26 Nisan , 2024, 16:01:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

DİLVİN

valla nagihancım ben diyete devammm  :icon_thumright:

bakalım vermişmiyimm

bugün tartılayım
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

nagişcımmm ben 3 kılo vermişimmmm
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

fıstık

kutlarım selcancım yaza kadar eski formuna kavuşacaksın :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

Balböceği

Henuz cocuk dogurma sansim olmadiii

bende diyete girdim yeni basladimmm krem falan aldim boyum 1.70 kilo 80 kusur evlendikten sonra 20 kilo askin kilo

aldimm 10 ayda  :toothy10: :toothy10: :toothy10: demem oki banada aranizda yer varmiii  :toothy10: :toothy10:

DİLVİN

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм   [кαтяє] - 01 Mayıs , 2010, 20:08:12
Henuz cocuk dogurma sansim olmadiii

bende diyete girdim yeni basladimmm krem falan aldim boyum 1.70 kilo 80 kusur evlendikten sonra 20 kilo askin kilo

aldimm 10 ayda  :toothy10: :toothy10: :toothy10: demem oki banada aranizda yer varmiii  :toothy10: :toothy10:

canım benım ne olur alınma dediğime olurmu
senın acılen kılo vermen lazımmm
hamilelik dönemınde zaten rejim yapamıyosun
bidee çokkk kılo alıyosun ve geri vermekte zorlanıyorsun
hamıle olmadan en az 20 kılo vermen lazım senın  :opucuk:

fıstık

hoşgeldin aramıza balböceğim bende selcana katılıyorum acilen kilo vermen lazım yoksa hamilelikteki kilolarda eklenirse çok zorlanırsın

selcan sana bişi sorucam adet oluyo musun adet olanlar daha çabuk kilo veriyo ben olamıyorumda

DİLVİN

Alıntı yapılan: fıstık - 01 Mayıs , 2010, 21:16:31

hoşgeldin aramıza balböceğim bende selcana katılıyorum acilen kilo vermen lazım yoksa hamilelikteki kilolarda eklenirse çok zorlanırsın

selcan sana bişi sorucam adet oluyo musun adet olanlar daha çabuk kilo veriyo ben olamıyorumda

yok nagihancım olmadım dahaaaa
ne zaman olurum bılmıyorummmm
bebek 4 aylık oldu
ilk 20 gün oldum ondan sonra olmadım

sen verdınmı kılo

fıstık

ben 80 le doğum yaptım şuan 68.5 kiloyum bu ayın 20 sinde 1 sene olcak daha adet olmadım

başlarda 64-63 kilo falandım sonradan kilo aldım depresyon ilaçları kullanıyorum sanırım onlarında etkisi var

bu ayın sonunda memeden kesicem bakalım kilo verebilcek miyim

DİLVİN

bende 83 ile doğum yaptım
doğumdan 1 hafta sonra 76 kılo olmuşum
4 ayda 10 kılo daha verdım
şuan 66 kıloyum
hedef 56  :occasion14: :occasion14:

eti form ye canımm ben onu yıyorum

fıstık

yiyorum canım aslında benim çokta iştahım yok annemde diyo doğru dürüst yemiyosun neden veremiyosun diye

spora başlıcam bakalım sonuç ne olucak

DİLVİN

Alıntı yapılan: fıstık - 01 Mayıs , 2010, 21:38:28
yiyorum canım aslında benim çokta iştahım yok annemde diyo doğru dürüst yemiyosun neden veremiyosun diye

spora başlıcam bakalım sonuç ne olucak

hareketsızlıktende veremıyor olabılırsın
ben işe başladım ya hemen 2 kılo vermışımm :occasion5: :occasion5:

fıstık

evet olabilir canım

kondüsyon aletini kurdum herşey var yürüyüş bandı bisiklet kürek artık yaparım umarım veririm

DİLVİN

Alıntı yapılan: fıstık - 01 Mayıs , 2010, 22:23:28
evet olabilir canım

kondüsyon aletini kurdum herşey var yürüyüş bandı bisiklet kürek artık yaparım umarım veririm

ınş canım

herşey beyinde bıtıyor ama unutmaaaa :icon_thumright:

vercez bu kılolarııııı savulunnn yağlarrrrrrrrrrrrrrrrr :basardim: :basardim: :basardim:

ferda2

Alıntı yapılan: fıstık - 01 Mayıs , 2010, 22:23:28
evet olabilir canım

maşallah senin evde yok yok bende kondüsyon var o kalça yapıyormuş dediler binmedim doğru düzgün ben bu gün davette idim sporda yapamadım su içtim 2.5lt bu gün tartıldım 68.5 geldim ben adet oluyorum adet söktürücü yazdırın doktorunuza sorup fıstık ve selcan çok azimlisiniz maşallah  size ha bu arada ben en zayıf fotoğrafımı buzdolabına astım kendimi frenleyeyim diye sizede tavsiye ederim çok  birde bugün y,yecekleri daha çok çiğnedim :toothy10: :toothy10:

fıstık

ferdacım 2,5 litre suyu çiğnemek senin için zor olmadı mı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

valla eşim bekarken almış onları evde koycak yer bulamıyorduk tabi ben eskiden yani hamilelikten önce 58 kilo olunca satalım gitsin diyordum

iyikide satmamışız şimdi işe yarayacak sadece rejimle kilo verilmiyo spor şart birde şu angelina jolie nin çayını yapıp içicem başka sitelerde

okudum bayağı faydasını gören var 1 ayda 4 kilo veren var 7 kilo veren var aman ben ayda 2 kilo vereyim yeter

pazartesi gidip zencefil alıcam gelişmeleri size yazar