Doğum sonrası cinsellik

Başlatan ARZU_SARP, 16 Ocak , 2007, 19:00:45

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

geçmiş olsun canım bi tecrübem yok ama inşallah kötü bişey yoktur

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

sekerbebe

sprun olmaz cnm inşaalh.kızlar bişi sorcam eşşler en az 40 gün nasıl duruyolar acaba.yada baska bıseymı yaparlar :dontknow: :dontknow: :k06:

мiŁenα.

CANIM ya uzun zmzan sonra olan ilişkiden dolayıdır.yada regl olcan o gelir ara ara 8)

:love9: :love7: :love9:

✿sweet_sweet✿

sevilcim o bendede olmustu birkac gun sonrada adet kanamam geldi.. aysenin dedigi gibi uzun zaman olmayinca birden kaslarin  zorlaniyorr okadar olur artik.. dikislerinde bir sorun yoksa egerki normal sayilirr.. birkac damla gelmistir sanirimm.. egerki surekli tekrarlarsa doktorunu ara.. dikislerini kontrol ettir..

Alıntı yapılan: sekerbebe - 27 Haziran , 2010, 11:46:53
sprun olmaz cnm inşaalh.kızlar bişi sorcam eşşler en az 40 gün nasıl duruyolar acaba.yada baska bıseymı yaparlar :dontknow: :dontknow: :k06:

:k06: :k06: :k06: guzelim baska bisey yapanlarda varr yani kendi kendini tatmin eden, yada yapmayip esinden yardim alanlarda vardirr yanii iliskiye girimeyince bi sekildee erkeklerin rahatlamasi gerekiyor 40 gun beklemeleri mumkun degil :tongue3: :tongue3: :tongue3: :icon_pale: 8) 8)

vadi= muge & melis

**fatoş**

lohusa iken çoğu insan kimine göre değişiyor tabi 20 30 40 eksik fazla adet görenler oluyor ve kanama kesilince ilişkiye girildiğinde normal olraka yeniden kan gelebiliyor 

vadi= muge & melis

<<AyBüKe>>

Bencede normaldir canım ya korkma  :opucuk:  Çevremden duymuştum bende, belki doğumdan sonra ilk kez olduğu için kasılıyosundur  :dontknow: 

мiŁenα.

müğüşşş amma uyuşuk çıktın haa b
ldız ve kayınço istiyor eymen :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
[/i]

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

vadi= muge & melis

BENIM PSİKOLOJİK OLARAK DİKİŞLERİM AGRIYOR YANI O İŞ OLUR GİBİ OLDUGUNDA BEN DE KORKUYORUM VE HADİ İYİ GECELER KOCACIM DEYİP YATIYORUM  :toothy10:

✿sweet_sweet✿

) SaMiRa (

kızlar ilişki esnasında bebeğiniz uyanınca ne yapıyorsunuz emzirmek günahmı bilginiz varmı?

мiŁenα.

Tabiki günah canım...ben dokunulmasına bile karşıyım.. :icon_pale:

Eşimde anlayışlı biz artık kardeş gibi olduk nadir olan o vakitleride eymen derin uykuya daldıgı zaman ve korundugumuz ıcın hemen banyomu yapıyorum.

Bence çok dikkat edilmeli :-[