20 Nisan , 2024, 01:34:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum sonrası cinsellik

Başlatan ARZU_SARP, 16 Ocak , 2007, 19:00:45

« önceki - sonraki »

✿sweet_sweet✿

bu konuda ayse seninle ayni fikirdeyim bende dikkat ediyorum diger turluu bi keresinde abdes almadan susturmak zorunda kaldim.. kendimi cokk suclu hissettimm o yuzden temiz dokunmak en iyisi. derin uykuya daldigindaa isi pisiriyoz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

keyfi olarak cunup kalınıyorsa yanı mesela uykum geldı sabahı beklıyım oyle banyo yapayım denılır gecede bebıs kalkar emzırısen caiz degıl fakat tam ilişki esnansındasın bebek cangır cangır aglıyor memenın ucu yıkanarak bebege verilir iş bitincede banyo yapılır  ;D

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: ASEL'İM - 04 Temmuz , 2010, 18:12:57
keyfi olarak cunup kalınıyorsa yanı mesela uykum geldı sabahı beklıyım oyle banyo yapayım denılır gecede bebıs kalkar emzırısen caiz degıl fakat tam ilişki esnansındasın bebek cangır cangır aglıyor memenın ucu yıkanarak bebege verilir iş bitincede banyo yapılır  ;D

bu da dogru canim :icon_thumright: :icon_thumright:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: ASEL'İM - 04 Temmuz , 2010, 18:12:57

bende böle biliyorumm
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

мiŁenα.

Benim yengem 3 defa memenin ucunu mest edip emzirebilirsin ddemişti ama hiç denemedim ne bilim bana hla korkutucu geliyor o halde emzirmek 10 dk banyo ağlasın biraz :dontknow:

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

bende dini bir sitede öyle okumuştum yıkayıp emzirilebilir yazıyordu sizede sorayım dedim.. bi kerede ben emzirmiştim ama tuhaf oldum taktım kafama.. bide ilişkide benim 2-3 kere sütüm aktı ama dokunma falan olmadan elletmiyorum zaten en son aktığında sağdım biraz sonrada döktüm sütü oğlumun rızkı gitti üzüldüm de :( sizde karşılaştınız mı böyle birşeyle

fıstık

benim ilişki esnasında hiç sütüm gelmedi zaten eşimde dokunmuyodu

bebek ağlarsa silinip emzirilir bence yoksa çocuğa yazık banyo yapılıncaya kadar bekletilmez

Balböceği

Benim duyduguma gore hic bir sakincasi yokmus sadece silinip vermesi gerekmis
:k06:

мiŁenα.

vadi= muge & melis

kızlar ben normal dogum yaptım yaaa e bıraz da zor bır dogum oldu ıç- dış bayyya dikişim var galiba kukutravması oldum ben cok korkuyom yaaaa bi şeyler olcak gıbı oldugunda başlıyor benım bı tarafım zonk zonk zonklamaya  :sad1:

мiŁenα.

Canım beni doktora gidip dikişlerine baktırdın mı? Eğer düzelmişse birşey olmaz..

Ama sen psikolojikmen etkilenmişsin ..Oz<aman zorlama kendini ..

Kendi kendini motive ettiğinde olur... ;)

Lă_Tăhzen!

birazda psikolojik oluyor sanırım kasıyosun kendını acıyacak dıye bızde bı muddet benım korkumdan yapamadık  :k06:  unutmusum heralde sankı ılkdefa oluyo gıbı bayagı kasıldım acılar cektım  ;D

Demet_dk

Alıntı yapılan: baL_boccuk - 05 Temmuz , 2010, 21:21:38
Benim duyduguma gore hic bir sakincasi yokmus sadece silinip vermesi gerekmis
:k06:

bende böyle biliyorum
kanal 7 de program yapan bi adam var kadının biri ona sormuştu
o şekilde bebek emzirilirmi falan diye
yani ben emziriyorum şahsen
zaten göğüs bölgesinin dokunulmazlığı devam ediyor  ;)

vadi= muge & melis

Alıntı yapılan: Ayşe'Eymen Çağan'ıyla.:) - 06 Temmuz , 2010, 09:52:46
Canım beni doktora gidip dikişlerine baktırdın mı? Eğer düzelmişse birşey olmaz..

Ama sen psikolojikmen etkilenmişsin ..Oz<aman zorlama kendini ..

Kendi kendini motive ettiğinde olur... ;)

baktırdım erimiş ipler

мiŁenα.

ozman kendini kasma müğüşş...vajinismus olursun :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: