८εռռεէ ĸօĸսlularım... abla kardeşin maceraları başlıyor :)

Başlatan xxcansuxx, 17 Ocak , 2012, 19:28:59

« önceki - sonraki »

KONYALI

elfo

maşallah arkadaşım doğru düzgün girmediğim bir bölümdü burası sanırım şu anda başımda olmadığı için ama bir uğramak geldi içimden. ne kadar güzel tasvir etmişsin olayları resmen gözümde canlandı ve çok imrendim  :-\ Rabbim mutluluğunuzu korusun. Bana da dua et bu güzellikleri tez zamanda ben ve isteyen her arkadaşım yaşayalım inşaAllah  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: elfo - 17 Şubat , 2012, 15:57:18
maşallah arkadaşım doğru düzgün girmediğim bir bölümdü burası sanırım şu anda başımda olmadığı için ama bir uğramak geldi içimden. ne kadar güzel tasvir etmişsin olayları resmen gözümde canlandı ve çok imrendim  :-\ Rabbim mutluluğunuzu korusun. Bana da dua et bu güzellikleri tez zamanda ben ve isteyen her arkadaşım yaşayalım inşaAllah  :amin:
tşk ederim arkadaşım  :opucuk: :opucuk: inşaallah en kısa zamanda sende kavuşursun meleğine ve sende bu bölümde bebeğinle yaşadıklarını yazarsın bizler okuruz merakla  :amin: :amin: :amin:

Allah isteyen ve bekleyen herkesin hasretini sona erdirsin  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

37 günlük haylaz kızım naptın öyle gece ya hiç durmadan ağladın gece 4de ancak uykuya daldın ondada takaatın kalmadı... sinirlerimiz bozuldu komşular eminim uyuyamamakla kalmamış birde bize kızmışladır  :honk: :honk: tam uyudu sustu diyoruz yine başlıyorsun gazın yok altın temiz toksun anlamadık niye böyle yaptın  :dontknow: :dontknow: babişin ağrı kesici bile içirdi  :suclu: :suclu: benim izinli olduğumu biliyor ondan yapıyor dedi sanrım babaya naz yapıyorsun yada ona eziyet  :k06: :k06:

dün emzik olayı sana yaramadı uzun süre tutuyorsun ama ağzndan düşünce basıyorsun yaygarayı uykunda düşse bile çok pis ağlıyorsun  :y25: :y25: ananeye şikayet ettim seni ayyy o sesinle gık desen bakarım sana neden çığlık çığlığa ağlıyorsun kıyamıyorum sana kızım bugüün yıkandın güzelce uyuyorsun bakalım gece ayaktayız gibi  :honk: :honk: A.E.OL BALLI KIZIM  :amin: :amin: 

KONYALI

CANAN BIR SIKINTISI OLMASA CIGLIK CIGLIGA AGLAMAZ...SIKINTISI VARDIR İLLAKİ CNM..BÖLE BÖLE BUYUYECEKLER ISTE HAKIKATEN ZOR CNM YA..BENIMKIDE UYUMUYOR AKSAMDAN BERI HUYSUZ NAPICAMI SASIRDIM ARTIK

Balböceği

yakinda kirkinizda cikacak masallah  :muzz: :muzz: :muzz:

Canan'cim normal canim bunlar  :-\

bebisler anca 3 ay icinde alisiyorlar dunyaya  :)

insallah duzelecek yakinda  :amin: kirki cikana kadar kirk huy edinirmis bebisler  :k06:

Her bolum aklima geliyorda burasini unutuyorum bende..  :k06:

Buglemin ellerinden op annesi benim icin.  :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 18 Şubat , 2012, 02:25:57
CANAN BIR SIKINTISI OLMASA CIGLIK CIGLIGA AGLAMAZ...SIKINTISI VARDIR İLLAKİ CNM..BÖLE BÖLE BUYUYECEKLER ISTE HAKIKATEN ZOR CNM YA..BENIMKIDE UYUMUYOR AKSAMDAN BERI HUYSUZ NAPICAMI SASIRDIM ARTIK
canım benim kız çok yaygaracı inan annem bile burdayken zorla kendinne baktıracak aç kalmaz diyordu  :k06: :k06:  ferah yatıp uyusa rahatlayacak bir şeyi yok pişiği poposu maşaallah iyilşti tertemiz oldu  şükür... tek derdi uykusuzluk onun için yapıyorda neden inatla uyumuyor bilmiyorum  :icon_scratch: bakalım bu gece napcak  :suclu: :suclu:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 18 Şubat , 2012, 13:51:43
yakinda kirkinizda cikacak masallah  :muzz: :muzz: :muzz:

Canan'cim normal canim bunlar  :-\

bebisler anca 3 ay icinde alisiyorlar dunyaya  :)

insallah duzelecek yakinda  :amin: kirki cikana kadar kirk huy edinirmis bebisler  :k06:

Her bolum aklima geliyorda burasini unutuyorum bende..  :k06:

Buglemin ellerinden op annesi benim icin.  :love9:

evet edam artık kocaman olduk maşaallah  :nazar: :nazar: annemde öyle diyor 40ında kırk türlü huy edinir inş. 40ına kadar çekin sonra düzelebilir diye  :amin: :amin:
çok şükür yine gündüzleri daha rahat babasına gıcıklığına yapıyor buğlem  :suclu: :suclu:
öperim canım  :opucuk:

simurg01985

Bebek huysuz olunca derdi olsada ağlıyor olmasada misal benim kızıı yere bırak sanki yatakta diken battı ona öğle bir çığlık basıyorki sormayın gitsin  :toothy10:  :toothy10: ama kucağa alıyoruz dert tasa kalmamış onda   :hieyt:  :hieyt: gülüyor şimdiki zamnın çocukları çok akıllı resmen bizleri ellerinde oynatıyorlar  :muzz:  :muzz:
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

simurg01985

Bazen bakıyorsun melek gibi diyorum artık düzeldi 2 gün sonra hop ters takla eski halinden bile beter olmuşşş:) o yüzden dua ediyorum Rabbim sabır versin bizlere  :amin:
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

xxcansuxx

Alıntı yapılan: simurg01985 - 18 Şubat , 2012, 14:30:47
Bebek huysuz olunca derdi olsada ağlıyor olmasada misal benim kızıı yere bırak sanki yatakta diken battı ona öğle bir çığlık basıyorki sormayın gitsin  :toothy10:  :toothy10: ama kucağa alıyoruz dert tasa kalmamış onda   :hieyt:  :hieyt: gülüyor şimdiki zamnın çocukları çok akıllı resmen bizleri ellerinde oynatıyorlar  :muzz:  :muzz:
:ehi: :ehi: :ehi: aynı benim kızda öyle kurma bebek gibi diyorum eşime yerde ağlayıp kaldırınca gözünü açıp gülen bebekler var ya onlar gibi hoppp bak kesti sesi birde gülüyor diyorum... eşim ben biliyorum pisliğine yapıyor zaten diyor  :ehi: :ehi:

annenin nazarı çok değermiş çok içten sevme bak tersine dönüyormuş senin prenses...  bende bol sabır istiyorum Allahdan sabırsız biri olarak tek sabrettiğim kızımın çığlık sesi  :k06: :love9: :love9: ayyy kafam şişerdi arkadaşların bebeklerine sesine şimdi başıma geldi ama şikayetçi değilim şükürler olsun Allahım onu bize gönderdi  :amin: :amin: sadece kıyamıyorum onu öyle gördükçe  :sad1:

simurg01985

canım ya aynen bende öyleydim tahammülüm yok sabırım hiç yok dayanıyosun ister istemez ama zaman geçtikçe dayanılmaz hal alıyor  :-ooo  :-ooo umarım seninkız düzelirde bozulmaz huysuz bebek çok zor .. ben 2,5 aylıkken emziğe alıştırdım şimdi azda olsa onunla biraz vakit geçriyor rahatlıyor bazen uyuyakalıyor onu emerken:) bide benim zilli emmiyorda 40 gün zor emdi gece mama yapması varya ölüm resmen kalk yap yedir biberonu yıka ayyyyyyy

simurg01985

xxcansuxx

Alıntı yapılan: simurg01985 - 18 Şubat , 2012, 15:38:49
canım ya aynen bende öyleydim tahammülüm yok sabırım hiç yok dayanıyosun ister istemez ama zaman geçtikçe dayanılmaz hal alıyor  :-ooo  :-ooo umarım seninkız düzelirde bozulmaz huysuz bebek çok zor .. ben 2,5 aylıkken emziğe alıştırdım şimdi azda olsa onunla biraz vakit geçriyor rahatlıyor bazen uyuyakalıyor onu emerken:) bide benim zilli emmiyorda 40 gün zor emdi gece mama yapması varya ölüm resmen kalk yap yedir biberonu yıka ayyyyyyy
inş. huysuzluğu artmaz senin kızda düzelir  :amin: :amin: :amin: annemde emzik en güzel kurtarıcı alıştır diyordu geçen 2 gün üstüne düştüm tuttu ama daha huysuzlaştı düşünce ağzından çok sinirleniyor uykusunda bile ağlıyor 2 dk bile tutamıyor gerisini sen düşün  :cildir: :cildir:canım ya niye emmedi seninki grçekten zorluyor demek gece kalkıp mama yapmak zor ya  :sad1: :sad1: uykudan uyanıp hazır memeyi dayamak bile zor geliyor bana bazen sen mamaya kalkıyorsun  :binkybaby: :binkybaby: geçecek inş. bu günlerde geride kalcak oyyy nasıl büyüdüler muhabbeti yapacağız bir gün  :love9: :love9:

memnun oldum betül ben canan kızının ismi ne 85li misin  :k06: :k06: ben 82liyim  :suclu: :suclu:

simurg01985

evet canım 85lıyım ..cadoloz kızımın adı elif miray teyzesi ...benim kızda öyleydi bi hırs bi hırs emzik düşünce  :ehi:  hareket ettikçe özellikle  ellerini hareket ettirdikçe alıyor ve bazen ağzından çıkar gibi olsa elleriyle ittirtiyor ya ne bilim canancım baya rahat ettim ben sakinleşiyor bebek ...