29 Nisan , 2024, 02:01:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hakkınızı helal etmedikleriniz

Başlatan hüzünden_gelme, 14 Eylül , 2010, 22:06:03

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 04 Ekim , 2013, 11:27:08
Benim hakkımı helal etmediğim kimse yok çok haksızlığa uğramış olsam da haram etmiyorum kimseye bu dünyada onlardan bıktık birde öbür dünyada çekemem onları  :k06:  :k06:

benim de helal etmeme durumum yok zaten sadece artık adama tahammülüm kalmadı... adam yüzünden hastalığım oldu 9 ay tedavi gördüm... yıllardır da çekiyorum en son hamile kaldım, doğum iznine ayrılacağım diye iyice kudurdu.

zen_s

Rabbim bildiği gibi yapsın böyle insanları idareci olmak sanki koltuk sahibi olmak demek bunlar için valla bu gibi insanlara mevlam çok şeyler gösteriyor sıkıntılar veriyor ama kibirleri o kadar büyük ki burunlarının ötesini göremiyorlar
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 04 Ekim , 2013, 11:34:53
Alıntı yapılan: zen_s - 04 Ekim , 2013, 11:27:08
Benim hakkımı helal etmediğim kimse yok çok haksızlığa uğramış olsam da haram etmiyorum kimseye bu dünyada onlardan bıktık birde öbür dünyada çekemem onları  :k06:  :k06:

benim de helal etmeme durumum yok zaten sadece artık adama tahammülüm kalmadı... adam yüzünden hastalığım oldu 9 ay tedavi gördüm... yıllardır da çekiyorum en son hamile kaldım, doğum iznine ayrılacağım diye iyice kudurdu.
Kudursun boşver başını yesin onamı soracaktın hamile kalırken
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

04 Ekim , 2013, 12:20:14 #108 Son düzenlenme: 04 Ekim , 2013, 12:21:48 ยรlคภ๓คz göภlüm
her kudurduğunda başına birşey geliyor bu defa başkasına zararı dokunmasın da...  bana küsmüş not kağıdına not yazmış yapılacak işleri göndermiş... bana birşey sormuyor da yanımda çalışan elemana soruyor... bu gün yüzünü görmeden eve giderim inşallah... ahhh aslında  kadrom bile onun üstünde müdürlüğe vekaleten bakıyor   :ehi: :ehi: :ehi:

yaptığı şeyleri umursamıyorum bana bir de  resmi  uyarı yazısı  yazmış... aslını aldım diye imzalayıp gönderdim iyice bozulmuştur artık

nelss

ahh o müdür belası benim basımdada vardı tayın oldumda kurtuldum tipik tuhaf bi insandı  hos insan demeye bin sahit ister

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: nelss - 04 Ekim , 2013, 13:27:04
ahh o müdür belası benim basımdada vardı tayın oldumda kurtuldum tipik tuhaf bi insandı  hos insan demeye bin sahit ister

aynen, koca kurumda adamı seven bir kişi yok...

nelss

sizin yne kurumda yok bizde hükümet konağında hatta ilçede yoktu biliyordu herkes tuhaf olduğunu  :ehi: :ehi:

zen_s

Sende başbakan bile en az üç çocuk diyor kudurmana gerek yok   :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: daha ikincideyim sen üçüncüye de hazırla kendini de  :ehi: :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: nelss - 04 Ekim , 2013, 13:36:09
sizin yne kurumda yok bizde hükümet konağında hatta ilçede yoktu biliyordu herkes tuhaf olduğunu  :ehi: :ehi:

ama bizimkini de Tüm Antalya öğrendi
Alıntı yapılan: zen_s - 04 Ekim , 2013, 13:49:00
Sende başbakan bile en az üç çocuk diyor kudurmana gerek yok   :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: daha ikincideyim sen üçüncüye de hazırla kendini de  :ehi: :ehi:

ne üçü dört,beş... artık beni tutmazlar

zen_s

4-5 mi :-ooo  :-ooo pire müdür için yorgan yakacaksın desene  :ehi:  :ehi:

nelss

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 04 Ekim , 2013, 15:02:35
4-5 mi :-ooo  :-ooo pire müdür için yorgan yakacaksın desene  :ehi:  :ehi:

nasılsa devlet çocuk başı yardım edecek... şaka bir yana iki çocuk bu şartlar için ideal... kayınvalidem ve oğlum 3. yü de istiyorlar sadece

zen_s

hele bir 2. doğsun da belli olmaz belki sende istersin üçüncüyü  :laughing7: