27 Nisan , 2024, 13:25:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Erkek olsaydım....................

Başlatan GüzeLCe, 05 Ekim , 2009, 15:00:59

« önceki - sonraki »

GüzeLCe

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

GüzeLCe

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

GüzeLCe

ama laf aramızda erkek olsaydım 1 yıl bacaklarımı almazdım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: güzelce - 05 Ekim , 2009, 15:24:18
ama laf aramızda erkek olsaydım 1 yıl bacaklarımı almazdım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ben hıc almasdım  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:bıde bakım falan yaptırmasdım kro takılırdım :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

GüzeLCe

ben erkek olsaydım denizde mayo giymezdim  :ehi: :ehi: :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

GüzeLCe

yoq canım şort giyerdim oneymiş öle mayooo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: güzelce - 05 Ekim , 2009, 15:32:04
yoq canım şort giyerdim oneymiş öle mayooo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:erkek olsaydım karımı aldatmasdım hıcmı acaba :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

= - =SeLSeBiL= - =

erkek olsaydım daha anlayıslı olurdum eşime sahip çıkardım sadece kendi rahatımı düşünmezdim.....
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

GüzeLCe

erkek olsaydım aldatırmıydım ki  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: sanırım evet  :ehi: :ehi: :ehi:

GüzeLCe

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: güzelce - 05 Ekim , 2009, 15:39:22
erkek olsaydım aldatırmıydım ki  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: sanırım evet  :ehi: :ehi: :ehi:
yok aldatma olurkı aldatılırıs :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

= - =SeLSeBiL= - =

HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(