27 Nisan , 2024, 11:28:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEBEKTE GAZ PROBLEMI

Başlatan -Butterfly-, 10 Eylül , 2007, 06:07:45

« önceki - sonraki »

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Özüü amma yazmışsın haaa görende zannetçek ki ben size kızmışım canım sadece fikrimi söyleim .Eğer herşey düşündüğü gibi olmazsa hayırlısı böyleymiş derizz. :D  :D

mavili

ama işte ben dogumu biliyorum bizzat şu gördügünüz ellerimle :toothy10:
kaç dogum yaptırdım sayısını bilmem zorunu da kolayını da gördüm işte bu yüzden korkuyorum ya :y25: :y25:

yinede dogum konusunda degilde sonraki dönemler için zorluga alıştırdım kendimi ama dogum konusunda kolay geçecek diye alıştırdım hep

zuhalcim epidural olacak benimde burada özel bir hastanede inşallah gördügüm hiç bir doguma benzemeyecek kadar kolay geçiririm

Allahtan artık dogum servisinde degil acilde çalışıyorum yani iznim bitince acilde başlayacagım
ebe degilim ama çalışmadıgım yer kalmadı benim hemşirelik dalı yüksek lisanslı oldugu için herşeyi ögrendik ve hepsini yapabilecek durumda oldugumuz için heryerde çalıştırıyorlar valla bana kalsa dogum servisi ve çocuk servisinde asla çalışmam :y25:

handan

Alıntı yapılan: zuhaluysal - 06 Ağustos , 2008, 14:37:50
Özüü amma yazmışsın haaa görende zannetçek ki ben size kızmışım canım sadece fikrimi söyleim .Eğer herşey düşündüğü gibi olmazsa hayırlısı böyleymiş derizz. :D  :D

;D ne yalan söyliiim zuhal bende kızdığını zannettim.
hatta korktum   :aferin:
cevap bile yazamadım
ama
özgülden bekliyodum doğrusu
şidmi destek çikiiiim bari  :laughing7:

duru boncuk

valla bende kızıoyon sandım ne yalan söylüm öyle ciddi ciddi yazınca ;)herkesin fikri tabi canım bende kendiminkini savundum o kadar  :icon_thumright:

handancım korkma kız ne korkuyon ben seni savunurum lazım olursa sen arkamdan ayrılmaa :ehi: :ehi:

mavili

cuma günü doktorum bana çatı muaynesi yapacak inşallah herşey yolunda gider çok korkuyorum ya :y25:

duru boncuk

korkacak bişey yok selmacım kendini böyle şartlandırma yaa bak hepimiz aynı yollardan geçtik korkacak bişey yok tatlım rahat olki herşey yolunda gitssin tamammı ve haberlerinide bekliyorum mutlaka haberdar et beni canımm :opucuk: :opucuk:

mavili

yarın kontrolüm var gelir gelmez yazacagım özgülcüm inşallah problem olmaz  :amin:

EBRUM

dediğiniz hareketleride yapıyorum zinco diye gaz ilacıda veriyorum ama oğlum alttan gaz çıkaramıyo çok kıvranıp ağlıyo

eylülüm

Alıntı yapılan: EBRUM - 24 Ağustos , 2008, 15:49:57
dediğiniz hareketleride yapıyorum zinco diye gaz ilacıda veriyorum ama oğlum alttan gaz çıkaramıyo çok kıvranıp ağlıyo
slm canım bebişin kaç aylık bilmiyorum ama gaz ilacı neo baby kullanırsan faydasını görürsün çok iyi :icon_thumright:

EBRUM

eylülüm

allah bağışlasın canım bu ilacı bi dene istersen faydasını görürsün :icon_thumright:

EBRUM

mavili

bebek ne kadarlıkken gaz ilacı verebilirim ve hangisi iyi?

neo baby
nurse harveys
s.simpleks
zinco_c

eylülüm

neo baby derim diğerlerini kullanmadım ama duydum kullananlar olmuş gazlı bebek  :caca:diye bağırıyolardı bi fayda görmediler sanırım.yanlış hatırlamıyorsam 15 veya 20.günde başlanıyo.doktorunada bi danış tabii canım.bu arada bebişin hayırlı olsun analı babalı büyüsün inş  :flowers: :opucuk:

mavili

sagol canım teşekkürler benim kız 14. gece başladı sabahladık o aglayınca bende aglayacaktım bir ara dayanamıyorum hiç bugün bu ilaçların hepsini almayı düşünüyorum doktorum da ne diyecek bilmiyorum danışmayı düşünmüyorum ilaç kullanma taraftarı degil kendiliginden geçsin diye bırakın diyor ben bunalıyorum iş arkadaşlarımda sonuçta doktor onlarda ver dedi kullancam kızıma yazık ya canım yavrum nasıl kasılıyor kollarımda