८εռռεէ ĸօĸսlularım... abla kardeşin maceraları başlıyor :)

Başlatan xxcansuxx, 17 Ocak , 2012, 19:28:59

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Ocak , 2012, 15:21:00
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 23 Ocak , 2012, 07:22:19
cananımmm  :-ooo :-ooo ben ecreye günde 3damla veriyorum sadece sabah 3damlayıda veriyorumm zararlımıymış korktum simdi  :y25: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :-ooo :-ooo ger....kalı dr öle demişti  :violent1: :violent1: :BangHead:
canım korkma günde 1 kere 3 damla kullanıyorsan sorun yok... bende sabahları veriyorum 3 damla benimkinin adı dvit de değil monovit d diye bir damla... ecz.yokmuş kendi aile hekimimiz veriyormuş sağlık ocağından aldık işte gidip...

sağlık ocağındaki ebe öyle dedi canım çok verme dikkat et diye bıngıldağı erken kapatma ayrıntısını bilmiyordum bu damlanın... 11.gün başlamış olduk ya haydi hayırlısı...
hım anladım canım sagol

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

hemşoooom şu kış günü benim yıkanasım gelmiyor
2 güne 1 yıkayım hasta etme çocuğu Allah korusun
ne kadarda sıcak olsa kuşun kanadından alır 40ı çıkmayan bebek soğuğu
sonra zatürre falan olur kuzum zor iyileşir
yazın her gün yıka zaten demesemde yıkarsın sıcakta
ama şimdi üşütme beişimizi

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 26 Ocak , 2012, 00:05:22
hemşoooom şu kış günü benim yıkanasım gelmiyor
2 güne 1 yıkayım hasta etme çocuğu Allah korusun
ne kadarda sıcak olsa kuşun kanadından alır 40ı çıkmayan bebek soğuğu
sonra zatürre falan olur kuzum zor iyileşir
yazın her gün yıka zaten demesemde yıkarsın sıcakta
ama şimdi üşütme beişimizi

:k06: :k06: yıkanıyor valla kuzum oda nasıl rahatlıyor yıkandıktan sonra bugünde yıkanma günü ama yıkamayacağım...kuzum sabaha kadar soğukta kaldı hemşom elektrikler yoktu gece 12de bir gitti saatlerce gelmedi gelince 5 dk sonra tekrar gitti doğalgaz,ufo yanmadı sonuçta ev soğuktu sabaha kadar bizde sardık sarmaladık yatırdık altını bile açamadım üşütmeyeyim diye  :'(

şimdilik iyi banyo yaptığı oda sıcacık zaten süreklide uyuyor banyodan sonra annem cesaret veriyor yoksa bende yıkamam bu kadar sık inş. bir şey olmaz... birde cildi kuruyor derisi pul pul dökülüyor yağlamak içinde sebep oluyor bana banyo...

xxcansuxx

29 ocak 2012

ballı lokmam benim bugün 18. günümüz seninle zaman ne çabuk geçiyor  :nazar:  :love9: :love9: yatağa girince babişinle konuşuyoruz eski günlerden daha dün tekmeliyordu sen koş koş diye çağırıyordun şimdi gözümüzün önünde diyor ben çok duygulanıyorum  :y25: :y25: babişin kucağına alıyor bakıyor bakıyor yüzüne öpmeye kıyamıyor bense onun yerine bol bol öpüyorum  :k06: :k06: çok tatlı gülüyorsun laf dinleyip dinleyip bir gülüyorsun bilinçli olmasa da seni gülerken görmek hepimizi sevindiriyor... yakında dedenle ananemiz evlerine dönecekler sana dayanamayacaklarını söylüyorlar bende onların yokluğuna dayanamayacağım    :y25: :y25:  biliyor musun deden bu kadar uzun hiç bir yerde kalmazdı ananen bile öyle sen ne tatlı geldin onlara  :love9: :love9:  :nazar:

mis kokulum çok çok tatlısın ellerini öpüp kokluyorum emzirirken... yüzün minnacık avucum içine sığıyor avcumu kapayıp yüzüne hafif sarsıyorum gözlerini  açıyorsun noluyor der gibi  :k06: :k06: :k06:  sen dua et bana babaannen ısırarak seviyor çocukları sen çok tazesinde büyüyünce nasıl elinden alırım seni bilemem kıyamam ki sana  :honk:

minnak kızım A.e. ol vatana millete bize hayırlı evlat ol bahtın açık olsun sana baktığımda hep ilerisini düşünüyorum rabbim seni yetiştirirken bizleri utandırmasın  :amin: rabbim isteyen herkese hayırlı evlat versin  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

Anan, baban hep yolunu gözledi
Hoş geldin dünyaya, hoş geldin bebek
Ağlamanı, mis kokunu özledi

Sonsuz şükür ola yüce Hüda' ya
Dokuz ay sonunda geldin dünyaya
Gül, oyna, yaşa sen doya doya

Baban artık mutlu günler görecek
Deden, ninen muradına erecek
Anan sana kazak, patik örecek

Seni seven senden uzak kalmasın
Bir çiçeksin güzel rengin solmasın
Emdiğin sütte hiç haram olmasın

....alıntı....

cennet kokulu kızım, hep gül hayatında rabbimden en güzel en kıymetli hediyesin sen bize rabbim korusun tüm kötülüklerden  :amin: :amin: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

cananım evet zaman cabuk geciyor  :suclu: demek ananenesigil gidiyo  :-\ ne yapcan cananım yolları acık olsun saglıklı sıhatlı gitsinler  :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 31 Ocak , 2012, 08:22:17
cananım evet zaman cabuk geciyor  :suclu: demek ananenesigil gidiyo  :-\ ne yapcan cananım yolları acık olsun saglıklı sıhatlı gitsinler  :opucuk:
evet kevserim yarın gidelim dediler ben kızdım tabi :k06: doğumdan öncede çağırmadım doğumdan sonra çok kalırsınız diye niye böyle yapıyorsunuz dedim biraz daha uzattılar hafta sonunu bulur sanırım... herkesin kendine göre işi var yalnızlıktan, bakamamazlıktan değilde biraz daha kalsalar senede 1 kere geliyorlar zaten  :'( çok alıştım özleyeceğiz  :love9: :love9:

xxcansuxx

31.01.2012

minikim bugün 20 günlük oldun yarı kırkımız çıktı  :muzz:  :nazar: :nazar: dışarıyada çıktık seninle,sabah işitme testine götürdük babişinle çok şükür bir sorunun çıkmadı  :nazar: :nazar: şimdi mışıl mışıl uyuyorsun dinlendin tabi banyodan sonra  :k06: :k06: A.E.OL yavru kuşum  :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

xxcansuxx

xxcansuxx

04.02.2012

canım kızım bugün 24 günlük oldun  :nazar: :nazar: evimizde artık yalnızız  :y25: :y25: ananen ve deden evlerine döndüler bu akşam  :y25: :y25: onları yolcu etmek hiç bu kadar koymamıştı, hiç bu kadar uzun kalmamışlardı da ev nasılda sessizleşti 24 gün çok alışmıştık  :y25: :y25: eminim onlarada ayrılık bu sefer çok koydu eskiden arkada yalnız evlatlarını brakıp dönerlerdi şimdi senin hasretliğinide çekecekler yavru kuşum :crybaby2: :crybaby2:

babişin geçirdikten sonrada sarılıp ağladım evimiz sessiz kaldı gurbet ne zor şey dedim babişinn seni öpüp evimizin neşesini getirdik ya dedi o an sana bakıp varlığına şükrettm tabi arkasından haydi bizim telaş yeni başlıyor demesin mi  :honk: :honk: baksana ne zor bu bebeye bakım işi diyor  :suclu: :suclu: babişin korkuyor kızım sakın ha yaramaz olup babişi üzme onlar anneler kadar fedakar olamıyor sanırım  :dontknow: :dontknow: sağlığın sıhhatin yerinde olsun kızımda geçiririz inş. günleri...  :amin: :amin:

seni çokkkk seviyoruz A.e.ol miniğim  :amin: bakalım günlerimiz nasıl geçecek seninle  :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:-[ :-[ :y25: CANIM BENİM KIYAMAM DEMEK BUGUN YOLCU ETTİNİZ TATLIM İNŞ SAGLIKLI SIHATLI GİDERLER CANLARI SAGOLSUN CANANIM  :y25:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 04 Şubat , 2012, 22:22:33
:-[ :-[ :y25: CANIM BENİM KIYAMAM DEMEK BUGUN YOLCU ETTİNİZ TATLIM İNŞ SAGLIKLI SIHATLI GİDERLER CANLARI SAGOLSUN CANANIM  :y25:
sağol  canım arkadaşım  :y25:  :y25: :y25: çok koydu anne olunca anneye daha mı düşkün olunuyor ne  :y25: :y25: ilk defa anneme babama sarılıp bu kadar ağladım onlarıda üzdüm tabi kendimi sıkar hiç ayrılırken ağlamazdım  :crybaby2: :crybaby2: eşimede belli etmezdim şimdi onun omzunda ağladım ALLAH SIKINTILARINI GÖSTERMESİN NAPCAKSIN ASLINDA AMA ELDE DEĞİL ÜZÜLMEMEK  :'( :'(

Lă_Tăhzen!

Canım ya Allah kavuştursun malesef ne biz onların yanında nede onlar bizim yanımızda o kapıdan birkere çıktıkmı kalıcı olamıyoruz Allah yokluklarını göstermesin hayırlı ömurler versin yeter