cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

bhrssyy

günlüğünüz hayırlı olsun canancım Rabbim hep güzel şeyler yazmanı nasip etsin  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 17 Ocak , 2013, 09:35:30
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Ocak , 2013, 19:26:54
8 ocak 2013
hamiş günlüğüne tekrardan yazmak ne güzzel bir duyguymuş sayende meleğim...

seni daha yeni öğrendik ablanda olduğu gibi 2 gün geçikme sonucu idrar testinde bize varlığını bildirdin hoşgeldin göbüşüme  :k06: :k06: bugün hesaplamalara göre 4+ 3 günlüksün burdaki teyzelerin dışında kimse varlığından haberdar değil... senin bir tane cadı mı cadı ablan var 3 gün sonra 1 yaşında olacak ona süpriz doğumgünü hediyesi oldun, babişinede  :k06: :k06: :k06: o çok şaşkın annem bende ilk hamişliğim gibi heyacanlıyım rabbime şükürler olsun sen ablan kadar nazlanmadın....
inş.  kalp atışlarınıda duyalımda gümbür gümbür mutluluğumuz daim olsun annişi yormak,üzmek, hormonları tavan yaptırmak yok oldu mu anlaştık mı bak ablacığında minik 2niz şen şakrak birarada büyüyüp gideceksin inş.  :amin: :amin: :amin:

A.E.OL YAVRU MELEK VE ABLA MELEK SİZLERİ SEVİYORUM  :love7: :love7: :love7:
rabbim herkese nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

ayy canım yaaa Maşallah NE GÜZEL.
İKİNCİ GÜNLÜĞÜN BEBEĞİN HAYIRLI OLSUN BALIM...
AYNI HEYECANLARI YAŞAMAK GÜZEL OLSA GEREK...
insallah ablasıyla mutlu bi sekilde kolaylıkla büyür giderler.. :amin: pıtırcığım annene çok güzel hediye oldun sen.bekletmeden geldin aferin sana...ama emin ol seni çok sevecek bi annen baban ablan olacak...Anneyi çok üzme tamam mı?bulantı yapma uslu dur anneciğinin göbişinde...hayata merhaba diyeceğin günleri merakla bekliyor olacağım...

:opucuk: :opucuk: :opucuk: sağol sümeyra ya gerçekten çok güzel bir duygu tekrardan ilk gibi...
inş.abla kardeş güzel anlaşacaklar kardeş ablasını sevecek gibi eziyet etmiyor öyle çok teyzesi... buğlemime ilgi alaka eksiksiz devam yani çok mutluum rabbim dualarımı duydu bulantılarım hafif inş. artmaz  :amin: :amin: :amin:

miniğime ne güzel şeyler yazmış teyzesi öptük göbüşdekiyle ve kızımla  :opucuk: :opucuk: :opucuk: A.E.OLUN

xxcansuxx

Alıntı yapılan: bhrssyy - 19 Ocak , 2013, 00:41:54
günlüğünüz hayırlı olsun canancım Rabbim hep güzel şeyler yazmanı nasip etsin  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:
TŞK EDERİM bhr inş. hepimiz güzellikler yaşayalım bebelerimizle  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

19 ocak 2013
miniğim bir hafta daha geride kaldı sen hızla büyüyorsun... ablanda da çok yakından haftaları takip ettim sende de ilk gibi heyecanla takip ediyorm içinde bulunduğumuz haftadanda 2-3 hafta öncesini bile merak ederek okuyorum  :love9: :love9: :love9: annelik, hepsinde ayrı heyecanmış  :love9: :love9: :love9: önce yaşadım deyip duyarsız kalamıyorsun ablacığın nasıl özelse sende öylesin miniğim...
6+0 oldun maşaallah sana bu hafta içinde kalp atışlarını duyacağız inş. :amin: :amin: :amin:
ablan 1 yaş  8 günlük oldu o  1 yaş 8 aylık oldu diyeceğiz sende katılacaksın vıyak vıyak aramıza inş. :amin: :amin: :amin:
biliyor musun çok mu çok şeker,güzel bir ablaya sahipsin babişin şimdiden senin kime benzeyeceğin konusunda yorumlar yapıyor  :k06: :k06: :k06: ablan için bana benzerse gzel kız olur derdi hep maşaallah olduda  :k06: :k06: şimdi senin için bana benzeyen bir erkek olursa yakışıklı olur diyor  :k06: :k06: :k06: seni erkek bekliyor sanki ama miniğim kız olursanda çok mutlu olurmuş  :love7: :love7: :love7: benimde gönlümü huyları ve zekalarıda sana benzesin diyerk alıyor bu babişin çok kurnaz  :love8: :love8: :love8:

şimdilik günlerimiz sizinle güzel geçiyor sende çok akıllı olcaksın belli beni üzmüyorsun aferim sana meleğim A.E.OLUN YAVRU melekler şimdi ablanın yanağına öpücük konduracağım,sonrada senle aynı bedende kalbimiz ata ata uyuyacağız ablan mı kıskanmaz kıskanmaz onunlada öyle sarmaş dolaş yattık biz 9 ay  merak etme  :k06: :k06: :love9: :love9:

RuHGuZeLi

hayırlı olsun canım günlüğünüz... Allah nasip ederse benim kuzumla hemen hemen aynı günlerde doğucaklar sanırım  :k06: Nasıl gidiyor hamilelik bulantılar tiksinmeler başladı mı seninde ?

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

Alıntı yapılan: begum0101 - 25 Ocak , 2013, 12:20:19
hayırlı olsun canım günlüğünüz... Allah nasip ederse benim kuzumla hemen hemen aynı günlerde doğucaklar sanırım  :k06: Nasıl gidiyor hamilelik bulantılar tiksinmeler başladı mı seninde ?
sağol arkadaşım Allah senide sağlıkla kavuştursun bebişine güzel hamileliğin olsun inş.  :amin: :amin: :opucuk:
maşaallah sonbahar annesi olcaksın sende  :hello2: :hello2: :hello2:
benim bulntılar başladı bu hafta kötüyüm gün içindede ama ilk hamileliğimde çok daha kötüydüm herşeyden midem bulanıyordu gece gündüz daha kötüsünü gördüğümden bu daha hafif geçiyor gibi inş. artmaz  :amin: :amin:

senin nasıl var mı sıkıntı bulantı  :igrenc: :igrenc:

xxcansuxx

melek100lü

:nazar: :love9: minik yavrunda günlüğünde hayırlı olsun canancım :opucuk:

Rabbim kucağına almayıda nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

VALLA HEYCAN HEPSİNDE OLUYOR HEPSİNİN YERİ AYRI

ALLAH EVLATLARIMIZIN ACILARINI GÖSTERMESİN  :amin: :amin: :amin:

RuHGuZeLi

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Ocak , 2013, 09:22:28
sağol arkadaşım Allah senide sağlıkla kavuştursun bebişine güzel hamileliğin olsun inş.  :amin: :amin: :opucuk:
benim bulntılar başladı bu hafta kötüyüm gün içindede ama ilk hamileliğimde çok daha kötüydüm herşeyden midem bulanıyordu gece gündüz daha kötüsünü gördüğümden bu daha hafif geçiyor gibi inş. artmaz  :amin: :amin:

Çok şükür canım bende ilk başından beri miğd bulantısı olmadı inş. hiç olmaz  :k06: Hafif hafif tiksinmeler başladı kokulara inanılmaz hassaslaştım.  :-ooo

xxcansuxx

Alıntı yapılan: melek100lü - 26 Ocak , 2013, 10:39:50
:nazar: :love9: minik yavrunda günlüğünde hayırlı olsun canancım :opucuk:

Rabbim kucağına almayıda nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

VALLA HEYCAN HEPSİNDE OLUYOR HEPSİNİN YERİ AYRI

ALLAH EVLATLARIMIZIN ACILARINI GÖSTERMESİN  :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: begum0101 - 27 Ocak , 2013, 19:09:28
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Ocak , 2013, 09:22:28

Çok şükür canım bende ilk başından beri miğd bulantısı olmadı inş. hiç olmaz  :k06: Hafif hafif tiksinmeler başladı kokulara inanılmaz hassaslaştım.  :-ooo
inş. bulntın olmaz iğrenç bir şey  :igrenc: :igrenc: :igrenc:

Balböceği

xxcansuxx

Alıntı yapılan: BaLböceği☀ - 31 Ocak , 2013, 13:27:54
Nasıl gidiyor hacı durumlar nasıl  :opucuk:
hacımmmm bugün çok iyiyim nedense  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
mide bulantılarım var gün içinde çıkarıyorum afedersin  :igrenc: :igrenc: :igrenc:
ama kızımda olduğu gibi yemeden falan kesilmedim  :hungry: :hungry: :hungry:  yemeklerimide yapabiliyorum çok aşırı değil şükür... yinede zorluyor kızda olunca özellikle ona yemek yedirirken  :igrenc: :igrenc: :igrenc: ama benim düşünceli eşim çözümünü buldu gececi oldu gündüzleri hep evde bana ve kızıma bakıyor arada ev süpürüyor falan  :love8: :love8: :love8: birde bana moral oldu evde yalnız kalınca insan daha çok hasta oluyor  :k06: :k06:

xxcansuxx

6 şubat 2013
minik tomurcuğum bugün 8+4 günlüksün maşaallah günler akıp gitsede ben 16.haftaları iple çekiyorum neden mi şu hormonlar yüzünden alt üst oldu ananın mideside ondan  :k06: :k06: :k06: neyse bu kadarınada şükür ablacında daha fazlaydı babanın deyişiyle vücut alışmış  :k06: :k06:
daha çok miniksin sende haklısın varlığını böyle hatırlatıyorsun  :love9: :love9: :love9:

ablanla gün içinde oyunlar oynuyoruz ve seninde aramıza katılacağın günü iple çekiyoruz... sağlıkla aramıza katıl inş.  :amin: :amin: :amin:
babişin senin için değişiklik yaptı çalışma saatlerinde kıymetlisin haydiiiiiiii  ;) gündüzleri hep evde bizimle ilgileniyor ablanda yapamadığımız, düşünemediğimiz, eksik kaldığımız yerleri sende tamamlıyoruz belkide...
bakalım  abla kardeş sizi, anne baba olarak bizi ne tür maceralar bekliyor  :k06: :k06: :k06:

ablan uyuyor bizde biraz yatıp dinlenelim mi ne dersin minicik A.E.OLUN YAVRULAR  :amin: :amin: :amin: