८εռռεէ ĸօĸսlularım... abla kardeşin maceraları başlıyor :)

Başlatan xxcansuxx, 17 Ocak , 2012, 19:28:59

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

cananımmm  :-ooo :-ooo ben ecreye günde 3damla veriyorum sadece sabah 3damlayıda veriyorumm zararlımıymış korktum simdi  :y25: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :-ooo :-ooo ger....kalı dr öle demişti  :violent1: :violent1: :BangHead:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 23 Ocak , 2012, 07:22:19
cananımmm  :-ooo :-ooo ben ecreye günde 3damla veriyorum sadece sabah 3damlayıda veriyorumm zararlımıymış korktum simdi  :y25: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :-ooo :-ooo ger....kalı dr öle demişti  :violent1: :violent1: :BangHead:
canım korkma günde 1 kere 3 damla kullanıyorsan sorun yok... bende sabahları veriyorum 3 damla benimkinin adı dvit de değil monovit d diye bir damla... ecz.yokmuş kendi aile hekimimiz veriyormuş sağlık ocağından aldık işte gidip...

sağlık ocağındaki ebe öyle dedi canım çok verme dikkat et diye bıngıldağı erken kapatma ayrıntısını bilmiyordum bu damlanın... 11.gün başlamış olduk ya haydi hayırlısı...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 23 Ocak , 2012, 03:17:14
bende ınfavıt kullanıyorum gunde ıkı kez 10 damla..15.gunden berı cananım..istersen 15.gunu bekle
ınfavit mi  :dontknow: bize dr bunu yazmış ecz. elimizde yok bunları aile hekimine veriyorla sağlık ocağından alcaksınız dediler sağlık ocağından aldım monovit benimkisi çocuk dr 10.gün dedi sağlık ocağı 21.gün dedi ama ben drun dediğine uydum  :dontknow:

asya81

xxcansuxx

23 OCAK 2012
cennet kokulu kızım, ananen hasta olur musun diye korkmadan 2 günde bir yıkıyor seni yıkanmasan süt kokacaksın  :k06: :k06: misss gibisin maşaallah sana  :nazar: :nazar:

dün 11.günümüzde göbeğimiz düştü çok şükür kanama vs yok  :nazar: :hello2: :hello2:
şimdi kucağımda yarı uyur haldesin yeni yıkandın nasıl ağlıyorsun yıkanırken ananen suyu sevmeyecek diyor  :k06: :k06: ama sona doğru sesin çıkmıyor bende korkmaz benim kızım bakkkkk sustu diyorum  :ehi: :ehi:

ince ince salık olan ellerin parmakların dolgunlaşmış kızım gün gün büyüyorsun  :nazar: :nazar:
A.e.ol sarı civcivim  :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 23 Ocak , 2012, 15:30:13
BANADA DOKTOR DEVİT VERDİ 15.GÜNDEN SONRA BAŞLA DEDİ
hımmm herkes 15.gün başlamış bende 3 gün vermesem mi ki 15 günü bekleyeyim mi  :dontknow: çok farkeder mi 11. yada 15. gün  :icon_scratch:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Ocak , 2012, 15:37:49
hımmm herkes 15.gün başlamış bende 3 gün vermesem mi ki 15 günü bekleyeyim mi  :dontknow: çok farkeder mi 11. yada 15. gün  :icon_scratch:
VALLAHİ DOKTOR SIKI SIKI TEMBİHLEDİ 15.GÜN DİE YİNEDE SEN BİLİRSİN.BU ARADA BEN KIZI 2GÜNE BİR YIKIYAMIYORUM NE ZAMAN YIKASAM HUYSUZ OLUYOR SANIRIM GİYDİRİRKEN ÜŞÜYOR KARNINDAN SOĞUK KAPIP GAZ DOLUYOR.İLK ZAMANLAR YIKARDIM BENDE GÜN AŞIRI ŞİMDİ KORKUYORUM :toothy10:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 23 Ocak , 2012, 15:41:17
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Ocak , 2012, 15:37:49
VALLAHİ DOKTOR SIKI SIKI TEMBİHLEDİ 15.GÜN DİE YİNEDE SEN BİLİRSİN.BU ARADA BEN KIZI 2GÜNE BİR YIKIYAMIYORUM NE ZAMAN YIKASAM HUYSUZ OLUYOR SANIRIM GİYDİRİRKEN ÜŞÜYOR KARNINDAN SOĞUK KAPIP GAZ DOLUYOR.İLK ZAMANLAR YIKARDIM BENDE GÜN AŞIRI ŞİMDİ KORKUYORUM :toothy10:
bende 3 gün ara vereyim o zaman
yok beim kız yıkandıktan sonra çok rahatlıyor mışıl mışıl uyuyor  :nazar: :nazar: eee ilk gün yıkıyormuşsun bak   büyüdükçe mi huysuzluğu oldu kıyamam ya bizde yıkayacağımız odayı iyice ısıtıyoruz annemde hmen yıkıyor yağlıyoruz giydiriyor hemencecik... bende tek olsam  bu kadar sık yıkaymam canım ya

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

oooooooo siz buraya mı geçtiniz küçük hanım ve tatlı annesi
hayırlı olsun canoşum ilkleriniz hep güzel ve kolaylıkla olsun inşallah
teyzoşum güle güle büyüsün  :love9: :love9: :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 24 Ocak , 2012, 00:35:45
oooooooo siz buraya mı geçtiniz küçük hanım ve tatlı annesi
hayırlı olsun canoşum ilkleriniz hep güzel ve kolaylıkla olsun inşallah
teyzoşum güle güle büyüsün  :love9: :love9: :love9:

evet canım artık kızımla burdayız hamile günlüğümüzü noktaladık sağ sağlim çok şükür...
büyürken neler yaşayacağız bakalım  :love9: :love9: :love9:
aminnn teyzesi  :amin: :amin: pamuk oğlunu öp benim için  :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

sarı civcivim bugün 2 haftalık oldun :nazar: :love9: :love9:
dün ilk kez tırnaklarını kestim :basardim: :basardim: daha önce kesecektim ama huysuzlandın... dün kaçamadın uykuda farketmedin bile :k06: :k06:  ama öyle akıllısın ki o tırnaklarını yüzüne hiç sürmüyorsun elinin üstünü sürtüyorsun zarar vermiyorsun kendine  :nazar: :nazar: birde o ellerin hiç yumulmuyor sürekli açık ananen hayret ediyor ellerine :k06: ben anne karnında da öyleydi diyorum  :k06: :k06:

birde şu gaz seni sıkıştırınca emerken, memişe dişetlerinle basıp canımı yakman olmasa sen tepkini öyle gösteriyorsun bense o anda bağırıyorum herkes alıştı evde artık ben bağırınca onlar gülüyor sen dikkatle yüzüme bakıyorsun  :love9: :love9: dişlerin çıkınca napacağız bilmiyorum  :honk: :honk:

şimdi uyuyorsun güzeller güzeli can kızım A.e.ol  :amin: :amin: :nazar:

suzannn

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 25 Ocak , 2012, 15:00:39
İLK TIRNAKLARIDA KESİLMİŞ BUĞLEMİN MAŞALLAH
evet suzan teyzesi gitti ilk tırnakları...
ayyy bir güzeldi tırnaklarının şekli sanki manikürlü doğmuştu  :k06: :k06: :k06: