EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

beril

:'(gulay cok uzgunum canım,ama herseyde hayır aramak lazım,simdi olmadıysa sonra,benim o asamalardan haberim yoktu,uzun sure uzk kaldım ya o yuzden sanırım:( ama insallah rabbim en kısa surede isteklerinize cevap verir.

ponçik

arkadaşlar tatil dönüşü sadece mola verip dinlenmek için bir gece İzmirde kaldık , akşam yemeğini yer yemez uyuduk zaten,sabah da kahvaltı yapıp yola çıktık
Annemle bile doya doya görüşemedik , o yüzden kimse kusura bakmasın  :flowers:
artık bi dahaki sefere ya da siz İstanbul'a gelince  ;)

Berilcim nasıl gidiyor hamilelik , gelişmeleri yaz ve bizi merakta bırakma , Melisi çok merak ediyorum resim bekliyorum sendeeeeeen

ponçik

Hayırlı RAMAZANLAR  :love9:
Allah bu mübarek ayda kalbimize saflık ve temizlik versin ,
inşallah tüm dünya için hayırlı bir ay olur  :amin:

şerife Berat

şerife Berat

inanmıyorum ya bizim sayfamıza neler oldu böyle kimsecikler girmemiş hiç bişi yazmamış :cussing: :cussing: :cussing:

ponçik

valla şerifecim ben kızımın resimlerini koydum 4 gün buraya kimse yorum yapmayınca kaldırdım  :icon_scratch:

ponçik

şerife Berat

goncacım benimde girmediğim zamana denk gelmiş demekki resimlerin oldugu zaman

tekrar ekleyebılırsen bakarım boncuk gozlu eylusume

Lily Wonka

26 Ağustos , 2010, 04:07:16 #13253 Son düzenlenme: 26 Ağustos , 2010, 04:09:31 Lily Wonka
Haahh, Gonca'yı da küstürdüysek bu sayfa küflenip kokuşup kapanır arkadaşlar, benden demesi.. ::)

Gonca'm, eklemediysen facebook'a da ekle. Şahsen ben oradan daha rahat takip ediyorum.. ;) Öpüyorum seni ve boncuk gözlümü.. :opucuk:

Bu arada, gecikmeli de olsa, tüm arkadaşlara "Hayırlı Ramazanlar".. Bir parçacık da olsa arınabilmek ve aydınlanabilmek ümidiyle herkese bereket ve muhabbet dolu bir ay diliyorum.. :love9:

Bizim haneden kucak dolusu sevgiler, öpücükler.. :-* :)

Emine

26 Ağustos , 2010, 13:15:09 #13254 Son düzenlenme: 26 Ağustos , 2010, 13:33:06 Emine
Gülaycım çok geçmiş olsun. Allah Canere uzun ömürler versin. Herşeyde bir hayır vardır . İnşallah 2. bebeğine tez zamanda kavuşursun.

Berilcim çok tebrik ederim. Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin .

Goncacım ben de görmedim resimleri.  :'(

Ceyline okul bakıyoruz . Her yıl başka okula gitti çocuk. Hiç bir okulu kızıma layık göremiyorummm  :D En son okulda müdürün öğretmenlere yemekte çişleri gelmesinler diye az su verin demesi, istedikleri zaman tuvalete gidememeleri o okuldan almam için yetti zaten . Dün bi okula gittik müdürün ve pedagogun yaklaşımını çok beğendim. Eskiden ders içerikleri, etkinlikler vs bir sürü şey sorardım şimdi istediklerinde su veriyormusunuz, tuvalete gidebiliyorlar mı istediklerinde vs halde düştüm . Okuldakilerde nasıl yani oldular :) Normal ingilizce, drama, resim vs derslerin yanında mantık, halk oyunları, tekvando gibi derslerde olacakmış. Bugün fiyat için dönecekler. %90 oraya göndereceğiz . Bakalım hayırlısı neyse öyle olsun.

Herkese hayırlı ramazanlar.  :hello:

ponçik

anita

Merhabalar,
İstanbul Kınalıadadan selamlar..
Kızla bende uzun zamandır giremiyorum daha doğrusu lap top'ı açamıyorum :))
günlerimiz çok hareketli geçiyor. Lukas ta büyüdükçe uykuları azalıyor ve kucak istiyor. ama Allaha şükür huysuz bir bebek değil. Kayranın ufak tefek kıskançlıklarının yanısıra yemek yeme sorunu halen şiddetle devam ediyor. Lukasıma da 5 ay anne sütü yetti ama bir hafta kadar önce ek gıdalara başladık çünkü son ayda 400 gr almıştı. Meyvayı pek sevmiyor biberon maması içmiyor ama kaşık mamasını sevdi Allahtan. Yarın da sebze .çorbası yapıcam çnkü biraz kabızlık sorunumuz oluyor.
İkiside hastalandı. Kayra 40 derece ateşlendi boğaz enfeksiyonu oldu ardından Lukasa bulaştı. Kayra antibiyotikle iyileşiyor. Lukas da ateş olmadı ama öksürük vardı şiddeetli . şimdilerde azaldı diyebilirim.
Sanırım bayram sonuna kadar burdayız. Kayra yuvaya başlarsa bende rahat ederim sanırım. Geçen sene gittiği yuvaya mı vericez başka yuvaya mı karar veremedik.. istanbula dönünce bakıcam. Zaten ekimde başlıcak inşallah.
Herkesi çoook öpüyorum.

ponçik

13 Eylül , 2010, 13:01:06 #13257 Son düzenlenme: 13 Eylül , 2010, 13:03:15 g10ca
Herkese selam  :hello:

geçmiş bayramınız kutlu olsun , umarım hepinizin bayramı adı gibi şeker tadında geçmiştir

biz İstanbuldaydık, ilk gün malum akraba ziyaretleriyle geçti , sonrasında ev işi, yemek , bulaşık, çamaşır, ütü vs.... bugünde iş başı  ::)

bu arada bayramda ikinci bir bebek haberi aldım   :hello2:

sayfamızdan birine ait çok güzel bir haber ama herkes buraya toplanmadan kim olduğunu söylemeye niyetim yok  :tongue3:
hem belki o zamana kadar kendisi açıklar  :icon_thumright:

hepinizi çok özledim , sevgiler  :flowers:

ertl

herkese merhaba nasılsınız kızlar uzun zamandan beri adanada değildim foruma doğru düzgün uğrayamadım
21 ağustosta  rananın  doğum günü vardı  :binkybaby: :binkybaby:
çok güzel geçti resimli pasta yaptırdık çok sevindi
birsürü hediye aldı  :basardim: :basardim: :basardim:

canım kızım nasılda hızla büyüyolar  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

son zamnlarda bir sorunumuz var
kızım tırnak yiyor ne yapmalıyım bıraktırmak için bilmiyorum
fikirlerinizi bekliyorum  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

ponçik

Rana fıstıgın doğumgünü kutlu olsun
insallah hep güzelliklerle, sağlıkla dolu bir hayatı olur

tırnak yeme sorunu bizde de bir süredir var , ne zaman bi sıkıntısı olsa hemen tırnak yiyor, ben çok üstüne gitmedim ama babaanne ve babası sürekli eline biber sürerim vs.. yaptıkları için bi türlü kurtulamadık , en son halası, tırnaklarını yemezsen dogumgününde akülü araba alacağım diye söz verdi  , bizmki o gün bugundür tırnak yemekten vageçti , ama akülü arabayı da kaptı  :suclu:
tırnaklarını yediği anda dikkatini başka şeylere çekmeye çalış, o anda eline bişeyler ver, suluboya mesela ...
hadi gel resim yapalım de, veya oyun hamuruyla oynamasını sağla, yada Ertuğruldan da fırsat kalırsa sen hemen hamur aç birlikte kurabiye poğaca filan yapın ... aklıma başka birşey gelmiyor , inşallah vazgeçer Tuğbacım  :opucuk: