cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

oy teyzesinin nazlı kuzusu hoşgeldin dünyamıza
inşallah rabbim hep güzel günler göstersin meleğim
:love9: :love9: :love9: :binkybaby: :love9: :love9: :love9: :opucuk:

Balböceği

Hoşgeldin prensesim  :love9:
Rabbim sana hayirli uzunnnnnnn ömürler versin   
:amin:
Annene babana hayirli evlat olursun inşallah  :amin:
Gözün Aydin olsun Canan'cım.. Rabbim sanada anneliği tattırdı... Meleğine iyi bak.
Bol sütlû günler  :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 11 Ocak , 2012, 18:35:39
CANIM ALLAH RAZI OLSN AMİNNNNNNN DÜN ARADIĞINDA HAST.ÇIKIYORDUK EVE GELİR GELMEZZDE ARKADAŞLAR GELDİ ARAYAMADIM İNŞ. BUGÜN DÖNECEĞİM SANA AKLIMDASIN KONUŞURUZ  :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 11 Ocak , 2012, 23:10:42
Hoşgeldin prensesim  :love9:
Rabbim sana hayirli uzunnnnnnn ömürler versin   
:amin:
Annene babana hayirli evlat olursun inşallah  :amin:
Gözün Aydin olsun Canan'cım.. Rabbim sanada anneliği tattırdı... Meleğine iyi bak.
Bol sütlû günler  :love9:
AMİN CANIM BU GÜZEL DUALRIN HEPSİNE YÜREKTEN AMİN DİYORUM  :amin: :amin: :opucuk:
ÖYLE ÇOK ŞÜKÜR BİZDE HAKKINI VRİRİZ İNŞ. ANNELİĞİN  :amin: :amin: HERKESE TATTIRSIN RABBİM  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

Cennet kokulum 11.01.12  9.20de MERHABA ANNE  :love9: :love9: dedin çok çok farklı bir duyguymuş doğum ve doğumdan sonra seni görmek seni koklamak  :love9: :love9: :y25: hoşgeldin hayatımıza hoşgelsin evimize minik kızım benim  :love9: :love9: babişin seni öyle çok sevdi ki gidip gelip sana bakıyor gözlerini alamıyor  :love7: :love7: kimse inanamadı ananen duyunca şaka sandı babiş verdi müjdeyi benle konuşurkende ağlaştık kimsemiz yoktu doğum anında ama rabbim bizi unutmadı ona sığındık bol bol dua ettik...şimdi uyuyorsun birazdan emzirmek için uyandıracağım dünyanın en güzel duygusu :love9: :love9: sağlığın sıhhatin yerinde  :nazar: :nazar: annenin azcuk canı yanıyor dötünün üzerine oturamıyor birde sen uykunu  açıp memişi tutsan zorlamasan anneyi  :k06: :k06: 
daha çok çok yazarım annem melek kızım öyle masumsun ki tüm kötülüklr senden uzak olsun :amin:   A.E.OL  :amin: :amin:

bebeğimbenim(şerife)

:-ooo :-ooocanımmmmmmmm melegineee kavuşmuşunnnn sonundaaa  GÖZÜN AYDIN CANIM :flowers: :flowers: :flowers::occasion5:  :hello2:

ALLAHIM HAYIRLI UZUN SAGLIKLI MUTLU ÖMÜRLERR VERSİNN ANNESİNE BABASINA HAYIRLI EVLATOLSUN İNŞALLAHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:love9: :love9: :love9: :love9:AY NEGÜZEL DUYGU GÖZLERİMM DOLDUU :y25: :y25:

ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

suzannn

maşallah buğlemin doğduda şimdi onu görüp yazıyorsun burayı anne oldun cananım çok şükür buğleminde çok tatlı çok güzel allahım nazarlardan belalardan korusun inşallah

Balböceği

Canan ben hala inanamiyorum kiz aniden doguma gittin  :k06:
melegin cok guzel masallah subhanallah rabbim nazarlardan korusun  :amin:
dikislerini zorlayacak isler yapma  :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar:Hoş geldin BUGLEM bebek, :nazar:
Hoş geldin. Masum yüreğini alıp, karşı kıyıdan yürüdün geldin buralara. Ellerinde ışığı sönmemiş yıldızlar, gözlerinde yeni dünyaya salınan ilk şaşkın bakışların ışığıyla sen de merhaba dedin taze güne, aydınlığa. Avuçlarında ötelerin temizliği ve sıcaklığı var hala. Kalbin bir kuşun kalbi gibi ürkek ve kırılgan. Tenine henüz değmemiş rüzgarın hoyrat eli. O kentin ortasında henüz yenisin, çok yenisin. Annenin sıcak teni, şefkatli elleri ve merhametle atan yufka kalbi senin için çarpacak bundan böyle. Şarkıları, ninnileri senin için söyleyecek.
Hoş geldin bebek aramıza.
Annene ve babana hoş geldin.

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Ocak , 2012, 07:18:41
Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 11 Ocak , 2012, 18:35:39
CANIM ALLAH RAZI OLSN AMİNNNNNNN DÜN ARADIĞINDA HAST.ÇIKIYORDUK EVE GELİR GELMEZZDE ARKADAŞLAR GELDİ ARAYAMADIM İNŞ. BUGÜN DÖNECEĞİM SANA AKLIMDASIN KONUŞURUZ  :opucuk:
kendim de de bu kadar heyecanlanmıştım ancak
çok sevindim canım iyi olmanıza  :opucuk:  :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 13 Ocak , 2012, 10:15:31
:nazar:Hoş geldin BUGLEM bebek, :nazar:
Hoş geldin. Masum yüreğini alıp, karşı kıyıdan yürüdün geldin buralara. Ellerinde ışığı sönmemiş yıldızlar, gözlerinde yeni dünyaya salınan ilk şaşkın bakışların ışığıyla sen de merhaba dedin taze güne, aydınlığa. Avuçlarında ötelerin temizliği ve sıcaklığı var hala. Kalbin bir kuşun kalbi gibi ürkek ve kırılgan. Tenine henüz değmemiş rüzgarın hoyrat eli. O kentin ortasında henüz yenisin, çok yenisin. Annenin sıcak teni, şefkatli elleri ve merhametle atan yufka kalbi senin için çarpacak bundan böyle. Şarkıları, ninnileri senin için söyleyecek.
Hoş geldin bebek aramıza.
Annene ve babana hoş geldin.

:opucuk: :opucuk: :y25: :y25: :love9: Allah razı olsun teyzesi  çok güzel  :love9: :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

:love9: :love9: :love9:

canımm... gözünüz aydın hoşgelmiş sefa getirmiş buğlemimiz  :love7:

bol bol emzir annesi. sütünüz bol gazınız az olsun  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 14 Ocak , 2012, 17:33:55
:love9: :love9: :love9:

canımm... gözünüz aydın hoşgelmiş sefa getirmiş buğlemimiz  :love7:

bol bol emzir annesi. sütünüz bol gazınız az olsun  :amin:

TŞK EDERİZ CANIM AMİNNNN İNŞ.  :amin: :amin: :amin:

tweety0555

canan cım nasılsın alıstın mı bebeklı hayata nasıl gıdıyor hergun yenı yenı cıcıler gıydırmek ne guzel demı... :love9:bırde gece uykususuzlugu olmasa demı :suclu:ama o kadar sverken o bıle gozukmuyor demı :laughing7: mıs kokulunu ve senı :opucuk: :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: tweety0555 - 14 Ocak , 2012, 21:33:04
canan cım nasılsın alıstın mı bebeklı hayata nasıl gıdıyor hergun yenı yenı cıcıler gıydırmek ne guzel demı... :love9:bırde gece uykususuzlugu olmasa demı :suclu:ama o kadar sverken o bıle gozukmuyor demı :laughing7: mıs kokulunu ve senı :opucuk: :opucuk: :opucuk:
canım iyiz çok şükür... bebekle hayat güzel sadece benim dikişler canımı yakıyor oturamıyorum  :sad1: :sad1: değişik  kıyafetler henüz giyemiyoruz teyzesi 2 tane hast. çıkışı oluyor birde ayaklı minik pantolonları :k06: :k06: böyle bakmaya kıyamıyorum çok masum zaten uykum çok hafif... eşim dönse uyanırdım şimdi kızım gık dese uyanıyorum  :k06: :k06: bende öptüm  :opucuk: