26 Nisan , 2024, 08:51:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum sonrası cinsellik

Başlatan ARZU_SARP, 16 Ocak , 2007, 19:00:45

« önceki - sonraki »

ARZU_SARP

Ne zaman baslamak lazım bır bılgısı olan var mı?? doktoruma sormayı unutmusum o telasla.. ılk kontrolde dogum kontrol yontemını de konusmayı planlıyorum.. sızler nasıl korunmayı dusunuyorsunuz yada nasıl korunuyorsunuz.. 
Arzu 24.06.1973
Sarp 23.12.2006

Emine

Doktor kanama biter bitmez dedi canımcım.Benim kanama 3 ay sürdü  :tongue3: prezervatifle korunuyoz  :icon_thumright:

ARZU_SARP

benım kanamam bıttı gıbı.. 2-3 gun gelmedıgı oluyor.. o zaman bızde baslayabılırız demekkı  :love8:
Arzu 24.06.1973
Sarp 23.12.2006

Emine

evet canım hadi hayırlı işleeeeeeeeeer  :love3:  ;)

minekavlak

arzucum bizdede eşim korunuyo..istersen dr.unla konuş .onlar daha iyisini bilir elbette... ;) :)

pınar

benim de kanamam 1 ay kadar sürdü sonra bizde başladık. Ben sprial taktırdım. Çok rahat çokta memnunum. Tavsiye ederim. Ama mutlaka doktoruna danış.

GÖNÜL

kızlar,dinimizde 40 gün geçmeden kanama bitse bile yasak,bilginize ;)

NURSIMAnınANNESI

Yok Gönülcüğüm dinimizde azami süresi kırk gündür, mesela 20.gün temizlense cinsellik artık helaldir,kırk gün geçtiği halde kanama devam ederse artık özür kanına girer ve o kadın namazını kılmaya başlar, cinsellikte helal olur,  bu  konuya değineyim dedim, adamları mahrum bırakmayalım ;D ;D
EY RABBİMİZ BİZE GÖZLERİMİZİN NURU OLACAK SALİH EVLATLAR NASİP ET VE BİZİ KORUNANLARDAN EYLE...

GÖNÜL

benim bildiğim şu şekilde:
ilk doğumda 40 güne kadar beklemek gerek...ama yine de araştırıp yaziiim ben ;)

ÖZLEM

40 GÜN FALAN BEKLEMEDİK BİZ KANAMAM BİTMİŞTİ BENİMDE
PREZERVATİF KULLANIYORUZ

İYİ Kİ VARSIN BİRİCİK KIZIM

bebitom

kızlar bende 40 gün diye biliyorum
zeynep_berat

mirayım

ben bu doğum sonrası korunmayı falan hiç anlamıyorum ya ben bir yerde okudum bebeği emzirdiğiniz sürece zaten korunuyormuşsunuz nasıl olucak bu :dontknow:

Almiş'inAnniş'i

ah sakın ha benim yan komşunun 2 tane çocuğu var aralarında 1 yaş bile yok. ayrıca kuzenimin eşinin 4 aylık bir kızı var ve 3 aylık da hamile!

Alıntı yapılan: mirayım - 31 Ocak , 2007, 16:08:21
ben bu doğum sonrası korunmayı falan hiç anlamıyorum ya ben bir yerde okudum bebeği emzirdiğiniz sürece zaten korunuyormuşsunuz nasıl olucak bu :dontknow:

pearl1453

benim kanamam 33 gün sürmüştü kanamadan  sonra olmuştu bizimkisi.benimde eşim korunuyor

mirayım

Alıntı yapılan: safakrazi - 07 Şubat , 2007, 19:01:18
ah sakın ha benim yan komşunun 2 tane çocuğu var aralarında 1 yaş bile yok. ayrıca kuzenimin eşinin 4 aylık bir kızı var ve 3 aylık da hamile!

Alıntı yapılan: mirayım - 31 Ocak , 2007, 16:08:21

allah korusun ya ben ilki doğuramadım daha 2.yi düşünmek bile istemiyorum şu halimle :honk: