Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

mavişimmm

kızlarrrr göbeğimin alt taraflarııı ve genital bölgem çokkk fecii ağrıyoooo.kasıklarmıa kramplar giriyooo vee heryerimm acıyoooo..yürüyemiyom dogru düzgünnnn.bu genital bölgenin bu kadar ağrıması normal mi sizceeee...sanki düşcekmiş gibiii....

melis26

:hello2: :hello2: günaydın kızlar dün dr gittim 28+5 günlük olmuş kızım dr 1100 gr olmuş dedi ama az değilmi sizce sizinkilerdemi böyleydi merak ettim

mavişimmm

meliscimm günaydınnn.kilosu normal bencee.ben 28.haftamda kontrollerde bebeğim 1200 gr cıktı.dr önden bile gidiyo kilosu dedii.yani aynı hemen hemen bebeklermızın kilolarııı.

melis26

✿sweet_sweet✿

bendede ayni adet agrisi gibi birsey varr genisliyor sanirim ondan wcden cikinca daha cok hissediyorum agriyii... bacak arasi kemiklerimi artik yazmiyorumm bilmeyen kalmadi agridigini :ehi: :ehi: :ehi:

mavişimmm

duygucumnmmm ge.icekk hepsii amaaa ne bilimmm dökülüyo sanki hertaraffffffff.dediğin gibi bilmeyen kalmadıııı.... :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

agrılar normal hanımlar daha ilerleyen zamanda daha artacak :sad1: :sad1:

:love9: :love7: :love9:

Zeynep_Sena

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 09 Mart , 2010, 16:13:38
agrılar normal hanımlar daha ilerleyen zamanda daha artacak :sad1: :sad1:

agrilar normal tabi kizlar bizde gecirdik daha ilerki gunlerde dahada artiyo bol bol dinlenin bence tabi hepde oturmayin ama kendinizide yormayin

sekerim bi yerde yazmisin sanirim ayakta dogurcam diye oturamiyosun sanirim bebiste iyice asagi dogru iniyoya ondan bende senin gibiydim oturdumda rahatsiz oluyordum ayaktayken hep iyidim yani sende oyle olabilirsin...

Zeynep_Sena

dogumu yaklasan arkadaslar hepinizin allah yardimcisi olsun fazla dusunmeyin dogumu keyfinizi bozmayin yani kendinize dikkat edin hersey 1 kac saat icinde gecicek diye dusunun bol bol dua edin bebegi kucaginiza alinca hepsi gececek...

мiŁenα.

yok kız oturmaıyorum bir türlü iş güç annem beni ayakta doğurmuş sanırsam diyorum :ehi: :ehi: :ehi:

kendimi rahat hissedemyorum ..ama dediğin gibi aykata agrılarımı pek hıssetmıyorum oturunca daha felaket :sad1:

vadi= muge & melis

мiŁenα.

mavişimmm

2 duygu ve ayşe siz doğumdan sonraaa anneler bölümüne gecınceee kim doldurcak bu satırlarıııı.sizin yazdıklarınızı okuya okuya bilgim artıyoduuuu..... :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin:

мiŁenα.

olsun canım ben burayada bakarım dıcem ama oglum olunca bu kadar sık olmıcam oglusumla vakıt gecırcem sızın papuc dama :ehi: :ehi: :ehi:

mavişimmm

evett canımm bizim pabuclar damaa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:olsun ayşecimm buluruz biz sizi....siz önden ben arkadan geliyommm....
eymen gelinceee herseye dama gıtcekk zatennn....gitsinn boşverrrr....o kuzucugun kokusu alıncaaa hayatın gerısı boşşşş.....
bunları düşünürken bileee içimden bişeyler akıyooooo....