cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

16 temmuz 2013
Paşacık nasılsın bugün seni gördük senin haberin var mı  :muzz: :muzz: :love9: :love9:
maşaallah tosunuma her şey gayet iyi dedi sadece suyum faazlaymış sıkıntı olmaz şekerin normal, ayrıntılıda bir şey çıkmadıysa dedi inş. canım kuzum sağlıkla gelirsin... sadece bende çok ağrı yaparmış zaten ağrılarım vardı demek bundanmış ablacığında kuş gibi hafifken sende iyice ağırlaşıyor hamilelik... olsun kavuşalım sağlıkla bunlar geride kalır  :amin: :amin:

31+3 haftalıksın 1950 gr çıktı kilon  :nazar: :nazar: yüzünü de uzun uzun gördük ablacığına ne çok benzettik seni görür görmez aynı ultrason fotoları dedik... beynimize kazınmıştı ablanın o fotosu  :love9: :love9: :love9: annesinin küçük erkeği o ayağını taaa yüzüne nasıl götürdün öyle ayağınla oynuyordun çok esneksin ağzını açtın bir ara drumuz güldü epey su yuttu dedi senden için... suyu bol buldun bu sıcakta iç bakalım  :k06: :k06: :k06:  ablacığın babanın kucağında sesi çıkmadan izledi seni göbüşte senin olduğunu biliyor ya kardeşi gördük mü annem dedim gülüp boynuma atıldı   :love7: :love7: :love7: kurban olayım sizleri verene iyiki varsınız hayatımın anlamını değiştirdiniz... dünya babanızın etrafında dönmüyor artık  :tongue3: :tongue3:

1 ay sonra yine görüşeceğiz inş. ben yine ara ara yazarım meleğim sen büyü annem A.E.OL  :amin: :amin: :nazar:

<<<betty>>>

cananım maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: kocaman olduınuz yaa  :nazar: :nazar: :nazar:
yazdıklarını okudukça hamile olasım geldi  :laughing7: biliyorsun ya biz de 5-6 ay denedik ama olmadı, sonrada ara verdik ben hazır değilim diye, demekki hayırlı zaman değilmiş diyorum düşündükçe  :-\ neyse bakalım biraz toparlanayım, biraz sizin günlükleri okudukça iyice gaza gelir yeniden başlarız çalışmalara  :k06:
sizin de çok az kalmış artık, nasıl hazırlıklar falan tamammı?

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 23 Temmuz , 2013, 23:11:07
cananım maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: kocaman olduınuz yaa  :nazar: :nazar: :nazar:
yazdıklarını okudukça hamile olasım geldi  :laughing7: biliyorsun ya biz de 5-6 ay denedik ama olmadı, sonrada ara verdik ben hazır değilim diye, demekki hayırlı zaman değilmiş diyorum düşündükçe  :-\ neyse bakalım biraz toparlanayım, biraz sizin günlükleri okudukça iyice gaza gelir yeniden başlarız çalışmalara  :k06:
sizin de çok az kalmış artık, nasıl hazırlıklar falan tamammı?

canım bitti sona yaklaşıyoruz bakalım...
hayırlısı olsun arkadaşım sen kendini ne zaman hazır hissedersen rabbim o zaman nasip etsin  :amin: :amin:
bir doğsunda bakalım göreceğiz iyi mi yaptık kötü mü acele etmekle  :k06: :k06:
hazırlıklar alındı da çantamı hazırlamadım daha bu hafta yapayım dedim hafta nasıl bitti anlamadım  :dontknow: :dontknow: erkek 2 takım hastane çıkışı aldım çok minik geldi görsen alışmışım buğleminkiler kocaman geldi gözüme ayyy kuzum o kadar minnak mıydın sen diyorum  :k06: :k06: çabucak büyüdüler demetim ya ben bir şey anlamadım  :laughing7: :laughing7: ;)

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

4 ağustos 2013
benim tatlı cadımın minik kardeşi nasılsın ben nasıl olduğunu biliyorum senin yaramaz seni içimde nasıl büyüdünde kuvvetlendin öyle  :nazar: :nazar: :k06: canımı acıtıyorsun artık vurdukça birde vurmakla kalmıyor löp löp ordan oraya göbeğimi oynatıyorsun suyun fazla geldi dimi  :k06: :k06: :k06:

minik kuzum seni artık kucağımda görmeyi öyle çok istiyorum sağlıkla  senle alakalı değil aslında ama bana çok ağır geldi bu hamilelik her yerim ağrıyor vücudum yıprandı diyorum... cansınız eğer ablan olmasa evde sürekli yatar dururdum böyle bir hamilelikte sanırım  :suclu: :suclu:
az kaldı meleğim 34+1 haftalıksın son 41 gün  :love9: :love9: :love9: sağ salim kavuşalım herşey çok daha güzel olacak inş.  :amin: :amin: :amin:
artık babişin daha çok soruyor seni çantan hazır gören bu gününü beklemez bak gör erken gelcek 1-2 hafta diyorlar ablacığın zamanında gelmişti bakalım sen ne zaman ve nasıl teşrif edeceksin..
ablan doğduğunda kucağıma vermemişlerdi doğar doğmaz giydirmişlerdi başucumda onun kokusunu odamıza çıkarken kucağıma verdiklerinde duymuştum ama Allah izin verirse seni vermeselerde o yeşiller içinde kucağıma iseyeceğim o ilk çıkar çıkmaz sıcaklığını hissetmek istiyorum içimde kaldı onu senle yaşayım  :love7: :love7: :love7:

babişin geldi işten seni sordu şimdi ablanda yatıyor birazda koca bebekle ilgilenelim olur mu A.E.OLUN KUZULARIM  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

xxcansuxx

16 agustos 2013
minik erkeğim bugün seni gördük ellerinle oynuyordun ohhh içerde keyfin gıcır  :k06: :k06: oynayacak birşey buluyorsun ya ellerin ya ayakların yüzünde  :love9: :love9: :love9:

35+6 ydın bugün 2880 gr olmuşsun az kaldı artık gelmene şafak 29  :love9: :love9: :love7: :love7: :nazar:

dr teyzemiz doğum pozisyonunu almış yalnız çok hareketli inşaallah tekrar dönmez normalde dönmezler ama buna dönmez demek çok zor dedi  :honk: :honk: hareketliliğin dr teyzemizi bile korkuttu çok yaramaz mı olcak ne dedi sakın kuzum dayına falan çekme babişin dalga geçiyor dayısına çekecek bana mı çekecek diye  :k06: :k06: :k06:

2 hafta sonra tekrar kontrolümüz var inş. o zmana sağlıkla büyü A.E.OL  :amin: :amin: :nazar:

asya81

maşallahkuzuşa :nazar: demek hareketli sıpa benim kızda hareketinden iki kez kordon doladı açtı tekrar doladı yaramaz biliyorsun karnımdayken belliydi :toothy10:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 16 Ağustos , 2013, 20:14:15
maşallahkuzuşa :nazar: demek hareketli sıpa benim kızda hareketinden iki kez kordon doladı açtı tekrar doladı yaramaz biliyorsun karnımdayken belliydi :toothy10:
VAYYYY taaa o zaman belliymiş senin cadı  :k06: :k06:
bende bir doğursaydım hayırlısıyla deyip duruyorum doğurunca göreceğim göreceğimi sanırım  :ehi: :ehi:
benide korkutmuyor değil kız hareketli derken bu 10 basıyor ablasına  :honk: :honk:

olvido

canancım iyice azalmış şafağın vuslata az kaldı desene...  :love9: hamişlik arkadaşlarımın çoğu hamile bugün sümeyrayla konuştuk o da hamile benimde canım çekmiyor değil  :k06: ama aynı sıkıntıları yaşamaktan çekiniyorum.
   Hadi bakalım hayırlı haberlerinizi bekliyorum Rabbim bir avazda kurtarıversinde yaramaz oğluna kavuş inşaallah  :amin:  :nazar:

xxcansuxx

ALLAH RAZI OLSUN TUBA
aminnn inş. kavuşuruz sağlıkla oğluşada zaman nasıl geçti anlamadım
sende gel katıl aramıza olmuşken tam olsun birlikte 2 bebe büyür ne güzel işte  :occasion5: :occasion5:

xxcansuxx

31 ağustos 2013

oğluşum bgn dr kontrolümüz vardı 38+0 oldun  :nazar: :nazar: maşaallah sana 3400 gr geldin  :nazar: :nazar: bu arada blki günlüğümüze son kez yazıyor olabiliriz dr teyzen bugün gelir dedi senden için  :love9: :love9:  ben ilk duydum şok oldum istemeden gözlerimden yaşlar aktı geldi karmakarışıkdı duygularım düşünemiyordum ablandada yalnızdık ananen yetişememişti yine böyle kontrol günümdü geldiğinde ablanın... şimdide öyle olursa babaannen yetişemeyecek sabah burada olur babaannen...

bu saat oldu evimizdeyiz dr teyzen sancın sıklaşıp suyun gelirse gel dedi... şimdi daha sakin düşünüyorum gelmeni istiyorum kokunu duymyı kucaklamayı  :love9: :love9: :love9: sağlıkla kolaylıkla gel olur mu anneyi çok yorma  :amin: :amin: :amin: kime benziyorsun nasıl bir bebek olcaksın bakalım artık abla kardeş maceralarınızı yazarım  :amin: :amin: :amin:

rabbim isteyen herkese nasip etsin dua ediyoruz seninle rabbim kabul etsin  :amin: :amin: :amin:

ALLAHA EMANETSİN KUZUM bakalım bugün dünyaya gelirsen sabah ablan seni nasıl karşılayacak canlarım ya  :love7: :love7: :love7:

nelss

:y25: :y25:ayy ne güzel  :flowers: :flowers:
insallah kavusursun sağlıkla bebeğine  :nazar: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

16 eylül 2013
canım oğluşum 38+5 de 05 eylül  perşembe sabahı saat 8:58de 3500 gr olarak dünyaya gözünü açtın acılarım seni görünce hafifledi kucağıma istedim hemencecik sıcaklığını duydum giydirip tekrar verdiler kucağıma senle oyalanırken dr teyzen kesip biçtiği yerleri dikti  :k06: :k06: cansınız kuzum sancı anında bir seni bir ablanı düşündüm tel elimde babişinle hep mesajlaştık babişin nasıl denk getirdiyse tam 8:58de orada mısın diye msj yazmış  :k06: :k06: benden uzunca haber alamayınca meraklanmış o esnada annişin senin için uğraşıyordu  :love9: :love9: :love9:
artık hamile günlüğümüzü de kapatıyoruz 9 aylık maceramız sona erdi şöyle düşünüyorumda hiçde kolay değildi helede ablan varken Allaha şükürler olsun 2nizde benimlesiniz rabbim ayırmasın A.e.olun