28 Nisan , 2024, 09:34:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yatağa Girerken Lütfen Pijama Giyme Kadınım!!!

Başlatan мiŁenα., 23 Haziran , 2010, 10:59:02

« önceki - sonraki »

Balböceği

Lă_Tăhzen!

millet karısını seksi gecel,klerele gormek ister benım kocamda bana ayıcıklı cıcılı bıcılı pijamalar hediye alır  :k06: :k06: :k06:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

°o.O євяυ O.o°

ayy bnm kociş başta takmıodu öle şeler ama ben alıştırdım bigün giymesem istio bnde zaten hep kokoş giyerim :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: aselsare - 26 Haziran , 2010, 18:04:01
millet karısını seksi gecel,klerele gormek ister benım kocamda bana ayıcıklı cıcılı bıcılı pijamalar hediye alır  :k06: :k06: :k06:
Ben bi iki kere gecelik giydim bidaha giyme dedi  :ehi: :ehi: :ehi:
pijama daha rahat  :hello2:

**fatoş**

ilk yıllarda bizde öyleydik eşim bana iç çamaşırları geelikler filan alıyordu bunları giy filan diye çünkü bi erkek için çıplaklık tan daha sexapaliteli görünüyormuş ozaman kadınlar ama şimdi kocaman pijamalarla uyur oldum kim giyicek onları kocam da aldırmıyor artık hoş giysem hoşuna gider ama :toothy10:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Dilara Ebrar

aaaaaaaaaah ben kıyamam kocişime yaaaaaw.ne giy der ne başka bişi.ama giydiğimde hoşuna gider o ayrı.ama hiç demedi bu güne kadar.bende sevmem saten ole giyinmeyi.ama kızlara katılıyorum kesinlikle bi bayanın bu tarz şeyleri en azından eşi için arada giymesi gerekiyor.onların gönlünü yapalımki bizim gönlümüsü hoş etsinler.

canımmmm kocammmmmmm benimmmmm.ömrüm sana feda :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

çağınım

ben kışın bile pijama giymem askılı geceliklerle gezerim bide arada transparan çamaşırlarla zaten ben oldum olası severim öyle şeyleri dişi olduğumu hissetmeliyim evde bile koku sürmem eşim çok güzel koktuğumu söyler zaten beni koklayarak sever  :love8: daha ne istiyo kıymetimi bilsin yeter  :ehi:

vadi= muge & melis

**fatoş**

Alıntı yapılan: VADİ - 05 Temmuz , 2010, 12:57:01
bizim niye 1 sene cocuk olmadıgı belli  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

6. senemiz biticek 8. ayda kısmetse ama bana kalsaydı belki çocuğumuz da olmazdı ilk aylarda iyiki yapmışım oğlumu şimdiki bebişde nasıl oldu bilmiyorum tesadüfen filan healde ayy valla hiç sexy değilmi olamam da giyemem öyle ipli yok dantelli çamaşır gecelik istesemde yapamıyorum benim kocamda bayılır onlara :k06:

vadi= muge & melis

BEN DE PAMUKLU PAMUKLU DONLAR BEDENIME 2 NUMARA BUYUK T-SHIRTLER ESOFMANLARLA GEZERİM İŞTE DİYORUM YA NEDEN 1 SENE COCUK OLMADI ŞİMDİ ANLIYORUM  :toothy10:

Demet_dk

Alıntı yapılan: çağınım - 05 Temmuz , 2010, 12:39:03
ben kışın bile pijama giymem askılı geceliklerle gezerim bide arada transparan çamaşırlarla zaten ben oldum olası severim öyle şeyleri dişi olduğumu hissetmeliyim evde bile koku sürmem eşim çok güzel koktuğumu söyler zaten beni koklayarak sever  :love8: daha ne istiyo kıymetimi bilsin yeter  :ehi:

kesinlikle katılıyorum arkadasım
her zaman ki gibi aynı fikirdeyiz  :opucuk:

✿sweet_sweet✿

ben kafama gore takiliyorumm sicak oldugu zamanlar bikiniyle uyuyorumm :D :D :D :D

en rahat geceligim bikinilerimm ;D tavsiye ederim..

vadi= muge & melis

bikini miiiiiiiii   :-ooo  e yakmıyor mu ooooo  :-ooo