Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

fıstık

15 kilo ne ki verirsin canım inşallah

30-40 kilo verenler var bizim onlardan neyimiz eksik

ben tatlıyı çok yiyordum kestim canım tatlı isteyince kuru kayısı yiyorum bayağı faydası oluyor birde günde 2 kupa funda ve yeşil çay içiyorum

funda çayı sütümü çoğaltsın diye yeşil çayda metabolizmayı hızlandırıyor sende deneyebilirsin canım

ertl

bende  karışık bitki çayı aldım gü 2 kupa içiyorum

metebolizmayı hızlandırıyo ve tamamen bitki çayı olduğu için süte geçmiyo

fıstık

bitki çayının içinde hangi bitkiler var yazar mısın canım belki bende alırım

neslihan

EVET İŞTE BU BENİM TOPİĞİM BENDENİZ 88 KİLOYUM BOYUM 1.65.ANLAYACAĞINIZ ŞUAN OBEZ SINIFINDAYIM.KIZIM 10 AYLIK SÜTÜM AZDI.DAHA DA GİDER DİYE HİÇ REJİM YAPMADIM.ŞUAN SÜT GİTMEK ÜZERE BARİ YAZA KADAR KİLO VERİM DİYORUM AMA İŞYERİNDE DÜZENLİ BİR DİET YAPAMIYORUM.BAKALIM VEREBİLECEK MİYİM?

fıstık

vericez neslihancım hiç merak etme artık çocukların yaşlarına girmelerine az kaldı eskisi gibi aman süt olsun aman emsin dememize gerek yok

yani diyete başlayabiliriz

aslında sevdiğimiz şeylerden diyet yapabiliriz kendimize tabi tatlı ve hamurişlerini bırakarak onlarla diyet olmaz

herkes bir diyet bulsun ama lütfen haftada 5 kilo verdirenlerden olmasın böyle diyetler var çünki veriyosun ama hemen geri alıyosun

spor yapalım evde dans edelim bir beden küçük kıyafet alalım ne bileyim kendimizi motive edecek şeyler bulalım ve gitsin kilolar

SAVULUN KİLOLAR BİZ GELİYORUZ :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

DİLVİN

merhabaaaa yoldaşşşlarımmmmm
benımde 14 kılo gıbı bi fazlamm var
belkıde dahaa az
10 gündür işe gidiyorum
biraz yoğun tempoyla çalışıyorum
sankımm giydiğim kıyafetlerr çok yakışıyor bana
tabi bana öle gelmıyorsa :tongue3:
miyon tipli olduğu için çok çocuksu görünüyordum
şöle kalcalar gögüsler meydana çıkınca
kadınsı bi bi havam olduu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
acaba diyet yaapmasammı  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ben sabahları sadece 1 dilim beyaz peynır
öğlenleri normal işte çıkan yemekler (ekmek yemıyorum bu arada)
akşamda ekmeksiz normal ev yemeklerı yıyorum (ekmek yemıyorum bu arada
öğlen ve akşam yemeklernı yemeden önce eti form bisküvisi aldım
aclığımı bastırsın fazla yemım diye ondan yıyorum 2 tane
baskülümüzz yok
komşuya gidip tartılcam
ama 2  hafta sonra
bakalım vermışmıyım
kılom 68  :igrenc: :igrenc:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

unicornn

yeşil çay süte zarar vermiomu hamileyken yasaktı
funda yı hiçdenemedim etksi ne acaba ???
selcan sen emzirmiomusun bebeğine kim bakıo ???  :binkybaby:

DİLVİN

emzırıyorum canım
sabahları zaten gögüslerim çok dolu oluyor
işe gitmeden her iki gögsümü verip oğlumun karnını doyuruyorum ıyıce
bide hergün 250 ml süt sağıyorum işte
kayınvaldem bakıyor çocuğa
gündüz o sağdığım sütle beraber 2 kerede mama veriyor kayınvaldem
saat 6 ta evde oluyorum
o zamanda emıyor
akşam 9 da uyuyor oğluş
6 tan 9 a kadarda emıyor
bide gece 2 defa emmeye kalkıyor
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

fıstık

hoşgeldiniz selcan ve unicornn

hepberaber vericez inşallah kiloları

yeşilçayın çoğu zarar tabi bebekte huzursuzluk ve uykusuzluk yapıyomuş ama ben 2 fincan içiyorum kızımada bişi olmuyo

funda çayı hem yağları yakmaya yarıyor hemde süt çoğaltmaya benim sütüm azalınca içmeye başladım bayağı faydası oluyor

neslihan

kızlar ben kendime hapta aldım.Benim iştahım bir türlü frenlenmiyor.Santevit acai berry aldım.Umarım işe yarar.Yeşil çay bergamutlu varmış çaykurun onu alıcam deniycem.Kilolarıma çok fazla laf söyleyen var canımı sıkıyorlar.Hele işyerinde ağzı olan konuşuyor.

Annem bile üstüme geliyor.Dün bağırdım çağırdım.Azar azarda olsa kızıma süt veriyordum.Yeter artık süt vermeyi bırak kilo vermeye başla dediler dediler sıkıntıdan olan sütte gitti.Aman kilolu olmak çok kötü birşey.Kendimi bildim bileli bu kilo derdiyel uğraşıyorum.Neyse kızım emmeyi 6 aylıkken bırakmasına rağmen 10 aya kadar yine de süt verdim ona.Napayım umarım zayıflarımda kızımın hantal bir annesi olmaz.

fıstık

neslihancım ağzı olan konuşuyo işte ama üzülme zayıflayınca dilleri tutulacak utanacaklar sana gıptayla bakacaklar canım

gidecek bu kilolar

ben bişeyi farkettim eskiden çok yavaş yemek yerdim ve zayıftım ama şimdi okadar hızlı yiyorumki sanki arkamdan atlı koşturuyor

tabi ışılın yüzünden bu kadar hızlı yiyorum hemen yiyip kızıma bakayım diye sizdede böylemi çünki yediklerim çok değil eskisi gibi

fıstık

30 Nisan , 2010, 11:45:32 #26 Son düzenlenme: 30 Nisan , 2010, 11:47:42 fıstık
"Perhiz yapmadan kilo vermek için bulduğum numara ne?Çok basit.Belki de inanamayacağınız kadar basit.İşin ilginç yanı basit olmasına rağmen sonuç

aldım,zayıflamak isteyen dostlarım çok iyi sonuçlar aldı ve şu an elinizde tuttuğunuz kitabı yayınladığım günden beri iyi sonuçlar elde eden okurlarımdan

teşekkür dolu yüzlerce mektup alıyorum.İşte inanılmayacak kadar basit sırrım:Yemeklerinizi alıştığınızdan daha ağır bir tempoda yemeğe çalışın.Bunu

başarabilmenin yolu da lokmalarınızı uzun uzadıya çiğnemekten geçiyor.Belki de buna inanmıyorsunuz.Başlangıçta bana da öyle geliyordu.Kaybedecek bir

şeyim olmadığı için bunu denemeye karar verdim.

Sonuç;İlk haftada üç kilo,daha sonra ki günlerde de 6 kilo verdim.Yani çok kısa bir sürede tam 9 kilo verdim.Tüm erkek ve kadın arkadaşlarım buna benzer

etkileyici sonuçlar aldı.Bütün bunlardan sonra sizin de bunu denememeniz için ortada hiç bir neden yok.Üç gün için deneyin,sonra tartılın.Ben son derece

hoşnut edici bir süprizle karşılaşacağınıza inanıyorum."

BU YAZIYI BAŞKA BİR SİTEDEN BULDUM KIZLAR NE DERSİNİZ İŞE YARAR MI SİZCE DENEMEKTE FAYDA VAR DERİM

ferda2

deneyelim bakalım suyuda çiğneyelim  :ehi: :ehi:

fıstık

01 Mayıs , 2010, 00:32:31 #28 Son düzenlenme: 01 Mayıs , 2010, 00:34:02 fıstık
Alıntı yapılan: ferda2 - 30 Nisan , 2010, 23:56:52
deneyelim bakalım suyuda çiğneyelim  :ehi: :ehi:

senin için zor olmayacaksa suyuda çiğneyebilirsin canım bence sakıncası yok :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

fıstık

eeee kızlar

neler yaptınız bakalım ben bugün yürüyüş yaptım ve mekik çektim pazartesi tartılıcam bakalım kaç gram verdim :k06: