28 Mart , 2024, 18:05:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum sonrası cinsellik

Başlatan ARZU_SARP, 16 Ocak , 2007, 19:00:45

« önceki - sonraki »

sibell&gökhan

kesinlikle yaptır canım.bencede çok önemli.ben de 6 ayda bir yaptırmak istiyorum ama o çatala çıkıp muane olmak çok zor ya çok utanıyorum.kadın omak ne kadar zor iş ya. :cildir:

Almiş'inAnniş'i

ah sibel çatal mı zor yoksa parmaklanmak mı daha zor yoksa o içine sontukları ördek kafasına benzeyen tuhaf aletler mi bilemiyorum!

ya gonca tuhaf geliyor işte! dikişlerime bişey olur mu falan diye korkuyorum. kolay mı ordan 3760 gr. bi çocuk çıktı. artıkın hiçbişi eskisi gibi geğil :(

qwerty

ben doğum yapmadım ama normal doğum yapan kadınlar herşeyin eskisi gibi olduğunu söylüyorlar hem estetik anlamda hemde diğer anlamlarda :k06: ama tabi normal doğum yapanlar buraya cevap yazarsa daha çok aydınlanırız bende bunu gerçekten merak ediyorum değişiklik oluyor mu vajinal kaslarda yoksa bir fark hissetmediniz mi?

adalet

ben utaniyorum boyle seyleri yazarken ama hersey eskisi gibi oluyor hemde vakumla dogum yapmis biriyim oglumda cok iri bir bebekti :k06:

Almiş'inAnniş'i

tuanam

valla arkadaşlar gerçekten eskisi gibi oluyor herşey eskisinden de daha iyi!  :-[ valla eşim öyle diyo hahahahah  :ehi:

nagihan

Almiş'inAnniş'i

qwerty

eh hadi geçmiş olsun darısı başımıza ilerleyen zamanda  :k06:

Almiş'inAnniş'i

nagihan

nagihan

Almiş'inAnniş'i

ene bizden sonra hiç doğuran olmamış  :ehi:

semra

razi cim beni unuttun heralde ben varim  :k06:biraz eskisine yakin oluyor eskisigibi olmasada  :ehi: :ehi:

Almiş'inAnniş'i