cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

Balböceği

Geldim geldim...  :hello2: yaramazi uyutmaya gittim yatmadan geldik  :k06:

Evet ayni et bebeklere benziyor masallah cok guzel  :nazar:

ay canim cok saol  :opucuk: bugunde ezgi'yi gordum cok tatli masallah  :nazar:

Rabbim annelerine bagislasin  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 31 Aralık , 2011, 21:50:50
Geldim geldim...  :hello2: yaramazi uyutmaya gittim yatmadan geldik  :k06:

Evet ayni et bebeklere benziyor masallah cok guzel  :nazar:

ay canim cok saol  :opucuk: bugunde ezgi'yi gordum cok tatli masallah  :nazar:

Rabbim annelerine bagislasin  :amin:

aminnnn nerde gördün kız ezgiyi  :k06: :k06: bende merak ediyorum... eminim çok tatlıdır  :love9: :love9:

xxcansuxx

minnacık kızım bugün 38+1 haftalıksın drumuza gittik her şey güzel dedi... artık gelsin dedi  :love9: :love9: sancılarımızı sordu sancı falan yok anneciğim sen bir yerlerden dürtsende geliverse sancı  :k06: :k06: son 13 günümüz kaldı ve gelmen için en uygun günlermiş... suyumuz az değilmiş,  anneciğin damacanaya dayandı  az mı olur  :ehi: :ehi: o değilde kızım ben doymuyorum artık gördüğüm her şeyi canım ister haldeyim  :hungry: :hungry: akşamda diyeti falan bozdum babişe ben doymuyorum  bugün yiyeceğim dedim  :k06: :k06: karnımı bir güzel  doyurdum... canım nasılda tatlı istiyor şimdi bakınıyorum ne yapsam ki  :hungry: :hungry: çok kilo almadan gel artık kızım tartıda 65i görmeye başladım  :suclu: :suclu:

Allah a emanet ol yavrum  :amin: bu arada 3350 gr olmuşsun  :nazar: :nazar:

Sır_Çiçegi

saglıklı bi şekilde kucagına alırsın inş. cnm  :amin:
sen 65 e fazla diorsun ben hamile deilim ama 67 yim ne olcak  :ehi: :ehi:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 02 Ocak , 2012, 18:05:05
saglıklı bi şekilde kucagına alırsın inş. cnm  :amin:
sen 65 e fazla diorsun ben hamile deilim ama 67 yim ne olcak  :ehi: :ehi:
amin canım rabbim sanada nasip etsin  :amin: :amin:
yok arkadaşım 65 e çok demiyorumda şöyle diyet yapıyorum kaç aydır kilo almadım sabit gitti şu son haftalar birden arttı onun için  :k06: :k06: daha da böyle giderse çok alacağım  :suclu: :suclu:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 02 Ocak , 2012, 18:17:36
:hello2: :hello2: masalahh cananımmm az kaldı yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
kevserrrrrrrrrrrrrrrr  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
az kaldı canım ya  :occasion5: :occasion5: sancı bekliyoruz teyzeleri dua edinde şu cadının annesine sancılar girsin  :k06: :k06: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Ocak , 2012, 18:01:00
minnacık kızım bugün 38+1 haftalıksın drumuza gittik her şey güzel dedi... artık gelsin dedi  :love9: :love9: sancılarımızı sordu sancı falan yok anneciğim sen bir yerlerden dürtsende geliverse sancı  :k06: :k06: son 13 günümüz kaldı ve gelmen için en uygun günlermiş... suyumuz az değilmiş,  anneciğin damacanaya dayandı  az mı olur  :ehi: :ehi: o değilde kızım ben doymuyorum artık gördüğüm her şeyi canım ister haldeyim  :hungry: :hungry: akşamda diyeti falan bozdum babişe ben doymuyorum  bugün yiyeceğim dedim  :k06: :k06: karnımı bir güzel  doyurdum... canım nasılda tatlı istiyor şimdi bakınıyorum ne yapsam ki  :hungry: :hungry: çok kilo almadan gel artık kızım tartıda 65i görmeye başladım  :suclu: :suclu:

oyyy masalalhhh yıgenıme  :nazar: ınsallah annesını uzmez vaktınde gelır normal yolla  :amin: :amin: cananım aklım sızlerde kaldı hayırlı bır haberlerınızı alsak tek tek ohhh rahatlayacam sımdı cıkıyorum aglamaya basladı paşacık cok opuyorum allaha emanet olun kızlara cok selam soyle  :amin: :opucuk: :wave: :wave:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hieyt: :hieyt: çoook mutluyummm anlatamammmmm cananımmm az kaldı sende ALLAH A ŞÜKÜR MELEĞİNE KAVUSCAKSINNN çook merak ediyorumm yiğenimiiii

xxcansuxx

akşam diyeti bozdum ya şekerim fırlamış ben daha tatlı istiyommmmmmmm ama  :hungry: :ehi: :ehi: 155 çıktı şeker kızım ya  :suclu: :suclu: şekerimi kesecek bir şey yapıp yiyesiye düşer sanırım  :suclu:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 02 Ocak , 2012, 18:23:08
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Ocak , 2012, 18:01:00

oyyy masalalhhh yıgenıme  :nazar: ınsallah annesını uzmez vaktınde gelır normal yolla  :amin: :amin: cananım aklım sızlerde kaldı hayırlı bır haberlerınızı alsak tek tek ohhh rahatlayacam sımdı cıkıyorum aglamaya basladı paşacık cok opuyorum allaha emanet olun kızlara cok selam soyle  :amin: :opucuk: :wave: :wave:
inş. sibelim üzmez sancılara razıyım bile bile ama tık yok  :k06: tamam canım sen bak oğluşuna bizde sizi merak ediyoruz 40ı çıksın daha çok bekleriz sizi... söylerim canım A.E.OLUN  :wave: :wave:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 02 Ocak , 2012, 18:23:13
:hieyt: :hieyt: çoook mutluyummm anlatamammmmm cananımmm az kaldı sende ALLAH A ŞÜKÜR MELEĞİNE KAVUSCAKSINNN çook merak ediyorumm yiğenimiiii
CANIMSIN ecrenin gelişini beklediğimiz günler geldi aklımada o zamnlar da böyle ortaktı heyecanımız  :love9: :love9: şimdi senin kız ele avuca geldi  :nazar: :nazar: inş. benimkide dünyaya gelsinde beraber büyütelim kevserim  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Ocak , 2012, 18:25:27
akşam diyeti bozdum ya şekerim fırlamış ben daha tatlı istiyommmmmmmm ama  :hungry: :ehi: :ehi: 155 çıktı şeker kızım ya  :suclu: :suclu: şekerimi kesecek bir şey yapıp yiyesiye düşer sanırım  :suclu:
:ehi: :ehi: :k06: :k06: :laughing7:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Ocak , 2012, 18:30:48
CANIMSIN ecrenin gelişini beklediğimiz günler geldi aklımada o zamnlar da böyle ortaktı heyecanımız  :love9: :love9: şimdi senin kız ele avuca geldi  :nazar: :nazar: inş. benimkide dünyaya gelsinde beraber büyütelim kevserim  :amin: :amin:
:opucuk: :amin: :amin: İNŞ CANIM BENİM

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 02 Ocak , 2012, 18:31:43
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Ocak , 2012, 18:30:48
:opucuk: :amin: :amin: İNŞ CANIM BENİM
:amin: :amin: :amin: