cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

8 nisan 2013

küçük erkeğim benim 17+2 haftalık oldun maşallah sana... zaman su gibi geçiyor çok şükür sıkıntımız yok bazen varlığını bile unutuyorum o kadar rahatız yani sadece göbüş çıktı... yakında tatile çıkacağız bir aksilik olmazsa ananen deden giderken bizida götürecekler yazlığa ablacığında anne karnında senin haftanda denize gitmişti  :k06: :k06: haksızlık olmayacak yani çok şanslı bir bebek olcaksın anlaşılan sende babişin kendiliğinden gönderiyor bizi tatile  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

ablanın ismini bu haftalarda netleştirip paylaşmıştık senin isminide yazalım...
ELYESA olcak Allah ın izniyle ismin bir peygamber ismi iyilerden olasın inş. sağlıkla sıhhatle vatana millete hayırlı evlat olursun meleğim  :amin: :amin: annecik sen doğmadan sana hatim inmek istiyor başladık inş. kolaylıkla bitirir tekrar tekrar okuruz ablanda okudum sende mahrum kalma o güzelliktende  :amin: :amin:

melek ablan uyuyor öyle çok seviyor ki bebekleri sevgi gösterisinde bulunurken aşırıya kaçacak dikkat etmesem  :k06: :k06: bakalım abla kardeş sizi nasıl maceralar bekliyor  :love9: :love9: sağlıkla büyüyün kuzularım benim Allah a emanetsiniz  :amin: :amin:

Balböceği

xxcansuxx

xxcansuxx

16 nisan 2013
minik paşam bir haftayı daha geride bıraktık 18+3 oldun  :nazar: :nazar: :nazar:
annişi tepiklemeye başladın ilk kez hareketini hissettiğimde çok heyecanlandım  :love9: :love9: babişin işdeydi akşam hemen msj yazdık bildirdik elyesamız tepik atmaya başladı gözünaydın dedim sabah heyecanla seni sordu elyasamız napıyor diyor  :k06: :k06:

can oğluşum ablanda ne oyunlar yapıyor çenesi zaten durmuyor duyuyorsundur  :love7: :love7: öyle bir tatlı cadı ablan var ki kendini onun sevgi hışmından sakın şimdiden söyleyim  :k06: :k06: ikinizi bir arada hayal ediyorumda canlarım  :love9: :love9: :love9: Allahım sağlıkla kavuştursun  :amin: :amin: seni öpüp koklayamasamda hayalinle günleri tüketiyorum ablacığını doya doya, kokusunu içime çeke çeke öpüyorum sende gel kocaman bir aile olalım  :amin: :amin: :amin: A.E.OLUN  Miniklerim :amin: :amin:

xxcansuxx

27 nisan 2013

küçük erkeğim dün seni görmeye dra gittik ayrıntılı ultrasona da girdik şükür her şey yolunda gidiyor... öyle güzel hareketlerin vardı ki parmaklarını açıp kapatıyordun sonra el sallar gbi yaptın dr bak annesi el sallıyor sana dedi ayyy içimdesin ya tekrar içime sokasım geldi seni  :k06: :k06:

19+6 haftalık 350 gramsın ama seninde gelişimin ablan gibi 1-1.5 hafta önde gidiyor  :nazar: :nazar:
şeker yüklemesinide yaptırdık çok şükür bu sefer çıkmadı ama ileriki haftalarda arada ölç dedi drumuz...

yarın yada diğer gün tatile çıkıyoruz 1 ay babişinden ayrıyız onsuz yüzeceğiz ablanı sudan çıkaramayacağız gibi... sonrasında babişinde yanımıza gelecek sen babiş gelene kadar sağlıcakla büyü olur mu  :aferin: :aferin:

A.E.OL Bebeğim fısrat buldukça yazarım  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

22 haziran 2013
beter böceğim minik paşam uzun bir aradan sonra evimizdeyiz... ilk defa bu kadar uzun tatil yaptık sen çok büyüdün gecen hafta memlekette dr kontrolüne gittik 1150 gr olmuşsun  (26+6 ) :nazar: :nazar: kavuşmamıza 84 gün kalmış oğluşum seni çok merak ediyorum  :love7: :love7: kucağıma bir bebek alsam sanki hiç anne olmamış ablanı ben büyütmemiş gibi içimi bir heyecan kaplıyor elyesama nasıl bakcam bu kadar minik mi olcak diyorum  :k06: :k06: tepikler atıp duruyorsun hiç durmuyorsun, her hamilelik farklı derler ya gerçekten sen farklısın sanki yarın doğuracak gibi kendimi ağır hissediyorum göbüşü hemen doldurup şişirdin  :k06: :k06: :k06:

ablacığın kalabalığa,ilgiye alıştı 3 gündür anniş ev işi yaparken o etrafı dağıtıp bağırarak ilgiyi kendine çekiyor şimdilik bebekleri seviyor çok anaç yaklaşıyor kucağına hatta ayağına istiyor neymiş uyutacakmış  :laughing7: :laughing7: sen gelince evimizin halini hayal ediyorumda  :honk: :honk: sağlıkla seni bekliyoruz minik ablan uvvv uvvv diye seni okşayıp duruyor ama inatla kardes demiyor  :k06: :k06:

meleklerim A.E.OLUN  :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

masallah size cnm  :nazar: :nazar: :love7: :love7: benim zilli de bu ara huy degistirdi cok agrasif oldu yirtiyo yüzümüzü filan  :-ooo ama kardesiylen arasi iyi masallah  :ehi: karnima krem sürüyo ayyyy diyo bebi diyo seviyo bazen sert seviyo  :suclu: bakalim bidiklar dogunca napcaklar  :k06: ben diyom kesin oyuncak bebek sanar oynamak ister  :laughing7: alisverise filan basladinizmi ben yavas yavas aldim odasini beyendim önümzdeki ay almaya gitcez daha hastane cantam hazir deil yapmam lazim hazir dursun  :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

xxcansuxx

ayyy bu kızların elinden oğlanları zor alacağız gibi gül  :ehi: :ehi:
her ayları değişik oluyor zaten benimkide bağırıp duruyor cinler tepeme geliyor o bağırdıkça sabır çekiyorum
yok canım ya biz hiçbir hazırlık yapmadık daha ne hastane çıkışı ne başka giysi en basiti bunları bile yapmadık memleketten alırım diyordum almadıkda... geldik geleli evle uğraşıyorum oda falan yapmayacağım da sadece odalar düzenlenecek boş odam vardı oraya buğlemin yatağını dolabını vs geçireceğim... ufaklık içinde minik beşikler var ya memleketten onu getirdim yatağı vs eksik onunda... zaten tavandan sallamalı beşikte kuracağım kızda onla çok rahat etmiştim torba beşik dediklerinden... öyle dediğin gibi çantaları da hazır etmek lazım ya bakalım

xxcansuxx

04 temmuz 2013
küçük paşam büyüyor musun sen annem...canımın canı rabbimin minik armağanı... ablandan seni, onu senden ayıramaz oldum... ne yersem oğlum yiyor direk göbek bağından faydalanıyorda kızım yiyemiyor diye üzülüyorum paşam... öyle mıy mıyyy yemeyen bir ablan var ki nasıl olcak bilmiyorum sen öyle olma miniğim ye iç ablanı gaza getir  :k06: :k06:

29+5 haftalıksın kavuşmamıza 72 gün kaldı  :love7: :love7: heyecan gittikçe artıyor senin hareketlerinde iyice kuvvetleniyor neredeyse yırtıp çıkacaksın o topuklarla maşaallah sen vurdukça ben seviniyorum... baban geçen senin tepiklerini hissetmek için elini koyduğunda cadı ablan kıskandı gelip babişinin elini çekiştirip durdu komikti hali ama bir sen gel aramıza en çok ablacığın sevinecek yalnızlığına ortak kendisine oyun arkadaşı olcaksın  :love7: :love7: :love7:  öyle çok hayal ediyorum ki ikinizi bir arada başta zor olsada biraz sende büyüyünce tadınızdan yenmez... cıvıl cıvıl evimizin neşesi olursunuz sen ve ablan yeter maceralar bizi bekler :k06: :k06:
canım meleklerim sizleri veeee babişinizi çok seviyorum (bu aralar bunu babişe söyleyip hissettirmesemde   :suclu: :suclu: ) A.E.OLUN  :amin: :amin:

xxcansuxx

10 temmuz 2013
paşam babanın yerini alacağın şimdiden belli nasıl bekliyorum nasıl heyecanlıyım gelmen için anlatamam...dilimden oğlum kelimesi düşmüyor az kaldı sayılıır minik paşam ramazan ayındayız anne oruç tutmuyor ablacığında da tutamamıştı zor olsada borcumuzu ödeyeceğiz inş.  :amin: :amin: rabbim kabl etsin yaptığımız ibadetleri  :amin: :amin: :amin:

sen bugün 30+4 haftalıksın son 66 gün annem inş. kavuşmamıza :amin: :nazar: :nazar:  :hello2: :hello2:  belki erken gelirsin erken dediysem birkaç gün yoksa kal içerde büyü yavrucağım  :love7: :love7: :love7:

ablacığın babişin evdeyken babanı tercih ediyor  :k06: :k06: hatta keyfi ayağında bile sallattırıyor beni istemiyor bu durumda çok gülüyorum babişin sinir oluyor birde oruç tutuyor ya  :suclu: :suclu: anlasın ama dimi çocukla akşam nasıl edilir  :k06: :k06: o işdeykende ben çekiyorum birde geç geliyor acısını çıkarıyor buğlem hanım... oğlumda bana yapar nazını diyorum daha bir içim ısınıyor farklı olmanıza... abla-erkek kardeş nasıl güzel olur düşünemiyorum  ;)

sen içimde kıpır kıpırsın yakında seni görmeye gideceğiz bakalım nasılsın inş. hep iyi olun kuzularım anneniz sizi çok seviyor A.E.OLUN

Lă_Tăhzen!

Masallah 26 haftallikken 1150 gr mis nasil besleniyorsun sen cansu  :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 10 Temmuz , 2013, 23:49:07
nurum bilmiyorum ki dr normal dedi 1 hafta önden gidiyor gelişimi çok iş yapmadım o aylar annemleydim ya  :k06: :k06: yediğim bebişe gitmiş demek şimdi merak ediyorum ne kadar oldu haftaya bakalım

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Temmuz , 2013, 16:58:43
nurum bilmiyorum ki dr normal dedi 1 hafta önden gidiyor gelişimi çok iş yapmadım o aylar annemleydim ya  :k06: :k06: yediğim bebişe gitmiş demek şimdi merak ediyorum ne kadar oldu haftaya bakalım

Masallah benimkide 1 hafta onde gidiyor ama erkek olunca daha gelisimi hizli oluyor demekki saglikli olsunlarda gerisi onemli degil

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 13 Temmuz , 2013, 23:02:53
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Temmuz , 2013, 16:58:43

Masallah benimkide 1 hafta onde gidiyor ama erkek olunca daha gelisimi hizli oluyor demekki saglikli olsunlarda gerisi onemli degil
aynen sağlıklı olsunlarda nur kızım çok hareketliydi tekme atıp duruyordu bu da resmen poposunu vura vura içimde dönüyor hareket ediyor suyu mu çok nedir göbeğimde aldı başını gidiyor