८εռռεէ ĸօĸսlularım... abla kardeşin maceraları başlıyor :)

Başlatan xxcansuxx, 17 Ocak , 2012, 19:28:59

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 13 Şubat , 2012, 15:02:23
Alıntı yapılan: kelebegimm - 13 Şubat , 2012, 14:53:57
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 13 Şubat , 2012, 14:52:24
Alıntı yapılan: kelebegimm - 13 Şubat , 2012, 14:45:56
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 13 Şubat , 2012, 14:25:21
Alıntı yapılan: kelebegimm - 13 Şubat , 2012, 14:22:37
canim gecmis olsun .. asisinida olmus kuzum yaaa
aman babannede gitsinde basbasa kalinn insan sinir oluyo kaynanada olsa isine karisinca...
masallah 33 gunluk olmussunuz bileee

tşk ederiz teyzesi canım bende diğer syda iletini okudum korkma sağlıklıdır inş. bebişin  :amin: :amin: güzel haberlerle gel inş. drdan :amin: :amin:
ins canim ins. bugleme bakdikca bizede dua et
tüme bebek isteyenlere ediyorum canım sende kendine bol dua et hamişlerin duası daha makbul canım Allah a sığın rabbimin izniyle sağlıkla kucağına alcaksın bebişini gördükçe sende rabbim isteyen herkese ver kimseyi mahrum etme diye dua edeceksin inş. :amin: :amin:
VALLA CANIM INANMASSIN ULTRASON RESMI VAR AGZI BURNU BELLI BAKDIKCA DIORUM RABBIMMM SAGLIKLA HERKESE NASIP ET DIE KUCAGIMA ALSAM NE OLUR ACABA DAHA RESMINI BOYXLE SEVERKEN :love9: :love9:
kucağında kokusunu duyup ona dokunmak  :love9: :love9: :love9: bambaşka bir şey diyorum hep gözlerim doluyor ona bakarken başbaşayken rabbim hiç vermeyecek zannederdim çok şükür ben tattım bu duyguyu herkes tatsın Allahım diyorum kzıma konuşurken buradaki ark.ismini söylüyorum dua ediyorum kızım amin de diyorum olur ya dua zamanına denk gelir inş. :amin: :amin:
oyyyyy allahimm butun isteyenlere tattirsin bu duyguyu insan okurken bile bi tuaf oluyoo  :love9: :love9: :love9: :love9:

]

xxcansuxx

yolun 4de birini bitirdin inş. canım sağlıklı huzurlu hamişliğin olsun sonrada böyle sağlıkla  kucağına konsun kzun oyyy neymiş bu sevgi diyeceksin eşimi bile gözüm görmüyor desem yeri onun sevgisinden  :k06: :k06:

canım ben çıkayım çok kaldım sende rahat ol sağlıklı haberleriyle gel bebişinin (bu arada kızının diye yazacaktım )bakalım kızın mı olcak  :love9: :love9: :opucuk:

kelebegimm

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 13 Şubat , 2012, 15:08:35
yolun 4de birini bitirdin inş. canım sağlıklı huzurlu hamişliğin olsun sonrada böyle sağlıkla  kucağına konsun kzun oyyy neymiş bu sevgi diyeceksin eşimi bile gözüm görmüyor desem yeri onun sevgisinden  :k06: :k06:

canım ben çıkayım çok kaldım sende rahat ol sağlıklı haberleriyle gel bebişinin (bu arada kızının diye yazacaktım )bakalım kızın mı olcak  :love9: :love9: :opucuk:
tmm canim sen bebisinle ilgilen valla bende esime simdiden diyorum ne dusunuyon dio karnimdakini diom beni dusunmuyonmu artik diyoo eee senin papuc dama diyorum simdi o daha onemli dua ediyorum ona diyorum
benim icime ilk gunden beri erkek doguyor bakalim hayirlisi saglikli olsunda hic farketmes meleginin cennet kokusunu icine cek benim icinn :love9: :love9: :love9:

]

xxcansuxx

Alıntı yapılan: kelebegimm - 13 Şubat , 2012, 15:10:45
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 13 Şubat , 2012, 15:08:35

tmm canim sen bebisinle ilgilen valla bende esime simdiden diyorum ne dusunuyon dio karnimdakini diom beni dusunmuyonmu artik diyoo eee senin papuc dama diyorum simdi o daha onemli dua ediyorum ona diyorum
benim icime ilk gunden beri erkek doguyor bakalim hayirlisi saglikli olsunda hic farketmes meleginin cennet kokusunu icine cek benim icinn :love9: :love9: :love9:
tamam teyzesi öper koklarım senin için hayırlısı olsun sağlıklı olsunda farketmez  :amin: :amin:
dimi ya erkekler beklesin sevgi bölünüyormuş gerçekten derlerdi inanmazdım ama olsun kocişleri yinede boş bırakmayım  :k06: :k06:

xxcansuxx

14 şubat 2012

melek kızım 34 günlüksün sevgililer gününde  :k06: :love9: :love9: babişine aşkım derdim şimdi sana aşkım diye seslenip seviyorum babişin bu duruma alışamadı hatta sitem bile ediyor her duyduğunda aşkımı "efendim" diyor sana demedim deyince bozuluyor  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ballı lokma tatlısı bugün banyo yaptırdık sana babaannenle birlikte şimdi mışıl mışıl uyuyorsun  :nazar: :nazar:  uykun bölününce çok zor uyuyorsun geri kızıp sinirleniyorsun  :honk: başını dik tutabiliyordun zaten ama şimdi dahada direniyorsun başınla dikleniyorsun gögsüme koymadan başını geriye geriye atıp uzun süre etrafı inceliyorsun babişin yoruldu kızım kasların diyor  :k06: :k06: ay ay nasıl belli ediyormuş kendini maşaallah kuzucuğum sana  :nazar: :nazar:

babaanneni  yolcu ettik şimdi memleket yollarında yolu açık olsun  :occasion5: :occasion5: başbaşayız artık senle kızım ohhh keyif yaplım sevişelim şöyle uyanda   :love7: :love7:

A.E.OL MELEĞİM CENNET KOKULU BUĞLEMİM  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: masallahh bugleme 34 gunluk olmuş bile  :hello2: :nazar: :nazar:
ohh basbasa kaldınız sonunda  :hello2: :hello2: 
babannenizin gitmesine fazla üzülmediniz  :ehi: ama anne gibi hiç kimse olmuyo kendi anne farklı tabi  :k06: iyi yolu acık olsun babannenizin  :occasion5: :occasion5:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 14 Şubat , 2012, 13:51:08
:nazar: :nazar: masallahh bugleme 34 gunluk olmuş bile  :hello2: :nazar: :nazar:
babannenizin gitmesine fazla üzülmediniz  :ehi: ama anne gibi hiç kimse olmuyo kendi anne farklı tabi  :k06: iyi yolu acık olsun babannenizin  :occasion5: :occasion5:
tşk ederiz teyzesi büyüyoruz işte  :nazar: :nazar:

canım ya annede ki gibi rahat olamıyorsun k.valideyle aksine eşimin işleride yoğundu evde kalamadı annesiyle vakit geçiremedi hem bebeyi idare et hem k.valideyi göbeğim çatladı akşam olsada yatsak diye bekledim  :k06: :k06: annem babam varken buğlem uyuyrken yat uzan derlerdi yatar uyurdum hiç yorulmadım ama 1 haftadır uykusuz yorgunum hemen işe koşturuyordu  :k06: :k06: ondan sevindim gittiğine  :k06: :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Şubat , 2012, 17:04:18

canım ya annede ki gibi rahat olamıyorsun k.valideyle aksine eşimin işleride yoğundu evde kalamadı annesiyle vakit geçiremedi hem bebeyi idare et hem k.valideyi göbeğim çatladı akşam olsada yatsak diye bekledim  :k06: :k06: annem babam varken buğlem uyuyrken yat uzan derlerdi yatar uyurdum hiç yorulmadım ama 1 haftadır uykusuz yorgunum hemen işe koşturuyordu  :k06: :k06: ondan sevindim gittiğine  :k06: :k06:
DOĞRU CANIM SİZE TAKILDIM SAKA YAPTIM KENDİ ANNELE BİR OLMAZ TABİ

suzannn

maşallah buğleme babasıda kıskanmasın ama bu aşk hiç bişeye benzemez

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 14 Şubat , 2012, 17:24:16
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Şubat , 2012, 17:04:18

DOĞRU CANIM SİZE TAKILDIM SAKA YAPTIM KENDİ ANNELE BİR OLMAZ TABİ
anladım takıldığını canım  :opucuk: geldi geçti şükür ki kalbini kırmadım benim korkum oydu fevriyim bazen, olurda kalbi kırılır ayda yılda bir gelmiş sonra içimden çıkmazdı  :y25: :y25: eşimin dediği gibi herkes 4 4lük olamaz  :dontknow: olduğu gibi kabul et bana anlat içini dök deyip durdu eşimdende Allah razı olsun iyi idare etti  :love8: :love8: oturduk anasının dedikodusunu yaptık kendisiyle kim yapar  :ehi: :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 14 Şubat , 2012, 17:24:56
evet suzanım Allahın izniyle sende yaşayacaksın  :amin: :amin:
babalar kıskanıyor şimdide yarın baba kız bir olursa ben onları kıskanırsam  :k06: :k06:

suzannn

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Şubat , 2012, 17:36:02
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 14 Şubat , 2012, 17:24:56
evet suzanım Allahın izniyle sende yaşayacaksın  :amin: :amin:
babalar kıskanıyor şimdide yarın baba kız bir olursa ben onları kıskanırsam  :k06: :k06:
AMİN CANIM OLSUN :) HEP MUTLU OLUN İNŞALLAH

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

xxcansuxx

tatlı kuzum korkak miniğim  :k06: :k06: :k06: kıyamam sana  :love9: :love9: şimdi omzumda öyle tatlı duruyordun ki sesin çıkmıyordu ben nete dalmışım bir baktım sonra şap şup öptüm sen korktun  :k06: :k06: :k06: nasıl ağladın çok nazlı, korkak mı olcaksın ne  :dontknow: :dontknow: öperek ağlattı anneciğin yine öperek susturdu seni   :love7: :love7: ayyy  sesinde ne gür öyle kendin minnacıksın ya   :ehi::nazar: :nazar:
bugün ilk kez uzun süre emziği tuttun emdin önceki günler almıyordun alsan tutamıyordun maşaallah sana inş. yarına emmeyi unutmazsın  :amin: A.E.OL MELEĞİM  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 16 Şubat , 2012, 20:53:22
tatlı kuzum korkak miniğim  :k06: :k06: :k06: kıyamam sana  :love9: :love9: şimdi omzumda öyle tatlı duruyordun ki sesin çıkmıyordu ben nete dalmışım bir baktım sonra şap şup öptüm sen korktun  :k06: :k06: :k06: nasıl ağladın çok nazlı, korkak mı olcaksın ne  :dontknow: :dontknow: öperek ağlattı anneciğin yine öperek susturdu seni   :love7: :love7: ayyy  sesinde ne gür öyle kendin minnacıksın ya   :ehi::nazar: :nazar:
bugün ilk kez uzun süre emziği tuttun emdin önceki günler almıyordun alsan tutamıyordun maşaallah sana inş. yarına emmeyi unutmazsın  :amin: A.E.OL MELEĞİM  :amin: :amin:

:nazar: :nazar: :binkybaby: :binkybaby: masallah benim minik kuzuma  :opucuk: