cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

Allah yardımcın olsun cananım, nasıl duygulandım okurken ,
çok zordur eminim bi yandan hamişlik bi yandan bizim cadılar :y25:  :y25:
ama tabi seninde dediğin gibi abla kardeş oynadıklarını düşünürken......... bir anda benimde yapasım geldi  :suclu:
eşin de çalışma saatlerini değiştirmiş ne güzel, çekirdek aile bütün gün berabersiniz maşaallah size  :nazar: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 11 Şubat , 2013, 16:24:25
ama tabi seninde dediğin gibi abla kardeş oynadıklarını düşünürken......... bir anda benimde yapasım geldi  :suclu:
eşin de çalışma saatlerini değiştirmiş ne güzel, çekirdek aile bütün gün berabersiniz maşaallah size  :nazar: :nazar: :nazar:
aminnn demetim inş. 11.haftaya girdik şükür  :amin: :amin: :nazar:
evet inş. sağlıkla gelsin ufaklıkda ablasıyla oyunlar kursalar  :love9: :love9: :love9: buğlem zaten çok anaç, oyunu seven bir bebek bir görsen kardeşinede böyle anaç yaklaşırsa çok güldürür bizi  :k06: :k06:

sağolsun eşimin hakkını ödeyemem bugün ailelerden, yanımıza ziyarete gelmediklerinden sitem ettim duygulandımda eşim boşver kimse gelip gitmesin napalım ben bakarım karımada çocuğumada dedi  nasıl mutlu oldum hep derim zaten gurbette iyiki öyle kocaya sahibim  :love8: :love8: :nazar:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Şubat , 2013, 21:34:39
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 11 Şubat , 2013, 16:24:25
aminnn demetim inş. 11.haftaya girdik şükür  :amin: :amin: :nazar:
evet inş. sağlıkla gelsin ufaklıkda ablasıyla oyunlar kursalar  :love9: :love9: :love9: buğlem zaten çok anaç, oyunu seven bir bebek bir görsen kardeşinede böyle anaç yaklaşırsa çok güldürür bizi  :k06: :k06:

sağolsun eşimin hakkını ödeyemem bugün ailelerden, yanımıza ziyarete gelmediklerinden sitem ettim duygulandımda eşim boşver kimse gelip gitmesin napalım ben bakarım karımada çocuğumada dedi  nasıl mutlu oldum hep derim zaten gurbette iyiki öyle kocaya sahibim  :love8: :love8: :nazar:

maşaallah cananım, zaten öyle bir kocaya sahip olmasan arka arkaya 2 bebeğe cesaret edemezdin.
inşallah bu huzur bu ağız tadı daim olur canım, hep mutlu olursunuz inşallah  :amin:
sen aslında gelip gideni takacak bir insan değilsin, taksan bile sonrasında boşverirsin ama hamişlikten hassaslaştın herhalde, boş konularla üzme kendini de meleğini  de canım  :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar: :nazar: maşaallah kuzuya 11 haftalık oldunuz mu bile, nasıl da geçiyor günler...
karnın belli olmaya başladı mı cananım? sıkıntıların azaldı mı buarada?

...ŞehzadEfe...

cananım canım masallah size allah yardımcın olsun canım  :nazar: :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ayy

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ...ŞehzadEfe... - 21 Şubat , 2013, 09:02:25
cananım canım masallah size allah yardımcın olsun canım  :nazar: :amin:
:amin: :amin: :amin: aminnn canım
Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 22 Şubat , 2013, 13:26:03
maşallah maşallahh büyyüor annesiii :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:
sağol ayşe teyzesi büyürken sizlerede dua ediyoruz  :amin: :amin: :amin: :opucuk:

xxcansuxx

2 mart 2013

tomurcuğum büyüyorsun gonca oldun yavaş yavaş cinsiyetini öğreneceğimiz hftalara doğru ilerliyoruz 12+0 oldun bugün itibariyle  :nazar: :nazar: bu hafta dr gideceğiz seni görmeye inş. sağlığın yerindedir :amin: :amin:

günlerimiz evde abla ve babişle birde bulantılarla geçip gidiyor...
bugün seni gösterip ablana bak burda kardeş var haydi sev dedim uuuuvvv kardeş kardeş diyordum ki ablacığın göbüşüme bir öpücük kondurdu hiç beklemiyordum çok mutlu olduk dimi annem sonra bizde ona sarılıp onu öptükkk şapur şupur  :love7: :love7: :love7: minnaklarım benim hep sevgi olsun aranızda bizlerde adaletli anne-baba olalım inş.  :amin: :amin: :amin:

ablacığın bu günlerde sıkıntılı yavru kuşum üstten 2 diş patladı patlayacak iyice şeffaflaşmış dişeti  :sad1: :sad1: uykudan onun için bizi daha çok uyandırıyor  dua edelimde kolaylıkla çıkarsın acı çekmesin evimizin prenses ablası  :amin: :amin:  seninde kalır yanın yok ablandan ne o bulantılarla ben burdayım sinyalini tam gaz vermeye devam kuzucum kocaman oldun elini kolunu bacağını kıpraştırda öyle hissettir varlığını bulantı bulantı ööööğğğ geldi bana  :k06: :k06: sağlık olsun diyorsun dimi öyle tabi anneciğim Allahım sizleri korusun  :amin: :amin: :amin: 
abla uyuyorken (babada nöbette nasılsa) gidip bizde yatalım koş koş ablacık uyanmadan bikaç saat dinlenelim  :aferin: :aferin: A.E.OLUN

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

masallah cnm  :nazar: :nazar: :nazar: sükürler olsun 13.haftamiza giriyoz  :nazar: :nazar: :love9: :love9: cocuk olunca daha cabuk zaman geciyomus dimi  :k06: :k06: ecrinde gecen karnimi öptü aciyom eci bak kardes diyom gülüyo öpüyo sonra kapatiyo karnimi  :ehi: :ehi:
insallah disleri cabucak cikarda rahatlarsiniz cnm  :opucuk: ecrinin hala 4tane var  :k06: bide bi kac gündür yürüyo  :nazar: :love9: :love9: :love9: senin cadi yürüyomu  :love7: doktora ne zaman gitcen sen  ??? ben insallah pazartesi  gitcemm  :muzz: :muzz: insallah hersey yolundadir cok merak ediyorum  :)  haberlesiriz kib cnm  :opucuk: :wave: :wave:
:nazar: :nazar:

KasrıCinan

canımmm öpüyorum seni buğlemimi ve içirdeki pıtırcığı. :love7: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
kendinize iyi bakın uğrarım yine

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 14 Mart , 2013, 19:45:07
canımmm öpüyorum seni buğlemimi ve içirdeki pıtırcığı. :love7: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
kendinize iyi bakın uğrarım yine
bizde seni öptük bebeklerimin teyzesi  :opucuk: :opucuk:
uğrarım diyorsunuz yoksunuz benim bulantılar azalsın burdayım inş. vakit buldukça öptük paşamızı ve seni :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 02 Mart , 2013, 23:45:06
masallah cnm  :nazar: :nazar: :nazar: sükürler olsun 13.haftamiza giriyoz  :nazar: :nazar: :love9: :love9: cocuk olunca daha cabuk zaman geciyomus dimi  :k06: :k06: ecrinde gecen karnimi öptü aciyom eci bak kardes diyom gülüyo öpüyo sonra kapatiyo karnimi  :ehi: :ehi:
insallah disleri cabucak cikarda rahatlarsiniz cnm  :opucuk: ecrinin hala 4tane var  :k06: bide bi kac gündür yürüyo  :nazar: :love9: :love9: :love9: senin cadi yürüyomu  :love7: doktora ne zaman gitcen sen  ??? ben insallah pazartesi  gitcemm  :muzz: :muzz: insallah hersey yolundadir cok merak ediyorum  :)  haberlesiriz kib cnm  :opucuk: :wave: :wave:

evet canım zamn çabuk geçsede mide bulantısı geçmiyor gün sayıyorum kendimi çok yorgun hissediyorum hava değişimide olabilir kime söylesem bizde öyleyiz diyorlar  :dontknow: :dontknow:

maşaallah ecrine buğlemde 1 haftadır yürüyor aslında ama çok istekli değil bizi mutlu etmek istediğinde yürüyor,ayağa kalkıyor sonra bize gelip dürtüyor bakın diye biz yürü desek yürümüyor zilli :k06: :k06: dr.gittin mi ne dedi dr büyümüştür pıtırcık  :nazar: :nazar: buğlemde üst 2 dişini patlattı sonunda 4 tane oldu...
öptüm cnım A.E.OLUN KUZULARINLA  :amin: :amin: :nazar:

xxcansuxx

17 MART 2013

öncelikle kardeş sana yazalım madem hamiş günlüğü...
kuzucum küçük erkekim benim evet cinsiyetini 12+5 haftalıkken örendik ama yazamadım malum bulantılardan günlüğümüze... bugünse tam 14+1 haftalıksın  :nazar: :nazar: dr oğlunuz olcak bakın bu pipisi dediğinde anne yine hislerinde yanılmadığını söyledi babişe... sağlıkla gel kuzucumda gerisi boş aslında :amin: :amin: ablan gib seninde gelişimin önde gidiyor nere önde gitmesin...anneye bu kadar bulantı hissi veriyorsun ben içerde büyüyorum diyorsun :aferin: :aferin: :nazar: :nazar: dışardan belli olmaya başladın  :muzz: :muzz: ayyy yerim ben seni öyle çok istiyorum ki o kokunu duymayı  :love9: :love9: çok şükür rabbime sen ablanda yaşayıp da doyamadığım o duyguları tekrar tatdıracaksın inş. :amin: :amin:

gelelim ablacık sana 14 aylık koca kız oldun  :nazar: :nazar:
üst 2 dişinde geldi, yürüyorsun da canın isteyince  :k06: :k06:
şu aralar öpüp duruyorsun beni,babişi o dudak uzatman yok mu öldürüyor zorla sevdiriyorsun  :love7: :love7: :love7: yakın zamnda dedyle anane gelcek onlarla oynamaktan yorgun düşersin artık seni vereceğim onlara ilgilensinler doya doya... yeni yeni oyunlr öğretirler sana zaten meraklısın  :aferin: :aferin: melek gibisin gün içinde öyle değişik hallerin oluyor ki en çok sana  gülüyorum hırpalaya hırpalaya seviyorum doyamıyorum iyiki varsın daha çokkkkk işimiz var senle kardeş büyüteceğiz senle demi  :love9: :love9:

sizleri seviorum yavrular A.E.OLUN bebeler uyur anniş de yatar  :sleepy1: :sleepy1: Allah rahatlık versin buğlem kızım ve fındık oğlum  :amin:

KasrıCinan

ayy inanmıyoruum  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
maşallah  CANIM YAA RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERDİ bi kız bi oğlan.daha ne ister insan.
ALLAHIM oğlunu sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.iyi günler sizin olsun.oğlunda olacak yaa ne güzel.ne günler geçti.şimdi ikinci bebeğin olacak ve rabbim 2sinide tattıracak sana...çok sevindim senin adına.insallah bulantılarında bir an önce biterde görüsürüz.öptük  :nazar: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Mart , 2013, 01:11:52
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 02 Mart , 2013, 23:45:06

evet canım zamn çabuk geçsede mide bulantısı geçmiyor gün sayıyorum kendimi çok yorgun hissediyorum hava değişimide olabilir kime söylesem bizde öyleyiz diyorlar  :dontknow: :dontknow:

maşaallah ecrine buğlemde 1 haftadır yürüyor aslında ama çok istekli değil bizi mutlu etmek istediğinde yürüyor,ayağa kalkıyor sonra bize gelip dürtüyor bakın diye biz yürü desek yürümüyor zilli :k06: :k06: dr.gittin mi ne dedi dr büyümüştür pıtırcık  :nazar: :nazar: buğlemde üst 2 dişini patlattı sonunda 4 tane oldu...
öptüm cnım A.E.OLUN KUZULARINLA  :amin: :amin: :nazar:
bendede ayni cnm ya hep halsizim  :sad1: midem arada bulaniyo eskisine göre iyi  :nazar: ins seninde artik gecer  :amin: masallah tembeller tek tek yürümeye basladi sükür  :k06: ecrininde hala 4 disi var devami gelmedi  :k06: :k06: bide ecrinde buglem gibi öpme hastasi oldu  :ehi: heryerimizi öpüyo hele disari cikicamiz zaman heycandan nasil öpüyo bizi cok zilli hep disari gezme istiyo  :ehi:
doktora gittik sükür hersey yolunda  :amin: :nazar: :nazar: :love9: iki hafta sonra gene gitcem  :muzz: :muzz: yakinda tekmelerini hissederiz herhalde  :dontknow: 2.cocukda erken oluo diyolar  :k06: