Yatağa Girerken Lütfen Pijama Giyme Kadınım!!!

Başlatan мiŁenα., 23 Haziran , 2010, 10:59:02

« önceki - sonraki »

çağınım

demetcim canım herzamanki gibi aynı fikirdeyiz seni seviyorum  :icon_thumright: :k06: :opucuk:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: Demet_dk - 23 Haziran , 2010, 20:24:14
ben giyerim illa özel bi gece olması gerekmez
kötü kadın olmaklada alakası olduğunu sanmıyorum tabi tercih meselesi
eşim takıntılı değildir ama güzel görünmemde hoşuna gider
ben bi kadına öyle cicili bicili ayılı kedili şeyleri yakıştırmam çocuk gibi görünüyo

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

şuan için olmuyolar ama inşallah 1 ay sonra tekrar giymeye devam :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
can dediklerim....

Demet_dk

Alıntı yapılan: çağınım - 06 Temmuz , 2010, 11:04:46
demetcim canım herzamanki gibi aynı fikirdeyiz seni seviyorum  :icon_thumright: :k06: :opucuk:

BENDE SENİ SEVİYORUM CANIM ARKADASIM  :opucuk: :k06:

✿sweet_sweet✿

yokk be guzelim yakmiyor cokta rahat oluyorr ben yazin disari cikmadan once bikini ustumu  giyerim.. ustunede badimi giyerimm,,, diger ikizlere takkeyi kullanmam sevmiyorum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

vadi= muge & melis

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ırmak184 - 25 Haziran , 2010, 00:13:55
Sokağa çıkarken kadın ne kadar şıksa, gece de o kadar şıktır ya da olmalıdır. Ben karımdan bunu beklerim. Sen gündüz işe giderken kadın gibi ol, gece git anneannem gibi ol.  :toothy10:  :toothy10: cok güzlmiş ya  :k06:  :k06:

bende gece yatarken özen gösteririm,eşiminde hosuna gider,her zaman bakımlı olmakta fayda var  ::) 

bencede cnm katılıyorum sanna..

мiŁenα.

Bugün poyrazı görmek için wepcam açıcaktım.

Üstümde dantelllerim vardı gidim değişirim dedim ..

İsonun psikolojisi bozulmaısn die :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Korkacak yavrum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

vadi= muge & melis

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

benim esimde bayilir fantazili seylere bende hergece olmasada cogu zaman giyerim esime sexi gorunmek hosuma gidiyo hamileyken bile bi geceligimi giydim cart diye yirtiliverdi  :ehi:  :ehi:  :ehi: gitti canim gecelik  :ehi:  :ehi:  :ehi: bence bikadin herzaman bakimli olmali yataga temiz girmeli  :flowers: valla bebisim aksama kadar yoruyo beni ama esim gelmeye yakin hemen banyoya kosar temizlenir ustumu yenilerim illa o is icin degil kocamin beni temiz gormesini isterim  :aferin: pasakli kadinlardan hic hazetmem   :cildir: bizim bi komsumuz vardi oda benim gibi yaparmis evleneli 25 yil olmus adam hala karisina deli gibi asik  :opucuk: darisi basimiza  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: kardelen56 - 09 Temmuz , 2010, 13:02:14
benim esimde bayilir fantazili seylere bende hergece olmasada cogu zaman giyerim esime sexi gorunmek hosuma gidiyo hamileyken bile bi geceligimi giydim cart diye yirtiliverdi  :ehi:  :ehi:  :ehi: gitti canim gecelik  :ehi:  :ehi:  :ehi: bence bikadin herzaman bakimli olmali yataga temiz girmeli  :flowers: valla bebisim aksama kadar yoruyo beni ama esim gelmeye yakin hemen banyoya kosar temizlenir ustumu yenilerim illa o is icin degil kocamin beni temiz gormesini isterim  :aferin: pasakli kadinlardan hic hazetmem   :cildir: bizim bi komsumuz vardi oda benim gibi yaparmis evleneli 25 yil olmus adam hala karisina deli gibi asik  :opucuk: darisi basimiza  :amin:
yüzde yüz katılıyorum arkadaşım

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 09 Temmuz , 2010, 13:04:08
Alıntı yapılan: kardelen56 - 09 Temmuz , 2010, 13:02:14
yüzde yüz katılıyorum arkadaşım
[/quot
tesekurler canim bazi kadinlar ne ustune bakarlar ne ne ozen gosterip bi sus yapmazlar hergun yataga pasakli girerler bunun icinde hep cocugu suclarlar ama dizi izlemeye zaman bulurlar koca gelince hep dirdir yaparlar sonra koca gozu disari kayinca tum sucu capkinlñigina atarlar  :cildir: malesef etrafimizda boyle kadinlar cok insan once hatayi kendinde aramali dimi canim  :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Yaşam sebebim

Kesinlikle yatağa kadın gibi girmek gerektiğine inananlardanım.Bu yazıyıda çok beğendim adam haklı :ehi:
İlişkiye ve eşin sosyal yaşantısına inanılmaz yansıyor....Herşey yatakta başlar yatakta biter çünkü evliliğin temeli.....
Ben giyiyorum çeşit çeşit çok memnun eşim çokta faydasını gördüm tavsiye ederim....
Adamın gözü dönünce her istediğinizi yapan biri haline geliyor :ehi:
Gözü  doyacak ki oda sizin gönlünüzü hoş edebilsin!....

hümeyra_t_e

evet bencede yatağa kadın gibi girmek en güzeli..ama bu pijama konusunun da erkekler tarafından bu kadar abartılması saçma..allahtan eşimde yok öle takıntı ayılı kedili pijama hiç giymedim giymem de ama şirin bişeler giydiğimde ne kadar tatlı olmuşsun der..kandınsı bişeler giydiğimde ise ne kadar güzel olmuşsun...
olay bu işte abartmaya gerek yok :love3:

βαlκιz

Alıntı yapılan: afra024 - 12 Temmuz , 2010, 22:27:14
evet bencede yatağa kadın gibi girmek en güzeli..ama bu pijama konusunun da erkekler tarafından bu kadar abartılması saçma..allahtan eşimde yok öle takıntı ayılı kedili pijama hiç giymedim giymem de ama şirin bişeler giydiğimde ne kadar tatlı olmuşsun der..kandınsı bişeler giydiğimde ise ne kadar güzel olmuşsun...
olay bu işte abartmaya gerek yok :love3:
ayyyyneeenn  :icon_thumright: :icon_thumright:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

derbeder

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 09 Temmuz , 2010, 13:02:14
tabii bakimli temiz olmak guzel. ama ben oyle suslu pakize degilde kendi rahat etmek istedigim esofmanimlada dolasmayi severim evimde, zaten is yerinde rahat olmayan kiyafetlerlesin tum gun. evimde istedigim rahat edebilecegim gibi giyinmeyeceksem nerde giyinecem? ha bu demek degildirki calisiyorsa bir bayan illaki kasinti kiyafetle takilacak. ama genede evdeki gibi esofmanla gelebilsem is yerine  :k06: hihi ama tabiiki eslerimizin bizi arada bir suslu gormesinde zarar gormuyorum. hmm arada diyorum yoksa gozleri her zaman ister ayni seyi ve bir gun evde esofman giysen gozune batar :D valla ister tembel deyin ister paspal arada bir rahat hareket etmeyi severim  :suclu:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!