Yatağa Girerken Lütfen Pijama Giyme Kadınım!!!

Başlatan мiŁenα., 23 Haziran , 2010, 10:59:02

« önceki - sonraki »

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Bende cok severim Gecelikleri, helede iç camasirlariyla takim olunca  8)
Ne derece duskun oldugumu esim bilir.. bana hediye alcaksan onalrdan al derdim sakasina  ;D ;D
deli misin nesin nerden aliyim ayip bisey derdi   :ehi: :ehi:
arada pyjama da giyerim caniimm.. oda ayri bi guzel oluyor arada sirada  ;D
ama genelde gecelik cok giydigimden, pyjama gozune batmiyo galiba hiç bisey demedi  ::)
koca gobisle bile kisa askili gecelik giyiyorum cogu zaman :ehi:
askim bosuna çabalama hiçte seksi görünmüyorsun der gicikligina  :toothy10: :toothy10:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: -Joکєpнiиє- - 14 Ekim , 2010, 13:07:02
:director:..Kızlar sütyenle yatmayın;ggüs kanserine neden oluyormuş akşamları bende çıkarırım yatarken dikkat edelim :nono:
cıddı mısın hanmılelıkten dolayı zaten acıyor ne yapcak acep  :icon_scratch:

hatice53

Bende sort giyerim gece ama seksi olanından yaz kıs yatakta uzun pijama giyemem hatta kilotla yatarım ustten asklımı kocamında hosuna gider :) :love7: :love3:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

valla benim duruma göre degisiyo  :suclu: :suclu: her türlü giyerim renkli gariyim  :laughing7:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

...ŞehzadEfe...

normmalde pamuklu sıcak pijama takmılarına bayılırım evlendikten sonra değişiyo tabi ama yine normal gecelikler giyerim
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ayla89

Alıntı yapılan: hatice53 - 29 Temmuz , 2011, 11:59:06
Bende sort giyerim gece ama seksi olanından yaz kıs yatakta uzun pijama giyemem hatta kilotla yatarım ustten asklımı kocamında hosuna gider :) :love7: :love3:
:icon_thumright: :icon_thumright:

d3m37

benım eşim hiç sevmıyor oyle seylerı takmıyorda kızıyorum bazen benim için onlar onemlı degıl ıcındekıler onemlı dıyor :) aksıne gıyersem hasta olursan ben o zaman konusurum dıyor hep kızıyor hasta olucan dıye

Ben   06/04/1987
Ecem 06/07/2009
Aşkım 06/08/1982

gökkusağı

son günlerde iice sölenmeye başladı giymiosun artık die  :honk:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

FeHi

Valla önceden gecelik giyerdim şimdi paranoyak oldum çıktım :ehi: :ehi: doğumdan sonra
aklıma hep kötü şeyler gelio ''ya deprem olursa,ya hastalanırsam,ya yangın çıkırsa bunun gibi'' o nedenle yataga girerken giydiklerime dikkat ediyorum  :ehi:

suzannn

Alıntı yapılan: FeHi - 19 Ekim , 2011, 16:11:14
Valla önceden gecelik giyerdim şimdi paranoyak oldum çıktım :ehi: :ehi: doğumdan sonra
aklıma hep kötü şeyler gelio ''ya deprem olursa,ya hastalanırsam,ya yangın çıkırsa bunun gibi'' o nedenle yataga girerken giydiklerime dikkat ediyorum  :ehi:
aynen

seda87

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 19 Ekim , 2011, 16:12:03
Alıntı yapılan: FeHi - 19 Ekim , 2011, 16:11:14
aynen
ayneeen yaaa :dontknow: :dontknow: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))