BEBEKTE GAZ PROBLEMI

Başlatan -Butterfly-, 10 Eylül , 2007, 06:07:45

« önceki - sonraki »

sevda

Kıs şeker hani bebeğini resmiii hımmmm.... :caca:

Bu arada nursencim bizede iyi gelmiştiii ... ;)

smilenaz

ben zinco kullanıyorum.. harika doğrusu..aradada rezene çayı veriyorum :occasion5:
'Bakışların gittiğin yerden uzak,
Yoksa gelirdim..
Sensiz anlamsızlığımı anladım, dön v.s. demek için .."

-Butterfly-

Alıntı yapılan: smilenaz - 24 Aralık , 2007, 19:01:23
ben zinco kullanıyorum.. harika doğrusu..aradada rezene çayı veriyorum :occasion5:

canim yenisin galiba hosgeldin  :flowers: zinco yu bilmiyorum buradakiler cok daha farkli ama bende rezene getirtmistim bende cok memenun kaldim  arada sirada ben bile iciyorum bebegimin cayindan 1 ayda tuketmen gerekiyor malum o bitiremeyince ben bitiriyorumm  :ehi:

sevda

Canım bende uzun bir süre zinco kullandımm... ;)

Busem bu zinco bitkisel yağların birleşimi ve hiçbir zararı olmayan bir damla... :opucuk:

smilenaz

hoşbuldum :flowers:e vet bitkisel yağ.. içinde rezenede var zaten..
'Bakışların gittiğin yerden uzak,
Yoksa gelirdim..
Sensiz anlamsızlığımı anladım, dön v.s. demek için .."

Organik_Seker

yau nasıl koycagımı bılmıomkı resmi remziş koymustu bı kez :Premziş gelsin koyar :D

Nazar duası
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ

-Butterfly-

tamam canim sabirsizlikla bekliyorum .. fakat teknik yardimlasma bolumunde anlasilir bir dille anlatilmis nasil koyuldugu bir bak kolay cunku ...

burcununannesi

13 Ocak , 2008, 23:02:16 #97 Son düzenlenme: 13 Ocak , 2008, 23:04:06 burcununannesi
bu babuline ben iki gün önce buradan okudum ve maltepeden aldım çok güzel bir ürün bunu başkası kullanan oldumu bana bilgi verebilirmi ürün daha önceden vardıda ben mı bılmıyordum acaba oncekı cocuklarda bosuna bu sorunları cekmısım sımdı hıc cekınmeden gazını cıkartıyor kızım.bu arada sizin sölediğiniz site yabancı benım ıngilizcem olmadıgından okuyamadım ama türkçe sayfasını kutunun üzerinden buldum vegirdim isteyenler bakabılır.  http:www.medforsfarma.comben bunu maltepede doktoruma sordum mustafa bey'e ürünün çok güzel olduğunu falan söledi sanırım yeni annelerinde işine yarayacak gibi önceden olsaydıda ilk iki çocuktada rahatlasaydık.
kızlar bide bana iştah için biseyler önerirmisiniz çocuk halen yememekte inatçılar.ne versem yemiyorlar dısarda baskalarının çocuklarına bakıyorum yşyorlar benımkıler yemıyorlar bunda bı sorunmu var ne :BangHead:

Almiş'inAnniş'i

burcununannesi
bu mustafa dr. hangi hastanede çalışıyo
bizim dr.un adı da mustafa
maltepede  :k06:

handan

arkadaşlar merhaba...
benim doğumum da bu ay kısmetse. kızım biraz sabırsız çıkmak istiyor hemen. bekliyoruz şimdilik.
bebeğimin kontrollerini hangi doktora yaptıracağımı bilmiyorum ve çok tedirginim. maltepede oturuyorum şöyle yakınlarda bi doktor istiyorum. mustafa bey kimdir? nerdedir? burcunun annesi hangi hastanede canım mustafa bey?
remziyecim. doğumum bölge hastanesinde olacak. doğuma giren tek doktoru da bölgenin malesef hikmet hn.
senin hikmet hn'la ne gibibi problemin olmuştu da emzirmen sorun olmuştu? endişeliyim. ama doğum doktoruma söylediğimde tedirginliğimin gereksiz olduğunu söyledi.. ne dersin?

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: handan - 14 Ocak , 2008, 15:29:25
arkadaşlar merhaba...
benim doğumum da bu ay kısmetse. kızım biraz sabırsız çıkmak istiyor hemen. bekliyoruz şimdilik.
bebeğimin kontrollerini hangi doktora yaptıracağımı bilmiyorum ve çok tedirginim. maltepede oturuyorum şöyle yakınlarda bi doktor istiyorum. mustafa bey kimdir? nerdedir? burcunun annesi hangi hastanede canım mustafa bey?
remziyecim. doğumum bölge hastanesinde olacak. doğuma giren tek doktoru da bölgenin malesef hikmet hn.
senin hikmet hn'la ne gibibi problemin olmuştu da emzirmen sorun olmuştu? endişeliyim. ama doğum doktoruma söylediğimde tedirginliğimin gereksiz olduğunu söyledi.. ne dersin?
hayatım bizim mustafa bey maltepe cami'nin altındaki poliklinikte
rutin kontrollerini orada yaptırıyorum
ama bir hastalığı falan olsa (Allah korusun) kesinlikle delta hospital daki sibel hanıma götürürüm
çok iyi bir dr. ama biraz geriliyorum onun yanında ben, fazla ciddi  :k06:
hikmet hanım ile anne sütü konusunda anlaşamadık
benim sütüme şans tanımak istemedi, mama takviyesi yapmak istedi  :violent1:
ben bu konuda çok hassas olduğum için frekanslarımız tutmadı

handan

hastanede bana sormadan mama vermezler dimi?
bi de neden sütüne şans tanımadı? senin hemen sütün gelmeyince aç kalmasın diye mama mı verelim dedi?

Almiş'inAnniş'i

benim sütüm vardı
aylık kontrole gittiğimizde Almira kilo alımını az buldu
bence az değildi ama  ::)
çünkü bebekler doğduktan sonra ilk bir hafta içinde
doğum kilolarının 200-300 gr. kadar kaybediyorlar
neyse
ben zaten meme ucu sorunu yaşadım
doğru düzgün emziremedim falan filan
ben bunları anlatırken
dinlemedi bile beni  :violent1:
mamaya başlicaz dedi

ondan sonra sibel hanıma gittim
o da kilo alımı az dedi
ama beni dinledi
dedi ki bir hafta deneyelim
en az 150 gr. alıyorsa mama vermicez
ama 150 gr. dan az alıyorsa mama veririz dedi
ve almira 150 gr. aldı
mamaya gerek yok dedi o zaman
ve ondan sonra da zaten emzirdikçe sütüm arttı
ve almira nın kilo alımı daha da iyiye gitti  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

normal doğumda sütün hemen geliyo zaten
hatta ben daha 6 aylık hamileyken sütüm akıyordu damla damla :k06:

handan

anladım canım.  ;) içim rahatladı biraz  hikmet hn.a karşı.
sadece doğumda ilgilensin yeter o zaman. aylık kontrole sibel hn a giderim kısmetse..zor  gelirse  deltaya gitmek,  caminin  altına giderim mustafa bey'e.
teşekkür ederim.   :hello2:

Almiş'inAnniş'i