27 Nisan , 2024, 10:48:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEBEKTE GAZ PROBLEMI

Başlatan -Butterfly-, 10 Eylül , 2007, 06:07:45

« önceki - sonraki »

eylülüm

Alıntı yapılan: kelebekf - 28 Temmuz , 2008, 11:49:21
  her şeyi her öneriyi iki çocuğumda da denedim. bebek gazında güvenli tek çözüm neo baby adlı bir ilaç.
kesinlikle katılıyorum bende kızıma 4.ayına kadar bu ilacı verdim ve memnun kaldım.diğer ilaçlara göre sanırım bu daha iyi yanii doktorumuz en iyi 2 tane gaz ilacı vardır dedi bi taneside buymuş ;)

mavili

peki bunu her eczaneden bulmak mümkünmü ???

eylülüm

Alıntı yapılan: mavili - 28 Temmuz , 2008, 17:43:20
peki bunu her eczaneden bulmak mümkünmü ???
ewet tabiiki münkün çok rahat bulabilirsin 15 ytl civarıda fiyatı vardı sanırım. :flowers:

mavili

teşekkür ederim şimdiden hazırlıklı olmak gerek en azından fikrim olsun diye çok sagolun :k06:

eylülüm

Alıntı yapılan: mavili - 29 Temmuz , 2008, 00:28:15
teşekkür ederim şimdiden hazırlıklı olmak gerek en azından fikrim olsun diye çok sagolun :k06:
tabiki canım ne demek.biz bu ilacı cahilliğimize geldi hastane çıkışı bize bilgi verdiler ama o panik heyacan işte karmakarışık olaylar falan anlamadık ilacın doğumdan 20 gün sonra başlanması gerekiyormuş gazı olsada olmasada.bizde sadece gazı olunca verilicek zannediyorduk halbuki günde 3 defa verilicakmiş bunu gazsız bebek mi olur yaaa bizimkide gazlandı tabii çıkaramıyo huzursuz falan kontrole gidince anlaşıldı herşey ve ogün başladık hemen ve 4.aya kadar devam ettik.

mavili

peki dogumdan 20 gün saonraya kadar gazı olmuyormu niye ozaman kullanılmıyor :dontknow:

eylülüm

Alıntı yapılan: mavili - 29 Temmuz , 2008, 12:13:59
peki dogumdan 20 gün saonraya kadar gazı olmuyormu niye ozaman kullanılmıyor :dontknow:
walla  :dontknow: inanki unuttum gazı olmuyodu sanırım benim bebiş sarılık olmuştu zaten doğumundan 4 gün soonra o yüzden sürekli uyuyodu uyandıramıyoduk emmesi için bile yanii ilk günler hep böle geçti 10 15 gün kadar sonrasında biraz gazı olduğunu anladık.

mavili

çok büyük bir sıkıntı bu gaz problemi Allah annişlerin yardımcısı olsun :amin:

eylülüm

handan

Alıntı yapılan: mavili - 29 Temmuz , 2008, 12:13:59

olmuyo
oluyorsa da ortaya çıkmıyo, bebek 2-3 haftadan sonra ağlamaya başlıyo gaz için.

mavili

2-3 hafta rahatız yani gaz açısından

:k06:

duru boncuk

bekle rahatsınnn o zamanda uyumuyolar zaten ondan gaz sancıları olmuyo anneye fazla yüklenmeyelimmi diyolar nedir artık  :ehi: :ehi: :ehi:

felaket tellalı gibiyim galiba bugün ben yaww :laughing7: :laughing7:

mavili

oy oy oy Allahım yardım et sen bana ve tüm yeni annelere

özgüle kaldıysak oturup aglamaya başlamam lazım şimdiden  :toothy10: :toothy10:

duru boncuk

ay selma çok güldüm bende yaa  :ehi:
sen geç kaldın bence çoktan başlaman lazımdı yanii :suclu: :suclu: :suclu:

handan

Alıntı yapılan: mavili - 05 Ağustos , 2008, 15:33:01
oy oy oy Allahım yardım et sen bana ve tüm yeni annelere

özgüle kaldıysak oturup aglamaya başlamam lazım şimdiden  :toothy10: :toothy10:

yok şimdiden ağlama doğumdan sonraya gözyaşı kalsın