cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

mrh cennet kokulu fıstığım benim, son 10 günümüz ve sana aslında hergün yazmak istiyorum... kısa bir süre sonra hamile günlüğümüzün sonuna gelmiş olacağız tabi her son yeni başlanğıç derler ya öyle olacak inş. anneciğim  :love9: :love9: cennet kokulum evimde misss kokusunu saçıyor teyzoşları diyerek yeni yeni paylaşımlarımız olacak inş  :amin: :amin: :amin:

babişde heyecanlı tel açıp nasılsınız iyi misiniz bir yaramazlık yok değil mi deyip duruyor  :love9: :love9: birde son günlerde su içmemi hatırlatmak için de "kızımı susuz beni aşksız bırakma" diyor  :k06: :k06:  yarın kontrolümüz var bakalım dr teyzen ne diyecek yürü dedi yürüdüm, su iç dedi içtim inş. sağlık haberlerini alırız sanırım gününü bekleeceksin olsun sen rahatsan bizim payımıza beklemek düşüyorsa bekleriz kuzucum A.e.ol 38 +4 haftalıksın  :nazar: :nazar: :nazar: :amin:

Balböceği

gecen 15 gün dıyorduk bugün 10 gün diyoruz  :muzz:

Veeeeeeee geri sayım başlıyor  :hieyt:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 05 Ocak , 2012, 19:56:14
gecen 15 gün dıyorduk bugün 10 gün diyoruz  :muzz:

Veeeeeeee geri sayım başlıyor  :hieyt:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

tek hanelilere düşüyoruz  :hieyt: :hieyt: :occasion5: :occasion5: :nazar:
edam sence gününü doldurur mu içine ne doğuyor  :suclu: :suclu:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

evet 10dan geriye sayıyoruz inşallah
canım annen ne zaman geliyor

FeHi

Ayyy ne güzel ya doğuma git gide yaklaşmak heyecanı en uç doruklarda yaşamak hep böyle finale yaklaşan hamişleri görünce benide bi heyecan sarıyo hemen 7 ay öncesine gidiyorum :) Çok Güzel bi duygu hamilelikte doğum yapmak da kucağına almakta :) Rabbim yar ve yardımcın olsun :amin: Herşeyin hayırlısı olsun canım :)

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 05 Ocak , 2012, 20:11:45
evet 10dan geriye sayıyoruz inşallah
canım annen ne zaman geliyor
:amin: :amin:
CANIM DAHA NETLEŞMEDİ YA H. SONU YA PZTDEN SONRA  :dontknow: :dontknow:
YRIN KONTROLDE DR NE DİYECEK BAKALIM ONA GÖRE HABER VERİRİM DEDİM...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: FeHi - 05 Ocak , 2012, 20:18:37
Ayyy ne güzel ya doğuma git gide yaklaşmak heyecanı en uç doruklarda yaşamak hep böyle finale yaklaşan hamişleri görünce benide bi heyecan sarıyo hemen 7 ay öncesine gidiyorum :) Çok Güzel bi duygu hamilelikte doğum yapmak da kucağına almakta :) Rabbim yar ve yardımcın olsun :amin: Herşeyin hayırlısı olsun canım :)
çok güzel dimi bende çok merak ediyorum bambaşka bir duygudur eminim canının canına kavuşmak  :love9: :love9:
aminnn inş. hakkımızda hayırlısı olsun  :amin: :amin: maşaallah sizde büyüyorsunuz annesi bizde doğsak büyüsek arkamızdan yeni hamişler gelse  :amin: :amin: :amin:

FeHi

Bitanem öyle güzel bi duygu ki gerçekten anlatılmaz yaşanır dedikleri şey bu olsa gerek  :k06:
Sana da az kaldı taze annecik kucağına aldığında İnşALLAH sağlıcakla, hayırla senden de aynı cümleleri duycağız  :k06: :k06: :k06:

xxcansuxx

38+5 oldun minik cadım bugün dr teyzen gördü seni... herşey şimdilik iyi gidiyor bir daha ki kontrolümüz çarş günü... sancılardan haber mi yok kuzum :dontknow: sahi ne zamn gelecek bu sancılar gelsinde sanada kavuşalım bir an sağlıcakla  :love9: :love9: :love9:

indi mi inmedi mi, normal mi sezeryan mı, sancın var mı  gibi daha bir sürü soruyu cevaplar modda anneciğin  :k06: :k06: çok çok güzel bir hamilelik yaşadım seninle her günün, haftanın, ayın ayrı heyecanı vardı çok şükür rabbime herkese tattırsın :amin: :amin:  babişin seni öğrendiği zamn bana tşk etmişti :love8: ben her gün rabbime şükrediyorum senin için  :amin: :amin: :amin: kalbim senin sevginle dopdolu birde kucağım seninle dolsa sağlıklı bir şekilde gözümün önünde büyüsen  :amin:  :love9: :love9: ellerini öpeceğim günler yakın annem A.E.OL YAVRU KUŞUM  :amin: :amin: :nazar: 

KONYALI

cnm benım ne kadar az kalmıs ve ne kadar guzel seyler yazıyorsun kızına.....rabbım korusun ıkınızıde...hayırlısıyla dogsun bak asıl o zaman neler yazacaksın sen ona

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 07 Ocak , 2012, 03:43:32
cnm benım ne kadar az kalmıs ve ne kadar guzel seyler yazıyorsun kızına.....rabbım korusun ıkınızıde...hayırlısıyla dogsun bak asıl o zaman neler yazacaksın sen ona
tşk ederim canım  :opucuk: :opucuk: AMİNNNN ALLAH RAZI OLSUN  :amin: :amin:
rabbim korusun tüm melekleri  :nazar: :nazar:

xxcansuxx

cadı kızım bugün bir ilk oldu babişin rüya görmez görsede hatırlamaz normalde hep öyle der  :dontknow: :dontknow: ama bugün kızımı gördüm rüyamda dedi ben anlamamazlığa verip anlamadım kimi dedim buğlemi gördüm dedi  :love9: :love9: gözleriinin içi parlıyordu nasıl dedim çok hatırlamıyorum başınıda böyle kundaktaydı beyaz çıldır çıldır bakıyordu çok sevdim dedi  :love7: :love7: babişkonun rüyasına da girdin ya fıstığım helal olsun sana  :k06: :k06: o rüyasını hiç unutmayacağına eminim... çünkü bende seni gördüğüm rüyalarımı hiç unutmuyorum ve o gün çok neşeli oluyorum  :k06: :k06: canım kızım artık rüyalarda değil gerçek hayatta buluşalım gözümüzü açınca seni görelim rabbim nasip etsin o günler yakın çok şükür  :amin: :amin: 38+6 şafak 8 kaldı... :nazar:

Sır_Çiçegi

:amin: :amin: cok güzel şeyler bunlar rabbim herkese yaşatsın inş. :amin: :amin:
sende saglıklı bi dogum yaparsın inş. cnm  :nazar: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

ay ne güzel ya geri sayım başladı  :love9:
Canan sanırım ayını dolduracak  :D valla icime biside doğmuyorki  :k06:

Bizimkinin dogum tarihi 6 ocaktı
:k06: bak ne kadar çok erken gelmiş  :ehi: 

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 07 Ocak , 2012, 19:42:51
ay ne güzel ya geri sayım başladı  :love9:
Canan sanırım ayını dolduracak  :D valla icime biside doğmuyorki  :k06:

Bizimkinin dogum tarihi 6 ocaktı
:k06: bak ne kadar çok erken gelmiş  :ehi: 

canım bana da gününü doldurcakmış gibi geliyor artık... bakalım birde kızlar erken gelir derlerdi  şimdiki erkekler daha aceleci bak hakan paşaya adam olacak çocuk doğum gününden belli oluyor   :ehi: :ehi: