveriş yaptım eve geldim sonra eşim kursa gitmekden vazgeçti giyindim süslendim sofrayı kurdum ben  süsleniyorum o da bi okadar berbatdı umursamadı sofrada yemek yerken  çok hızlı yiyordu bende dedim arkanda birimi kovalıyor diyorum bana kızıyor başbaşa yemek yiyyelim acelen yok dedim  demezmi sanki balayındamıyız diye gerizekalı ahmak :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: ben özenim sen bunu söyle insanlar balayındamı ilgili olmak zorunda moralim bozuldu sonrada ben umursamayıncada o rahatsız oldu gelip gidiyor bir sorun mu var diye saat 10 gibi fiilim izleyelimmi dedi  bende olur dedim ama defalarca demiştim daha önceden izleyelim diye  gece oldu yatağa gittim beimle uğraştı gülmem için hiç tadım yoktu öylece yatmışım sabah hiç kalkmadım kalktı giyindi çıktı gitti yine gelip öpmedi kendi bilir benim salaklığım değer verirsem biyerleri kalar tabi moralim bozuk 2 günümüzü mahvetti resmen beni umursamadı çok kötüyüm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

HASRET!M S@N@

seni o kadar iyi anlıyorumki
bende 1 yıl beraber oturmustummm ve hiç yanlız kalamamıstık
erkekler incelikten pek anlamıyor malesef
canını sıkma canımmm onun için moralini bozmaya degmez

muhribe

canana katılıyorum havva  :icon_thumright:
erkeklerin beyinleri farklı işliyor maalesef  :dontknow:
incelikten özenden pek anlamıyorlar.
onların önüne koyacaksın iki tabak yemek açacaksın tv'yi.
öyle mutlu oluyorlar.
mumlar, süslenmeler, güzel sözler falan kadınlara has  :dontknow: :dontknow:

HASRET!M S@N@

aslında benm esimin istediğide hep o
ilginctir ama süslenip püslenmemi ister esofmanla karsılamama sinir olur evde kaldıgım zamanlar
ama bazıları işte anlamıyorr
beraber oturmak cok zor ya kırk yılda bir yanlız kalıyorsunnn
birde sana sunu söyleyip cok beklentiye girme hayatta hiçbir konuda
hayaller kurmaa canım cünkü hep hayal kırıklıgı oluyor

mutluluk

AMANNNN ERKEKLERE 10 PARMAĞINI BAL ET YİNEDE İSTEMEYİNCE MUTLU OLMAYI OLMAZLAR.KENDİNİ ÖLDÜR ANLAMAZLAR.ANCA KENDİLERİ GÜLMEK SIRNAŞMAK İSTEYİNCE MUTLU OLUYOLAR SENİDE KUKLA GİBİ O AN MUTLU OLMANI BEKLİYORLAR. :violent1:

DENİZGÖZLÜM81

akşam onu görim kayınvalidemler geldi bundan sonrada yanlızda kalsak umurumda olmayacak

mutluluk

BENDE DÜN GECE ARAF ZAMANINI İZLİYORDUM İLK KEZ BİR DİZİ İZLİYOM ODA ABİME BENZETİYOM ONDAN İZLİYOM YOKSAM İZLEME GİBİ BİR LÜXÜM YOK.SEN TUT PAT FİŞİ BİR ÇEKTİ AĞZIM AÇIKTA KALDI YA.DEDİM YUHHH BEN SANA BÖYLEMİ YAPIOM.HİÇ BENİ DİNLEMEDİ GEL YATAĞA DİYEBİLDİ SADECE :BangHead:

mutluluk

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 04 Nisan , 2012, 10:56:10
akşam onu görim kayınvalidemler geldi bundan sonrada yanlızda kalsak umurumda olmayacak

AAAA ANASINI AİLESİNİ GÖRSE MUTLU OLUR SEN MERAK ETME HELE BİDE SENLEDE MUTLULUKLARINI GÖSTERMEK İSTER.ONLAR OLUNCA AĞIZLARI KULAKLARINA VARIYOR BEYLERİN NEDENSE. :igrenc:

DENİZGÖZLÜM81

Alıntı yapılan: mutluluk - 04 Nisan , 2012, 10:59:02
Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 04 Nisan , 2012, 10:56:10

AAAA ANASINI AİLESİNİ GÖRSE MUTLU OLUR SEN MERAK ETME HELE BİDE SENLEDE MUTLULUKLARINI GÖSTERMEK İSTER.ONLAR OLUNCA AĞIZLARI KULAKLARINA VARIYOR BEYLERİN NEDENSE. :igrenc:
tebrik ederim kezsin öyle olacak bildin valla