27 Nisan , 2024, 14:01:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Erkek olsaydım....................

Başlatan GüzeLCe, 05 Ekim , 2009, 15:00:59

« önceki - sonraki »

GüzeLCe

evet bazen gecikiyordu ama bu kadar değil sabah test yapayım bari olmıycaq böle

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ıns amın canım sanda dorduz versın amın :amin: :amin: :amin: :amin: ya ben hayata ıllada cocuum olsun dıye bakmıyom allah hayırlısı neyse verır benım ıcın hayırsızsa vermez hersey allahın elınde hayırlıs aglıklı olsun guselım hep stresle bu hayat böle surmez her ay stres yapamam olacaksa olur oluycaksada ılla olsun dıye bısey yok heyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy gulunlun bakım ya yanlıs kalmım dıye gırıyom sızde hep turk fılmı takılıyonuz herseyın hayırlısı olsun kıslar ben erkek olsaydım en zengın ve yaslı bı kadın tavlardım parasını yerdım :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

= - =SeLSeBiL= - =

bencede yap bizede ver hemen haberi tmm inş pozitif çıkar cnm.  bugün sana çok çok dua edecem inş.ben annemlere gitmek istiyorum eger gidersem görüşemeyiz bana mesaj atarsın 1 hafta filan kalmayı düşünüyorum
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

GüzeLCe

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: jiqolo olsaydın yaşlı kadınlara gidip para alsaydın o daha karli  :ehi: :ehi: :ehi:
ben erkek olsaydım   :icon_scratch: heh kadınlar hamamına girmek isterdim  :ehi: :ehi: :ehi: gani ganiiii  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

= - =SeLSeBiL= - =

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

GüzeLCe

Alıntı yapılan: SeLSeBiL - 05 Ekim , 2009, 16:25:11
bencede yap bizede ver hemen haberi tmm inş pozitif çıkar cnm.  bugün sana çok çok dua edecem inş.ben annemlere gitmek istiyorum eger gidersem görüşemeyiz bana mesaj atarsın 1 hafta filan kalmayı düşünüyorum
canım tamm yarın yapayım test duqru haber veririm sana ok canım arkadasım  :opucuk:

= - =SeLSeBiL= - =

telefonlara msj geldi ilkine gelince dedim aveadandır diğerine de geldi bu sefer dedim aaa beni düşünen, merak eden var heralde  koştum tlflara baktım hayal kırıklığı:) teki aveadan teki turkcel den:) ne kadar çok sevenlerim var dimi kızlar :tongue3: :tongue3:

GüzeLCe

:ehi: :ehi: :ehi: onlarda olmasa hiç sefenimiz yoq

GüzeLCe

erkek olsaydım koyu ülkücü olurdum  ;)

= - =SeLSeBiL= - =

evet öyle cnm bizi çok düşünüyorlar hiç yanlız bırakmıyorlar:)

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

uzelce sen hala tes yapmadınmı douma gıderken yap daha ıyı olur :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

erkek olsaydım cok yakısıklı olurdum butun kısları pesımde sıraya dızerdım 15 70ıne :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

GüzeLCe

Alıntı yapılan: ღ♥ღ [AskMeleqi]ღ ♥ღ - 05 Ekim , 2009, 16:37:18
uzelce sen hala tes yapmadınmı douma gıderken yap daha ıyı olur :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ya canım yapamıyom korkudan ama yapcam yoksa çok hareketliyim varsada düşer  :k06: onun için yapsam ii olcak

= - =SeLSeBiL= - =

az değilmi o kızlar 100 tane diz anca yeter