८εռռεէ ĸօĸսlularım... abla kardeşin maceraları başlıyor :)

Başlatan xxcansuxx, 17 Ocak , 2012, 19:28:59

« önceki - sonraki »

@@@gözde@@@

sayfanız hayırlı olsun canancım hep güzel şeyler yazmak nasip olsun  :hello2: :hello2:

ORNA

sayfanız hayırlı olsun canancım inşallah meleginin daha çok güzel şeylerinin paylaşıcaksın burada  :amin: :amin: :amin: bizde okuyacagız  :love9: :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canancım günlüğün hayırlı olsun hep güzel şeyler paylaşın kuzunla inşallah.hoşgelmiş prensessss  :opucuk: :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Nezo

Canancım Sayfanız Hayırlı Olsun Hep Güzel Şeyler Paylaş İnşallah Yavrunla. Bahtı Güzel Hayırlı Bi Evlat Olur İnşallah Kızın.  :flowers: :flowers:

HASRET!M S@N@

canım arkadasım günlüğün hayırlı olsun bir zamanlar tüp bebek bölümünde sohbet ederken simdi bebeğinin sayfasına hayırlı olsun diyoruz hayat süprizlerle dolu inan buna cok sabrettin ve bu mutlulugu fazlasıyla hakettin gülüm hep mutlu olun inşşşşşşş bebeğinle

xxcansuxx

Allah razı olsun kızlar hepinizden  :amin: :amin:
güzel dilekleriniz içinde ayrıca  :opucuk: :opucuk:

evet cananım ya gerçekten hayat süprizlerle dolu nerden nereye diyorum inş. sizlerde kavuşacaksınız meleklerinize  :amin: :amin: öyle çok dua ediyorum ki rabbim kabul etse keşke  :amin: :opucuk: :flowers:

tweety0555

xxcansuxx

Alıntı yapılan: tweety0555 - 18 Ocak , 2012, 19:31:56
CANAN ILK MESAJIN HARIKA  :love9: SAYFANI TAKIP EDIYOR OLACAGIM
:opucuk: :opucuk: tşk ederiz teyzesi... takipdeyim diyorsun yani  :k06:  :opucuk: seviniriz teyzeleri bizi yalnız bırakmayın kızımla  :flowers:

Aytii

günlüğünüz hayırlı olsun Canancığım inşallah hep güzellikler yaz buralara  :flowers:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 19 Ocak , 2012, 13:04:40
günlüğünüz hayırlı olsun Canancığım inşallah hep güzellikler yaz buralara  :flowers:
inş. canım bakalım bizi neler bekliyor  :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:opucuk: cananım gunlugunuz hayırlı olsun inş hep guzel şeyler paylasırsın  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

can kızım bugün 8 günlük oldun iyiden iyiye adepte oldun bu dünyaya diyorum senden için  :love9: :love9: gece hiç uyumadın sesin çıkmaya başladı kendin küçüksün sesin kocaman  :k06: :k06: babişin bugün ayrıldı doğum iznine, sağlık ocağında topuk kanın alınacak ona gideceğiz birazdan...çok ağlarsan  :y25: :y25: kıyamam sana ama hepsi senin sağlığın için... A.E.OL mis kokulum  :amin: :nazar:

xxcansuxx

KasrıCinan

Canım günlüğünüz hayırlı olsun.meleğinin hep iyi güzel seylerini paylaşırsın insallah :love9: :amin: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Ocak , 2012, 20:34:11
Canım günlüğünüz hayırlı olsun.meleğinin hep iyi güzel seylerini paylaşırsın insallah :love9: :amin: :nazar:
tşk ederim canım benim Allah razı olsun  :amin: :opucuk: