Erkek olsaydım....................

Başlatan GüzeLCe, 05 Ekim , 2009, 15:00:59

« önceki - sonraki »

GüzeLCe

Alıntı yapılan: ღ♥ღ [AskMeleqi]ღ ♥ღ - 05 Ekim , 2009, 17:00:23
ben bazen gözluk takıyom sapkalı falan ezmek amaclı camda acık hak eden kıslara laf atıyom bazen sen bıde benı tarfıkde görsen varya teror edırıyom esımde dıyo sen ıykı erkek dıysın yanmısdı annen :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10:
ya trafikte insan ister istemez erkeklesiyor  :ehi:

GüzeLCe

buarada erkek olsaydım  :icon_scratch: eş olarak kendimi alırdım  :ehi: :ehi: :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

erkek olsaydı kecı sakal bırakırdım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: güzelce - 05 Ekim , 2009, 17:04:47
buarada erkek olsaydım  :icon_scratch: eş olarak kendimi alırdım  :ehi: :ehi: :ehi:
ben senı almasdım :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ulmekden agırmayan kasıklarım agırdı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

GüzeLCe

Alıntı yapılan: ღ♥ღ [AskMeleqi]ღ ♥ღ - 05 Ekim , 2009, 17:05:44
Alıntı yapılan: güzelce - 05 Ekim , 2009, 17:04:47
ben senı almasdım :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
almazmış  :igrenc: ama ben seni alırdım paylasılan fotolarda gördüm seni kacırmazdım  :ehi: :ehi: :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

sen erkeksın ben senı nıye alım aaaaaaaaaaaaaaaaaa sapık :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:ıltıfatın ıcın tskler senınde varmı resmın bı bagam  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :opucuk:

GüzeLCe

cinsiyetim iice karıştı top mu oldum ne  ???  :ehi: :ehi: :ehi:
efet canım fotom var

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: güzelce - 05 Ekim , 2009, 17:18:00
cinsiyetim iice karıştı top mu oldum ne  ???  :ehi: :ehi: :ehi:
efet canım fotom var
baktım canım allah sahıbıne baıslasın benım top arkıdesım :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

GüzeLCe

arkadasım bunlar aramızdaydı lütfen aramızda kalsın  :ehi: :ehi:top mop topitop olmuyo yani  :ehi: :ehi: :ehi: tşk ederim canım herkesin gönlüne göre 

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

arasımı kaldı bu ısın burda herkes okuyacak :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

GüzeLCe

Alıntı yapılan: güzelce - 05 Ekim , 2009, 15:19:57
Alıntı yapılan: ღ♥ღ [AskMeleqi]ღ ♥ღ - 05 Ekim , 2009, 15:18:16
olmazdım erkek olmak ısdemem :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bende olmazdım ama ihtimal verdim canım :ehi: caktırma
kanıt burda  :ehi: :ehi: :ehi:çaktırma dedim dimi  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

GüzeLCe

askmeleqi süpersin ya ii eqlendim varya koptum mu ne  :icon_scratch:  :ehi: :ehi: :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

kopma ekleyemem senı bu arada yasın kac senın kafa dengın geldın baga allahdan yakın dıyılız yıkardık yasadımız kentı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: