Yatağa Girerken Lütfen Pijama Giyme Kadınım!!!

Başlatan мiŁenα., 23 Haziran , 2010, 10:59:02

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:director:..Kızlar sütyenle yatmayın;ggüs kanserine neden oluyormuş akşamları bende çıkarırım yatarken dikkat edelim :nono:

:love9: :love7: :love9:

pırıl

bende hiç yatmam sütyenle alıştım hiç rahat edemiyorum.

ayışığı

derbeder

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 14 Ekim , 2010, 13:07:02
:director:..Kızlar sütyenle yatmayın;ggüs kanserine neden oluyormuş akşamları bende çıkarırım yatarken dikkat edelim :nono:
bir soyleyise gore gunde 12 saatten fazla sutyen takilmasi halinde 7 kadinda 1 olarak gogus kanserine yakalanabilirmissin. normalde bu 8 kadinda 1.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

esma...

ya bu sogukta hıc gecelık takılasım gelmıyo aksıne de esım sever kuflencek gecelıkler cekmecede dıyo

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

bende çok isterim hergece değişik geceliklerle yatağa girmeyi

çok çeşitli vede çok seksü geceliklerimde var ama

evim sobalı kışın o soğukta onlarla yatağa girememki

çok pardonda totom donar benim çokta üşüyen biriyim keşke evim merkezi sistem ısıtmalı ıolsaydı   :-[

βαlκιz

duymuştum gögüs kanserine yol açıyomuş ama üşeniyorum çıkarmaya  :sad1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Lă_Tăhzen!

şu yarım atletler de dahılmı buna  acep  :icon_scratch:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

bizim yatak odası o kadar sıcak oluyoki istesem bıle kalın gecelıklerle yatamam
yazın bile giymediğim ince geceliklerımı giyiyorum :D :D

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 14 Ekim , 2010, 16:32:48
duymuştum gögüs kanserine yol açıyomuş ama üşeniyorum çıkarmaya  :sad1:
Oyle bisey var diyorlar ama bu biraz rahat etmek icin alissan duramassin  :k06:

βαlκιz

yani çıkarıyorum ama taktıgım zamanalr unutuyorum eger silikonlu taktıysam mutlaka çıkartırımda
diğer türlülerini çıkartmıyorum  :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fıstık

kızım doğmadan önce sütyenimi çıkartırdım yatarken ama sütüm aktığı için maalesef sütyenle yatmaya alıştım

ayıcıklı pijamalara gelince ben hiç sevmezdim illaki gecelik giyicem yatarken ama eşim üşürsün hasta olursun diye diye benide gecelikten soğuttu

ama yazın ince askılı ve mini olanlardan giyerim kışında pijama değil eşofman giyerim

ayışığı

nasılsa tasınacam sırf çekmece bekleyen gecelıklerım için merkezi ısıtmalı bı yeremı tasınsam acep  :k06:

βαlκιz

giyerim minnoş kedili pijamamı yatarım kardeşim  :hello2: :hello2: :hello2:

мiŁenα.

:ehi:  :ehi:bende özendim tweetili pijama takımı aldım :ehi:

:love9: :love7: :love9: