27 Nisan , 2024, 09:58:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Erkek olsaydım....................

Başlatan GüzeLCe, 05 Ekim , 2009, 15:00:59

« önceki - sonraki »

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

erkek olsaydım karımı tatıle etırdım 10 15 gunlune :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

= - =SeLSeBiL= - =

HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

GüzeLCe

GüzeLCe

erkek olsaydım hergece yüzüklerimi ve sütyenimi çıkarmak zorunda kalmazdım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

= - =SeLSeBiL= - =

bende iyiym elh kahve mi aldım yanıma pc de önümde keyif yapıyorum :hieyt: :hieyt:

GüzeLCe

afiyet olsun şekerim buarada ben erkek olsaydım şeyimi heryere sokmazdım burnumu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

= - =SeLSeBiL= - =

sana bugün bişeyler olmuş hayırdır neşe dolusun. ben ölü gibiyim bana öle geliyo yada

GüzeLCe

sersebil canımsın bişi olmadı aslında durgunumda  ??? aklım karışık test yapsam mı yapmasam mı diye  :dontknow: ama şu askmeleqi var ya onu görünce cok mutlu oluyorum nıyeyse kafa dengi ondan sanırım  :icon_scratch: sende canlan hadi bişi sorcam sen erkek olsaydın  :ehi: :ehi: :ehi:

= - =SeLSeBiL= - =

sadece onu görünce mi :y25: :y25:
şaka diyorm tabiki arkadas olman gülmen çok güzel bende inş toparlanıcam zor günler geçiriyorum buraya gelip kafa dinliyorum konusuyorm her neyse bosver. bu arada günün ne kadar geçti. gebelik şüphen mi var

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: güzelce - 05 Ekim , 2009, 15:50:51
erkek olsaydım hergece yüzüklerimi ve sütyenimi çıkarmak zorunda kalmazdım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

sersebıl senın gunun gecdımı  benım 2 gun kaldı ama bende hıc bı belırtı yok ne adet nede gebelık ben bu ısden hıc bısey anlamadım :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

GüzeLCe

yoq şekerim seni görüncede mutlu oluyorum bikac kişide var öle meleqım,serpil,selcan,betüş aklıma gelen bunlar  :flowers: ya reglım gecti bayaqı 17 gün oldu heralde  :icon_scratch: adet belirtimde yoq hiç  test yapsamda yıkılcam biliyorum napsam ki canım  ???

= - =SeLSeBiL= - =

yok cnm. benim daha var günüme  geçen  ay  ayın 12 sinde olmustum bu ayda 10 nunda filan olurum heralde. Ama inş hamiledirim bi belirtim yok olanlar psikolojik zaten. ya ben bu ay hamile kalmak istiyorumm :crybaby2: :crybaby2:  artık eskisi gibi umudum kalmadı

= - =SeLSeBiL= - =

daha ne duruyosun yap bence böyle beklemek de zor eninde sonunda ögrencen ya sevinç ya hayal kırıklıgı. inş ilki olur. bence bekleme yap test. öncedende böyle geçiyomuydu

GüzeLCe

o nedemek öle umudu kalmamışmışşş  :caca: :caca: :caca: vakti ve zamanı var baq bizde bekliyoruz rabbimin rahmeti çok büyük Allahımmm sana yalvarıyorum sersebile bana ask meleqine en kısa zamanda bevbiş nasip et lütfennnnnnn olmayan arklarımızada inşllh  :amin:

= - =SeLSeBiL= - =

saol cnm ama umutlanıp sonradan hasta olmak o heyecanı yasayıp sonra hayal kırıklıgı daha kaldıramıyorum ne bilim artık gücüm kalmadı. senin önceden günün geçiyomuydu cevap vermemişsin