Yatağa Girerken Lütfen Pijama Giyme Kadınım!!!

Başlatan мiŁenα., 23 Haziran , 2010, 10:59:02

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

BENDE RAHATLIKDAN YANAYIM O ANKI RUH HALIME GORE MINI GECELIK GIYERIM.BAZEN SORT ASKILI OLUR.. MUTLAKA BABYDOLL GIYERIM DIKKAT EDERIM...EŞİMDE HOSLANMAZ
KIŞINDA  PIJAMA TAKIMLARMI GIYERIM..
EŞİM KAPALI GIYINSEM DAHA MUTLU OLUYOR KENDINDEN BILE KISKANIYOR  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: eda sen hoşsun yaa :ehi: :ehi: :ehi:

valla süs severim ben kadınsı olmayı seviyorum ..sexi olmak güzel oluyor :suclu:

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

Benim esimde oyle sey degil basta bir iki kere soylendi gerci  giymemi istedigi bisey olursa gider kendi alir  :ehi: :ehi: :ehi: bana danismaz  ;D
esim yatakta giyimime karismiyor oyle  :basardim: :basardim: galip geldim bu konuda  :toothy10: :toothy10:

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥.Eymen Çağan.♥ - 23 Haziran , 2010, 21:14:26
:ehi: :ehi: :ehi: eda sen hoşsun yaa :ehi: :ehi: :ehi:

valla süs severim ben kadınsı olmayı seviyorum ..sexi olmak güzel oluyor :suclu:

susu bende severim her kadin susludur  :k06: :k06: ben esim isten yaz doneminde 12 bcuk bir gibi geliyor

e uyku saatimda saat 1 ben yatar uyurumm  :k06: :k06: :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

EDOŞ SANA KATILIYORUM GECE YATARKEN DERLI TOPLU OLMAK GERKIYOR BENCEDE IST DEPREMINDE NELER GORMUŞLER NELER ..ALLAH KORUSUN...EN AZINDAN ALT KISMINI KAPALI TUTMAK ONEMLI  :k06: :k06:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: ☆☆PARİSS☆☆ - 23 Haziran , 2010, 21:19:46
EDOŞ SANA KATILIYORUM GECE YATARKEN DERLI TOPLU OLMAK GERKIYOR BENCEDE IST DEPREMINDE NELER GORMUŞLER NELER ..ALLAH KORUSUN...EN AZINDAN ALT KISMINI KAPALI TUTMAK ONEMLI  :k06: :k06:
Bu kadar gulecegimi sanmiyordum sibosummm  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

havucum bile elimden firladiii  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ama haklisin  :icon_thumright:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: BaLboceqim - 23 Haziran , 2010, 21:22:21
Bu kadar gulecegimi sanmiyordum sibosummm  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

Alıntı yapılan: ☆☆PARİSS☆☆ - 23 Haziran , 2010, 21:25:34
Alıntı yapılan: BaLboceqim - 23 Haziran , 2010, 21:22:21

Benim esim benim kisa sortuma hayrandir  :ehi: :ehi: :ehi: hele sabah bi bacagim uzakta karnim
yana kaymis bayiliyor yatisiima  :ehi: :ehi: :ehi: ben boyle yatarken video bile cekiyor adam  :ehi: :ehi:

ırmak184

Sokağa çıkarken kadın ne kadar şıksa, gece de o kadar şıktır ya da olmalıdır. Ben karımdan bunu beklerim. Sen gündüz işe giderken kadın gibi ol, gece git anneannem gibi ol.  :toothy10:  :toothy10: cok güzlmiş ya  :k06:  :k06:

bende gece yatarken özen gösteririm,eşiminde hosuna gider,her zaman bakımlı olmakta fayda var  ::) 

elif35

siz yatakta bu şıklıkla çok geçmeden ikinci çocuğu yaparsınız benden söylemesi  :ehi: :ehi: :ehi:

.:.Zamansız.:.

yapmak gerekiyor , ne diyor " illa sevişmek mi gerekiyor, ten uyumu olsa yeter " ..kesinlikle katılıyorum.
erkeğin gözünüde doyuracaksın yoksa dışarda kalır gözü...
ayyy yapacaksın nazını , giyeceksin geceliğini :ehi:

esma...

tıpkı benım kocam gıbı konusmus bu adam sen bekar kız mısın dıyo ne oyle pıjamalar fılan evlı kadınlar gecelık gıyer dıyo gecelıklerı gıye gıye ıkıncı cocugu dogurdum  :laughing7: :laughing7 ama bu ararlar kızım odaya cok gelıyo ondan cekınıyorum her seyı yavas yavas anlıyo gıbı ve sorular soruyor bıraz daha ozenlı gıyınıyorum

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: elif35 - 25 Haziran , 2010, 11:35:15
siz yatakta bu şıklıkla çok geçmeden ikinci çocuğu yaparsınız benden söylemesi  :ehi: :ehi: :ehi:

haklısınn elifff
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

vadi= muge & melis

ben de eşofman altı ve kocamın bana 4 beden buyuk gelen  tişörtleriyle uyuyorum napayım cok rahat ondan mı 1 sene cocuk olmadı ki  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: