27 Nisan , 2024, 10:31:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEBEKTE GAZ PROBLEMI

Başlatan -Butterfly-, 10 Eylül , 2007, 06:07:45

« önceki - sonraki »

duru boncuk

hahah bana yoldaş geldi hoşgeldin handancım biz şimdi el birliğiyle delirtcez selmacımı daha foruma gelmicek korkudan garibim yaa  :ehi: :ehi:

selma korkma canım gel güzel yanlarıda var anlatırım sanaa  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

mavili

handan yeni dogum yaptıgı sıralarda bebegi çok gazlı oldugu için bu sayfaya mesajlar yazarken ben de ozamandan başlamıştım gaz çareleri araştırmaya neredeyse 6 aylık oldu sanırım bebegi ben hala gaz için çareler arıyorum :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

birde handanın bebeginin de suyu azalmıştı ya kendime benzetiyorum bakalım benimki nasıl dogacak ona suni sancı vermişlerdi handan çok kötü oldugunu yazmıştı

şimdi aglamayım ben evde yalnızım akşam eşim gelince aglayım da işe yarasın :toothy10: :toothy10: :toothy10:

handan

şimdi benim için konuşması kolay...
ama
anlatayım bari
doğuma 2-3 hafta kala mbaşladım evde ağlamalara kocam sağolsunçok çekti kahrımı.
amaaaaaaaaaa
doğurdum ya
neden ağlamışım ki sebebsiz yere dedim bak şimdi ağalmak için daha çok sebebim var dedim.
:ehi:

mavili

dogum çok zor  geçmişti senin suni sancı nedeniyle sanırım bana moral verdiniz içim rahatladı sagolun yani beni daha çok gözyaşlı günler bekliyor anlaşılan zorluklar acılar  aglıcam şimdi :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

duru boncuk

handan bak ben bilmiyodum senin suni sancı aldığını banada vermişlerdi ne illet bişeydi o ya bide olmadı sezeyan oldum suniyi yediğimde kar kaldı yanımaa :violent1: :violent1: :violent1:

selmacım artık ağlamak için değil glmek için nedenin daha çok olacak inan bana canım onun bir gülmesi yetecek sana dünyalar senin olacak artık daha ne ağlaması  ;) ;)

handan

Alıntı yapılan: özgül-duru - 05 Ağustos , 2008, 16:53:05
handan bak ben bilmiyodum senin suni sancı aldığını banada vermişlerdi ne illet bişeydi o ya bide olmadı sezeyan oldum suniyi yediğimde kar kaldı yanımaa :violent1: :violent1: :violent1:

selmacım artık ağlamak için değil glmek için nedenin daha çok olacak inan bana canım onun bir gülmesi yetecek sana dünyalar senin olacak artık daha ne ağlaması  ;) ;)

bi bebek 1,5 hatta 2 aydan önce gülemez   :ehi:

mavili

handannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

hem aglıyor hem gülüyorum şimdi neye ugradıgımı şaşırdım ya

aslında iyi oluyor beni neyin bekledigini biliyorum herşeyin toz pembe olmadıgını anlıyorum :crybaby2:

handan

ben toz pembe sanıyordum belki de ondan bu kadar sarsıldı psikolojim.
bebeğini kucağına alıp doğumdan 6 saat sonra evine gidersin dedi dr.
çevremdekiler de normal doğumda doğum sırasında çekiyorsun sonradan bişi kalmıyor falan dediler. ben sanıyordum ki herşey eve gelince bitecek....
umuğum gibi olmayınca sarsıldım bu kadar belki de...

mavili

ben en kötüsüne hazırlandım şimdilik bakalım handan ve özgül sayesinde  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

handan

mavili

sagol canım ya destekleriniz içinde ayrıca çok sagolun

duru boncuk

ah selmacım beni bi huyum vardır çok severim hep kendimi kötüye hazırlarımki iyi olursa doya doya sevinim diyee senide ondan böyle sıkıştırıyorum sende kötüsüne hazırlanki  olmazsa ahh ne güzel deikleri gibi değilmiş deyip kulağımı  çınlatırsın bol bol artık küfürmü edersin duamı orasını bilemem yanii :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

mavili

inşallah öyle olur kötüsüne hazırlanmışken iyisiyle karşılaşırımda dediginiz gibi aslında çok güzel bir alışkanlık seninki

kesin oklava kaldırırım :caca:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

MAVİŞ BEN BU KÖTÜSÜNE HAZIRLAMA FİKRİNİ HİÇ SEVMEDİM  :caca:  :caca:  :caca: KUSURA BAKMA BENDE HEP İİYİ DÜŞÜN İYİ ŞEYLER YAŞA  :opucuk:  :opucuk:  FİKRİNDEYİM  DOĞUMADA GİDERKEN BAZI ŞEYLERİ KABULLENMİŞ AKLIMDAN TÜM KÖTÜLÜKLERİ UZAKLAŞTIRMIŞ CAHİL CESARET OLARAK GİTTİM O ANA KADAR NE BİR DOĞUM VİDEOSU İZLEDİM NE ŞU ABARTILI DOĞUM HİKAYELERİNDEN DİNLEDİM EĞER DOĞUMDAN BİRŞEY BEKLEMZESEN SENİN İÇİN HERŞEY DAHA KOLAY OLUR HERŞEYİ OLANINCA KABUL EDERSİN... BEN SANA GÜVENİYORUM HERŞEY ÇOK GÜZEL OLUCAK.SADECE İYİ BİR HASTANEDE EPİDURAL YAPMANI TAVSİYE EDERİM.  ;)  ;)  ;)..

duru boncuk

kaldır selmacım sen iyi olda kaldır ben razıyım tatlım ne güzel iyisi çıkmış diye sevinirim bendee :D :D

zuhalcim biz zaten selmaya doğum hakkında hiç bişey anlatmıyoruz zaten doğum tamamen kısmet işi son anda planladığın herşey değişebilir biz ona sadece doğumdan sonra uyurum rahatlarım dinlenirim diye düşünmemesi gerektiğini onu bir süre zor günlerin beklediğine hazırlamaya çalışıyoruz ve bence buna hazırlıklı olmak çok büyük bir artı çünkü çok çok az bebek gayet rahat sakin oluyo buda milyonda bir şans eğer olurda selmada o şanslı insanlardan olursa ne güzel yoksa boş hayaller kurrmuş olmak onu daha çok yıpratacaktır :icon_thumright: