८εռռεէ ĸօĸսlularım... abla kardeşin maceraları başlıyor :)

Başlatan xxcansuxx, 17 Ocak , 2012, 19:28:59

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KIZLAR BENİ DÜŞÜNÜN BEN BEBEĞİM DOĞDUĞUNDAN BERİ YALNIZDIM HALADA ÖLE AMA ECRE BUYUDU BİRAZ SÜKÜR BEN 40IMDADA YALNIZDIM KİMSE YARDIM ETMEDİ BEN KENDİ KENDİMİ KÜÇÜK ANNE GİBİ İDARE ETTİM  :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Lă_Tăhzen!

xxcansuxx

selam kızlar babaannemiz geldi çok şükür idare ediyoruz temziliğe girişti inş. arkamdan bir sürü şey söylemez...  korkum o yemeği bana bırakıyor kızıma karışıyor çok emdi az emdir sindiremiyor gazı ondan var üşüteceksin altını çabuk bağla vs diye... inanın kremini bile poposuna doğru düzgün süremiyorum hadi hadi dior oysa elim pratiktir  :honk: :honk:  bir sürü şeyin yerini değiştirmeye kalktı ya ses etmiyorum artık idare ederim  :k06: :k06:

kevser geçmedi drun verdiği kremlede kızarıklık daha da arttı bendde bezini değiştirelim dedim bakalım inş. toparlanır k.valide zeytinyağı sür önce dedi o daha beter kızarttı  :sad1: :sad1: bıraktım

3-4 gündür yalnızdık ferah çok güzel idare ettik eşimle  :nazar: :nazar: yapmasına yaparım korkmamda ayrılık zor geldi annemle şimdi kötü gelin olarak k.validenin gidip kızımla başbaşa kalmayı 4 gözle bekliyorum  :suclu: :suclu: :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANAQNIM İDARE ET CANIM NE YAPACAKSIN TATLIM  :-\
CANIM BENİM VERDİM KREMİ AL KESİN ONU ÇOKCA SÜR BİŞEYCİ KALMAZ İNŞ  :sad1:
AYYY YAVRUM NASIL ACIYODUR ŞİMDİ CANIM SEN DİNLEME K.VALDENİ KREMİ KESİN SÜR AKSATMA ÖNEMLİ  :caca: :caca:
CANIM BİDE ALTINI COK AC 2SAATİ GECİRME İDRAR YAPSA BİLE HEMEN AC YEDİKLERİNEDE DİKKAT ET  :icon_thumright:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 09 Şubat , 2012, 19:23:00
CANAQNIM İDARE ET CANIM NE YAPACAKSIN TATLIM  :-\
CANIM BENİM VERDİM KREMİ AL KESİN ONU ÇOKCA SÜR BİŞEYCİ KALMAZ İNŞ  :sad1:
AYYY YAVRUM NASIL ACIYODUR ŞİMDİ CANIM SEN DİNLEME K.VALDENİ KREMİ KESİN SÜR AKSATMA ÖNEMLİ  :caca: :caca:
kevsrim dr travazol verdi hafif mantar başlangıcı da varmış cildi tahrişde olmuş onunla birlikte sudokrem sür  dedi onun için dediğin kremi almadım pişik 6-7 tane kabarcık... Allahdan sakinleşiyormuş kremlerle acı dymuyormuş ama ben onu öyle görünce kafaya takıyorm... :sad1: :sad1:  dr 3 kez sür yeterl olur dedi ben sık sık altını açıyorum  2 saat bile tutmuyorum bezi o diğer kalan zamnlarda da koruyucu pişik kremi sürüyorum kızarıkdı dün cildi bugün sakinleşmiş sanki bez değişimi işe yrar inş. huggiese geçtik onu deniyoruz şimdi...

xxcansuxx

minik  kuşum şu an göğsüme yapışmış durumdasın  :love9: :love9:  29 günlük oldun bile :nazar: :nazar:  oyyy 1 aylıkmı olmuş doğum gününe 11 ay mı kalmış Allah ın izniyle diyorum babişi gülüyor  :k06: :k06: zamn su oldu seninle nasıl günler geçiyor anlamıyorum :dontknow: :dontknow: dün ilk kez uzun ses çıkardın gığırdanır gibi (o ne dmekse  :ehi: :ehi: ) o an bittim kim bilir aguuuu dediinde nasıl uçarım  :love9: :love9:

ALLAH A EMANETSİN CENNET KOKULUM  :amin:

Balböceği

ooooo  1 aylık olmuş benim prensesim  :muzz:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Maşallah subhanallah  :nazar:

Veeeee yeni ayınız hayırlı olsun canım  :hello2:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 09 Şubat , 2012, 20:02:26

ooooo  1 aylık olmuş benim prensesim  :muzz:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Maşallah subhanallah  :nazar:

Veeeee yeni ayınız hayırlı olsun canım  :hello2:

tşk eda teyzesi yarın 30 günlük oluyoruz  :nazar: :muzz: :muzz:
miniğim büyüyor 40ıda çıksa babaannemizde evine dönse bizde gezmelere gitsek ailecek 3 kşi  :love9: :love9: aşkımmmmm ve aşkımızın meyvesiyle  :k06: :k06: :k06:

HASRET!M S@N@

suzannn

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KONYALI

canancım senın k.valide uzakta en azından..biz aynı sehırdeyız o yuzden bazen gurbette olanlara özeniyorum vallahi..benımkıde ılk baslarda cok karıstı..yok beşikte sallama beynı sallanır,ayakta sallama beynı sallanır..ıste öle yapma..en sonunda dedım bu cocugu benım senden dusunecegımden emın ol..o benım evladım dedım..ve bır daha agzını acmadı..sende deneyebılırsın...faydalı oluyor...benım buglemım buyuyormuymus teyzesı yer onu ya...maşallah kızıma :nazar:

xxcansuxx

11.02.2012

cennet kokulu kızım yeni ayımıza girdik seninle  :nazar: :nazar: :nazar: dünden beri iyisin yatak odamızdan hiç çıkarmadım nasılda eski düzenine döndü emmen ve ağlamıyorsun  :nazar: :muzz: :muzz: çok rahattın taki gece olana kadar 2 saat çok ağladın ama önceki günlerden rahattın ya kızım b.annenenin kucağında basıyorsun çığlığı oda zannediyor yatağını arıyorsun tvden etkileniyorsun oysa seni çok sesli ve hırpalayarak seviyor korkuyorsun  :honk: :honk: ses etme diyor babişin ama oda dayanamadı en sonunda ana naptın beyin travması geçirteceksin dedi  :k06: :k06:  y.odası işe yaradı çok rahatladın   :nazar: :nazar:

sesler çıkarmaya başladın  :nazar:  :love9:  :love9: pişiğinde biraz hafifleşti dün drumuz başka krem tavsiye etti işe yarayacak sanki tabi birde tahriş olan bölgeler var oda iyileşse Allah ın izniyle  :amin: :amin:  seni  önceki akşam öyle görünce çok ağladım babişin tek destekçim nasılda pervane oldu ağlıyorum diye tabi onun sıkıntısını  biliyorum sütüm kesilecek diye korkuyor  :tongue3: :tongue3:

işte böyle kızım yeni ayımız ağrısız sızısız hastalıksız geçsin inş. A.E.OL  :amin: :amin: :amin: