EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

anita

selamlarrrr,
nasılsınız arkadaşlarım?
bende uzun süredir giremedim foruma. iki çocuk olunca vakit çok hızlı geçiyor. Allaha şükürler olsun ki oğlum sakin , orta karar bir bebek. Kayra ile alakası yok. Bu aralar gaz sancılarımız olduğu için biraz mızmız olduk ama genel anlamda iyiyiz. Kayra da kardeşine karşı çok olumlu. bugüne kadar herhangi bir vukuat olmadı şükürler olsun. İnşallah böyle devam ederiz. Kayraya olan ilgiyi kesinlikle azaltmamaya çalışıyorum. Özellikle de ben. emzirirken bile kayrayı yanıma alıp bir yandanda onu seviyorum. şimdilik herşey yolunda bakalım ileride nasıl olacak..
Sizler nasılsınız?
Emine miray su aynı Ceyline benziyo. banamı öyle geldi yoksa? çok tatlı olnuş büyümüş maşallah.
Benim Lukasım Kayraya hiç benzemiyor. Resmini koymak istiyorum buraya ama başarabilrmiyim bilemiyorum :)
Hepinizi öpüyorum.

anita

ponçik

03 Mayıs , 2010, 14:16:07 #13097 Son düzenlenme: 03 Mayıs , 2010, 17:34:52 g10ca
Anitacım Lukasa maaşallah ve tabiki akıllı abla Kayra'ya da maaşalah
umarım hep böyle güzel haberler verirsin bize
resim eklenmemiş  :dontknow: çok merak ettim şu yakışıklıyı  ;)

Eminecim  maalesef ne paçalı don, ne boxer hiçbirşey fayda etmedi ama birkaç gündür bıraktı gibi , yine arada eli poposuna gidiyor araya girenleri çıkarmaya uğraşıyor , büyüyünce tanga giymeye başlarsa o zaman sorarım ben ona  :caca:  :ehi:
resimlere evden bakacağım şirketten face bağlanmıyor yasak da  :suclu:
ama daha önce cimcime Ceylinin japon kız resimlerini görmüştüm , maaşallah subhanallah , resim sergisindeki resimde çok güzeldi, annesi gibi kabiliyetli olacak
bizimkilerin titizliği birazdan başak burcu olmalarından mı acep  :icon_scratch:
Miray kuzusunu kokla benim için , mis miiiiisss annesi  :love9:

Şerifecim daha önce bahsetmiştin evet, tekrar hayırlı olsun eviniz, güle güle oturun, Allah ağız tadınızı bozmasın canım

Tuğba  dediğin gibi en kısa zamanda atlatırız umarım  :icon_thumright:

Emine

Beyza, Tuğba, Anita, Gonca çoook teşekkür ederiz  :-*

Anitacım evet Ceyline benzetiyorlar ben de benzetmeye başladım zaman geçtikçe .. Miray da Ceylinin bebekliğine göre daha uysal ablasıyla da arası iyi kahkahalar atmaya başladı artık. 2. kez anne olmak ta çok güzel bir duyguymuş . Allah isteyen herkese nasip etsin  :amin:

anita

anita

ya bi türlü olmuyor resmi yollayamıyorum

anita

nolu bi tarif edin
teknik yardım kısmında da bulamadım
resim ekleme nasıl yapılıyo?

ponçik

Anitacım yanıtlayı tıkladıktan sonra Gözattan resmi seçiyorsun sonra alttaki host it kutucuğuna tıklıyorsun
açılan sayfadaki 2.kutucuğu kopyalayıp buraya yapıştırıyorsun  :icon_thumright:

ponçik

Ayşegül,Özlem , Aslılar,Zehra, Fatma , siz nerelerdesiniz yavrular 

bir de Gülaydan haberi olan var mı arkadaşlar neredeyse 7 ay oldu Türkiyeye dönüş yaptılar ama bir daha siteye hiç girmedi
acaba sürpriz yapıp hamileyim mi diyecek , yoksa 2-3 ay sonra gelip bu da yeni yavrum mu diyecek çok merak ediyorum
inşallah herkes iyidir kızlar

Meltem sen de unuttun bizi

Şerife,Rana, Jbdun arada sırada yazıyor yine

başka unuttuğum kimse varsa kusura bakmasın , siz yazmadıkça ben de unuturum napiim  ::)

Lily Wonka

Var tabi unuttuğun! :caca: :tongue3:

Ayşegül dedin de Gonca.. :-[ O kadar uzun zamandır niyetleniyorum ki aramak için.. neyse.... Özlem'i de arada sırada feysbukta görüyorum. Diğer arkadaşlar ne yapar ne eder benim de bi bilgim yok. :dontknow: Umarım herkes sağlıklı ve mutludur.. :amin:

Biz de iyiyiz efendim, yuvarlanıp gidiyoruz işte.. :) Mina 16 aylık oldu neredeyse. Abla ile ilişkiler; oyuncak paylaşımı v.b. küçük sürtüşmeler dışında gayet iyi. :nazar: Mina büyüdükçe daha da iyi olacağına inanıyorum.. :icon_thumright:

Tekrar gelirim ben.. :-* :wave:

ponçik

Alıntı yapılan: Lily Wonka - 04 Mayıs , 2010, 18:28:54
Var tabi unuttuğun! :caca: :tongue3:

:suclu: ayyy şekerim senin yerin ayrı onu biliyorsun   :opucuk: :tongue3:  :ehi:

ben zaten Mina'yla Hira'yı gördükçe -hani kız olacağını bilsem- 2.yi düşünüyorum hemen  :k06: ama sonra yaşayacağım buhranlar, yaşla alakalı sabırsızlık süreçleri, ablalığın verdiği ağır yükün altında ezilecek olan esas kız Eylül gözümün önüne geliyor ve biranda puf diye yok oluyor hayallerim  ::)

dün benim güzeller güzelim öğle uykusu uyumamış, akşam biz eve gelediğimizde TV izledikten sonra -çizgi filmi bitince- yemek yiyeceğini söyledi ,
biz yemek yedikten sonra salona bi gittim ki , yavrum koltukta sızmış   :aferin:
çok yorulmuş belli , tüm gece uyanmadı , sabah 6 da kalktı , şimdi okulda
ayyy özledim papatyamı yaaaa

Emine

Goncacım ablalığın verdiği ağır yükün altında ezilmeler falan  :D o kadar acıklı değil durum yaw , emin ol doğurursan pişman olmazsın. Ben Miray'dan önce nasıl bir hayatımız vardı düşünüyorum herkes daha mutlu Ceylin dahil şu anda. Hepimizin neşe kaynağı gülüşü, altına yapışı, salyaları vs vs ..   :laughing7: Tek üzüldüğüm nokta yolda ikisiyle birlikte yürürken durdurup Miray'ı büyük hareketlerle seviyorlar ayyyy anneeee koş koş şu bebeğe bak adı ne tütütüüüü çok tatlı yaaaaa vs vs böyle ağızlarının içine bakıp yalvarıyorum içimden Allah'a nolurrr Ceylin için de 2 tatlı laf etsinler diye  :) Bazıları düşünceli davranıp ablası da çok güzelmiş canımm vs diyor ama herkes o kadar düşünceli olmuyor. Yavrum bi mahsunlaşıyor öyle zamanlarda işte en çok üzüldüğüm anlar o anlar . Onun dışında sorun yok Allaha şükür.  :amin:  :nazar:

ponçik

tamam itiraf ediyorum aslında istiyorum  :suclu:
ama cesaretim yok  ;D

Lily Wonka

Alıntı yapılan: Emine - 05 Mayıs , 2010, 13:56:19
Tek üzüldüğüm nokta yolda ikisiyle birlikte yürürken durdurup Miray'ı büyük hareketlerle seviyorlar ayyyy anneeee koş koş şu bebeğe bak adı ne tütütüüüü çok tatlı yaaaaa vs vs böyle ağızlarının içine bakıp yalvarıyorum içimden Allah'a nolurrr Ceylin için de 2 tatlı laf etsinler diye  :) Bazıları düşünceli davranıp ablası da çok güzelmiş canımm vs diyor ama herkes o kadar düşünceli olmuyor. Yavrum bi mahsunlaşıyor öyle zamanlarda işte en çok üzüldüğüm anlar o anlar.  :amin:  :nazar:

Çok sık olmasa da bize de denk geliyor böyle öküzler! Nasıl sinirleniyorum anlatamam..

Goncacım, bebegimonline ailesi olarak kararlıyız; doğurtacaz seni! :ehi: :k06: :toothy10:

ponçik

arkadaşlar daha önce de bahsetmiştim ya , birazcık duygusal yani benim tekrar doğurmam  ;D
6 yıllık emeğim var çalıştığım şirkette  :dontknow:
yönetimdekiler sağolsun bazı konularda insiyatif sahibi değiller
buradan öylece çıkıp gitmeye niyetim yok , bilmem anlatabildim mi  :-\
ve ayrıca herşey nasip kısmet
Allaha hep dua ediyorum eğer yazılmışsa, hayırlıysa , istersen verirsin diyorum
hayırsızsa zaten istemem için yüreğime bu duyguyu verme diyorum  :amin: