28 Nisan , 2024, 10:37:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yatağa Girerken Lütfen Pijama Giyme Kadınım!!!

Başlatan мiŁenα., 23 Haziran , 2010, 10:59:02

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Yatağa Girerken Lütfen Pijama Giyme Kadınım!

Kılım o kadınlıkla hiç bir alakası olmayan şeylere. Yatağa pijamayla girmiyor mu karım, deliriyorum.
"Neden giyiyorsun şu şeyi?" diye sorunca... "Üşüyorum" demez mi?
"Kan testi yaptıralım o zaman" dedim. Anemik filan mı acaba diye.

Yorganı değiştirdim, odamıza klima da taktırdım. Olur ha, belki rahatça çıplak olabiliriz diye.
Yok kardeşim!
Yine gidip gelip o pijamaları giyiyor; yazın yazlık, kışın kışlık cinsi. Kâbus gibi, dalga geçer gibi. Hiçbir cazibesi yok ve kötü!

Aramıza bin tane sorun girdiği yetmezmiş gibi, bir de bu salak sulak pijamalar giriyor.
Giy en seksi gece giysini de öyle uyu! Yok! Nerde?

Vitrin süsü mü bu seksi dantel gecelikler, yoksa yatağımızda görmek için mi ha bunu bir anlasak hele?

Hadi olmadı hiç giyinmesin benim kadınım! Daha da iyi! Bana uyar, hiç bozmaz.
Sarılalım birbirimize, ten temasımızla uyuruz. Sevişiriz sevişmeyiz hiç fark etmez. Ha üşürsek sırnaşırız belki bahanemiz de olur, buzlar erir.

Oh ne âlâ...

Ne diye üretiyorlar kadınlara bu sözde sempatik; ama itici pijamaları bilmiyorum. Ben karşıyım. Hiç de sempatik bulmuyorum. Bence bunların üzerine "18 yaşına kadar uygundur" ibaresi eklensin. 18 yaş sonrası satışı yasaklansın.

"Ben de çizgili Sümerbank pijama giyeyim gör bak nasıl oluyormuş" deyince de gülüyor bana. Beni hiç öyle düşünemiyor. Al işte! Yine çifte standart! E ben dalga geçsem bu ayıcıklarla? Yok olmaz! Alınır. Kalbi kırılır. Hatta siz de bana: "Yuh odun!" dersiniz.

Pijama çekici değil. Çok itici. Anlayın şunu.
İç gıcıklayıcı bir kıyafet olsa adı "Pijama" mı olurdu?
Öbürlerine ne denmiş?
Gecelik!
Tanımına ve anlamına yakışan bir isim; gece giysisi...

Gece gece "Noel Baba" veya "ayıcıklar" var yanımda yatan kadınımın üzerinde! Korkunç bir durum... Bilmem anlatabildim mi?

Kadın yatağına Kadın olarak girer.

Etekleri vardır, bacakları açıkta kalır.

Sokağa çıkarken kadın ne kadar şıksa, gece de o kadar şıktır ya da olmalıdır. Ben karımdan bunu beklerim. Sen gündüz işe giderken kadın gibi ol, gece git anneannem gibi ol.

Olmaz.

Elin adamına mı bu özen derim ben de?

Yatağa, aşkın mekânına özensizlik yakışık almaz. Aşk yerine yakışmak gerekir.
Benim güzel karım bu dandik pijamaları çocuğumuz olunca giyer oldu maalesef.

Geceleri emzirmeye kalkıyordu tabi, uykusuz yorgun, düşünecek hali yoktu biliyorum, hemen kafama kakmayın. Ev de kalabalıktı malum. Baş başa kalmak ne mümkün. Gece her odadan bir başka "anne" çıkıyordu, oydu buydu derken uzun bir süre zorlandı tabii anlıyorum. Seksilik rafa kalktı, arada kaynadı ve unutuldu.

Aramıza "ayılar" girdi!

Hadi o zaman anladım; ama şimdi neden?
Bunun bahanesi olamaz.
Ten temasının yaratacak olduğu doğal sıcaklıktan kaçmak yazıktır.

Eğer karım o pijamaları giyiyorsa, kesin bilinçaltında bir sorun vardır dedim. İçindeki kadınlık hissi bitmiştir, ölmüştür diye düşündüm. Hatırlatmaya karar verdim.

Bir süre sabırla bekledim.
Kendimce yine hayaller kurdum, belki gider harika şeyler alır diye. Yok yapmadı.
Sonra: "Ulan oğlum ne bekliyorsun? Yürü, sen davran!" dedim kendime.

Gittim, mağazayı satın alasım geldi o kadar gözüm döndü. Hem kendimin, hem de karımın zevkine uygun bir şeyler aldım.
Eve geldim.
Ellerimde paketler "Gel peşimden" bakışı attım.
Geldi. Şaşkın. Meraklı.

"Al bakalım paketleri!" dedim gözlerimle. Az laf çok iş.
Gece giysisi öyle değil, böyle olur.

İyi oldu.

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

:-\ :-\ :-\ :-\ :-\ Seksi geceliginde bi zamani vardir herhalde gunluk giyilmezya  ???

aman bazen esim de soylenir cikar  sunnlari diye  :toothy10: :toothy10: :toothy10: alttarafi pijama  iyide :k06:

elif35

vallaha eşimde bilir kışın bana hiç bir kuvvet o gecelikleri giydiremez kesinlikle yazın giyerim bazı özel gecelerde  :k06: :k06: diğer zamanlar ip askılı-şort tamam Allah'tan eşimin öyle takıntıları yoktur  :aferin:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

<<AyBüKe>>

Çok şık oluyo, insanın gözüne hitap ediyo fakat hiç rahat değil yahu şunlar  ::)  Eşimde çok sever ama giydiğim geceler parmakla sayılacak kadar azdır  :ehi: En iyisi penye gecelikler bence :k06:

Balböceği

tweety0555

ben de sankı o seksı pıjamaları gıyınce kendımı kotu kadın gıbı hıssederım hıc hoslanmam esımde takıntılı degıldır allahtan...vallahı ayılıda kedılıde pıjamada gıyerım o benım bılecegım ıs :ehi:

Demet_dk

ben giyerim illa özel bi gece olması gerekmez
kötü kadın olmaklada alakası olduğunu sanmıyorum tabi tercih meselesi
eşim takıntılı değildir ama güzel görünmemde hoşuna gider
ben bi kadına öyle cicili bicili ayılı kedili şeyleri yakıştırmam çocuk gibi görünüyo

мiŁenα.

ben sürekli giyerim kimse benim sexsüü geceliklerimi babaydorlarımı üstümden çıkaramaz..
hem bence özel günü olmamalı bunun saati zmanı yok.
kadın dişi görünmeli öle pijamalarla çocuk gibi  :-\

AککORTįє

bende sürekli giyerim; benim eşimde takıntılı değildir ama ben giyerim kendimi öyle daha iyi hissederim

benim normal giydiğim ev kıyafetinde bile mutlaka bir yerinde kokoşluk vardır

sıradan şeylerden hoşlanmam

Balböceği

Seksi gecelikle penye gecelik arasinda cok fark var  :k06:

ben penye gecelik giyerim ve ya kisa sort kisa kollu ustlugunu hep derli toplu yatarim aha bisey olur gece diye

hep korkarim allah korusun deprem olur baska bisi olur  (benim kendi sahsi fikrim )

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

eda allah iyiliğini versin :toothy10: :toothy10: kız sabahlık yokmu geceliğin :ehi: :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

bende giyerim sıklıkla  :k06:

eşiminde hosuna gidiyo  :k06: küs oldugumuz zamanlarda pek hoslanmıyo ama  ozamn bende inadına giyiyorum  :ehi:  :ehi: :ehi:

evdede durdukca makyaj yaparım sacıma fön cekerim sade durmam illa bi süs olcak bi yerimde  :muzz: :muzz:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥.Eymen Çağan.♥ - 23 Haziran , 2010, 21:08:06
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

eda allah iyiliğini versin :toothy10: :toothy10: kız sabahlık yokmu geceliğin :ehi: :ehi:
dolapta asili duruyor kiz  :toothy10: :toothy10: :toothy10: benim butun cevrem hep rahatsizmis giyme konusunda bende onalra uydummm  :toothy10: :toothy10:

**YeŞiLzEytİN**

ben daha hiç giymedim öyle tür kışın pijama ...yazın şortlu takımlar eşiminde öyle bir talebi olmadı bu zamana kadar... :dontknow: :dontknow:
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!