८εռռεէ ĸօĸսlularım... abla kardeşin maceraları başlıyor :)

Başlatan xxcansuxx, 17 Ocak , 2012, 19:28:59

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

can kızım sen geldin hayatımız daha da renklendi... zaten çok gülerdik babişinle seninle neşemize neşe katıldı  :nazar: :nazar: geçen gece ağlıyordun beşiğinde babişin benden önce davrandı getirde emzireyim dedim babişin seni getirdi başucuma bebişi al dedi bende dur şu emsin bunu al onu ver diyorum  :ehi: :ehi: :ehi: babişin güldü gündüz uyumazsan öyle olur kaç bebe bakıyorsun dedi  :k06: :k06: o mu bana gülen bu gece de aynısını o yaptı... uyuyordun ağlamaya başladın babişine hafif salla diyorum babişin bu bebek bizim mi diyor  :ehi: :ehi: nasıl yani dedim gözlerini açtı burada 2 bebek vardı diyor  :toothy10: :toothy10: çok komiğiz çokkkk her gece böyl şeyler oluyor babişin kalkıp yatağın içinde seni arıyor falan  :k06: :k06:

sabahda bize gülecek şeyler çıkıyor... ananen tövbe tövbe bunlar 2 çocuğa nie böyle odaklandılar ki diyorrr  :k06: :k06: babişinde daha alışamadık diyor  :suclu: :suclu: işte böyle kızım şimdide mışıl mışıl uyuyorsun  :nazar: :nazar: A.E.OL YAVRU KUŞUM BENİM  :amin: :amin:

Balböceği

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ilk uc ay bebegin anne.baba ya alisma sureci  :k06:

tabi anne-baba ninda  :k06: :k06:

Amin  :amin:

xxcansuxx

banu büyüyoruz kucakta zaten derin derin uyumadıktan sonraa koysan hafif uykuda bile ağlıyor beni alın diyor... gecede altı temiz karnı tok olsun gözlerini açıp beni inceliyor kucağımda, bende dayanamayıp uzun uzun konuşuyorum ağzını şekilden şekile sokup dinliyor... en çokda dediğin gibi sol omzuma yatırınca tıpışlayınca çok hoşuna gidiyor

eşim sadece gaz sancısı gelince dayanamıyor... tedirgin oluyor...
banu sen zinco veriyor musun ben masaj falan yapıyorum çok vermiyorum  :dontknow:

banu_fth

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Ocak , 2012, 13:51:10
banu büyüyoruz kucakta zaten derin derin uyumadıktan sonraa koysan hafif uykuda bile ağlıyor beni alın diyor... gecede altı temiz karnı tok olsun gözlerini açıp beni inceliyor kucağımda, bende dayanamayıp uzun uzun konuşuyorum ağzını şekilden şekile sokup dinliyor... en çokda dediğin gibi sol omzuma yatırınca tıpışlayınca çok hoşuna gidiyor

eşim sadece gaz sancısı gelince dayanamıyor... tedirgin oluyor...
banu sen zinco veriyor musun ben masaj falan yapıyorum çok vermiyorum  :dontknow:

YOK CNM BEN OM-X  DIYE BI SURUP ALDIM .. onuda gunde bı cay kasıgı verıyorum ..
fazla vermıyorum.. alısmasın bunyesı dıyede az verıorum öle..
cok aglarsa kıvranırsa verıyorum..
bıde bısıklet cevırttır .. yatır yanına ayaklarını karnına dogru bastır cek ..
ben sarkı söleyerek öle yapıorum .. bıde pedal cevırır gıbı yaptırıyorum.. pıtır pıtır gaz cıkıyo  :ehi: bunu yenı kesfettım..
kendı cıkaramayınca kıvranınca öle yapıorum ..
yuzukoyun yatırıncada rahatlıyo bazen.. ama öle bırakıp gıtme sakın yanındayken yuzukoyun cevır sırtını sıvazla
resmen benım kızz ııhhh ııhhh dıyo rahatlıyo  :k06:
ölece uyuyakalıyo bazen .. mecbur basını beklıorum .. yan cevır yan olduklarında öle uyuduklarında dah arahat gaz cıkarıyolar ..
benım tecrubelerım bunlar mutlaka bırı olsun yarar ısıne  ;D

xxcansuxx

banu benimde annem gösterdi ayaklarını karnına doğru bastırıyorum pırtttt pırtttt ediyor o zaman ellerini yana atıyor nasıl gülüyor rahatladım der gibi  :k06: :k06:
ben 2 kere verdim sadece zincoyu bende alışır diye vermiyorum dediğin gibi elimi karnına koyup yüzüstü çeviriyorum dizime doğru diğer elimle sırtını sıvzlıyorum ıhhh ıhhh diyerek uyuyor aynı senin kız gibi...

şimdi uyandı ben bir bakım tatlı kızıma görüşmek üzere...
ezgi bebişimi öp yerime  :opucuk:

Balböceği

ay canim ya masallah  :nazar: :nazar: :nazar:

emdikten sonra parmak uclarinizla gobuse masaj yapin   :)

doktorlar oyle oneriyor  :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Ocak , 2012, 14:00:58
banu benimde annem gösterdi ayaklarını karnına doğru bastırıyorum pırtttt pırtttt ediyor o zaman ellerini yana atıyor nasıl gülüyor rahatladım der gibi  :k06: :k06:
ben 2 kere verdim sadece zincoyu bende alışır diye vermiyorum dediğin gibi elimi karnına koyup yüzüstü çeviriyorum dizime doğru diğer elimle sırtını sıvzlıyorum ıhhh ıhhh diyerek uyuyor aynı senin kız gibi...

şimdi uyandı ben bir bakım tatlı kızıma görüşmek üzere...
ezgi bebişimi öp yerime  :opucuk:

cnm benım sende öp cankuşunu.. çift göruyosunuz ya umarım bı gun karıstırmazsınız  :k06:
15.gunden sonra d vıtamını verıolar saglık ocagından gıdın ıhaml etmeyın alın onuda ordan ..
ay ne guzel ıyı barı rahatlıolar ya nası mutlu oluyorum hele ılk zamano gaz cıkarıyodu ben ohh dıyordum öle kaptırmısım kendımı  :ehi: :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Ocak , 2012, 14:01:43

ay canim ya masallah  :nazar: :nazar: :nazar:

emdikten sonra parmak uclarinizla gobuse masaj yapin   :)

doktorlar oyle oneriyor  :k06:

tamam cnm genelde kucagıma alıp pıspıslıyorum yukaı asa sallıorum .. gaaarrrkk dıye cıkarıyo  :toothy10:
bazende cıkmıyo bıse kucuk bıse cıkıyo yada hıc cıkmıyo .  :dontknow:
karnını ovalamamıstım hıc .. aslında göbek kremı yazdı dr gazlı dıye  :k06:

Balböceği

Kizlar, kizlarinizla sizi kocaman opuyorum  :love9: :love9:

ben kaciyorum, valide yok diye geldim ama bi manyaklik var uzerimde  :ehi: :ehi:

ha uyudum ha uyuyacam  :ehi: :ehi:

Allah'a emanet olun..  :love9: sevgili pitirciklarim  :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Ocak , 2012, 14:12:45

Kizlar, kizlarinizla sizi kocaman opuyorum  :love9: :love9:

ben kaciyorum, valide yok diye geldim ama bi manyaklik var uzerimde  :ehi: :ehi:

ha uyudum ha uyuyacam  :ehi: :ehi:

Allah'a emanet olun..  :love9: sevgili pitirciklarim  :k06:

:k06: :k06: bızde optuk cnm  :opucuk: :opucuk:  sızde A.E.OLUN OGLUSUNLA :love9: :opucuk:

xxcansuxx

d vit. bana dr 10.günde başla dedi sağlık ocağından aldım bugün 11.gün başladım...
çoğuna dr 15.gün demiş  :dontknow: :dontknow: sağlık ocağında da 21.gün başlanıyor ama şimdiki drlar 10.gün diorlar siz ne zamn başlarsanız falan  dedi  :dontknow: :dontknow:

Balböceği

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Ocak , 2012, 20:43:30

bizede 15. gun basla 1 sene dedi  :)

bende 11.gün başladım 15.günü beklesem mi ki  :icon_scratch: :icon_scratch:
sağlık ocağındaki ebe kemik gelişimi için ama dikkat et bazıları yanlış kullanıp günde 3 kere 3 damla kullanıyorlar oda bıngıldağın erken kapanmasına sebep oluyor biz bıngıldağın erken kapanmasını istemiyoruz dedi korktum ama çocuk dru 10.gün dedi  :dontknow:

Balböceği

bilmiyorum canim. bizim d-vit kapsuldu kapagini kesip oglanin agzina damlatiyordum.

1 sene boyunca dedi doktor, bunun yani sira ek ilaclarda vardi gunde uc kere

yine 15.gun baslandi 3 ay kullandik.

KONYALI

bende ınfavıt kullanıyorum gunde ıkı kez 10 damla..15.gunden berı cananım..istersen 15.gunu bekle