Erkek olsaydım....................

Başlatan GüzeLCe, 05 Ekim , 2009, 15:00:59

« önceki - sonraki »

GüzeLCe

ilk bastada cok sefmiştim seni poca tarifi bile istedim yüz vermedin  :ehi: :ehi: :ehi:
24 yasındayım üniv okudum orda eşimi buldum afyonluyum balık burcuyum  ankarada yasıyorum suanda işteyim selamlar saygılar :ehi: :ehi: :ehi: sen?

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

yuzum kalmamısdı almaya ıtmısdım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sana öle gelmısdır canım sıkkındı kesın öle cıkısmam genelde bende 24 yasındayım kafadasız yasdasız ama ben trbzonluyum kocaelınde yasıyom boga burcuyum sevgıler :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :occasion16: :k02:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

GüzeLCe

tanıştığıma memnun oldum da ismimde hülya  :ehi: senın ismin ne kader arkadasım  :toothy10:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

GüzeLCe

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: selcan buarada bişi diycem  :icon_scratch:
erkek olsaydım  kafa atardım nasıbi duygu cok meraq ediyorum  :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

erkek olmana erek yok aksama kocanda dene :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

GüzeLCe

Alıntı yapılan: ღ♥ღ [AskMeleqi]ღ ♥ღ - 05 Ekim , 2009, 17:56:33
erkek olmana erek yok aksama kocanda dene :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
yok atmaya korkmuyorum başım acır diye korkuyorum erkekler atınca acımıyormuşta  :ehi: :ehi: :ehi:cesaret edemiyorum  :ehi: oyyyyyyyy kıyamam askıma o bana atsın  :ehi: :ehi: :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: güzelce - 05 Ekim , 2009, 18:01:47
Alıntı yapılan: ღ♥ღ [AskMeleqi]ღ ♥ღ - 05 Ekim , 2009, 17:56:33
yok atmaya korkmuyorum başım acır diye korkuyorum erkekler atınca acımıyormuşta  :ehi: :ehi: :ehi:cesaret edemiyorum  :ehi: oyyyyyyyy kıyamam askıma o bana atsın  :ehi: :ehi: :ehi:
kıy kıy o sana kıymadan sen ona kıy ay benım mıde basladı yıne offffffffffff :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:

GüzeLCe

..BahaR●●

erkek olsaydımm kaytan bıyıklı olurdumm  :toothy10: :toothy10:

GüzeLCe

baha bizde hiç kıl almamayı kurduk

angelanka

GüzeLCe

Alıntı yapılan: angelanka - 05 Ekim , 2009, 18:23:42
hemen milli olurdum :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: hg kuzen süpersin ya bende dedimki denizde mayo giymezdim  :ehi:

мiŁenα.

bır suru cıtır hatunla eglenırdım :toothy10: :toothy10:

offbeeeee :toothy10: :toothy10:

:love9: :love7: :love9:

GüzeLCe