HEM YENİYİM HEM ACEMİYİM

Başlatan (¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,, 14 Ağustos , 2007, 16:49:12

« önceki - sonraki »

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Arkadaşlar tanışalım yanlız olmadığımı bileyim.  :flowers:Tam 6.5 aylık  hamişim ve çok hassasım  dokunsan ağlıcam :( Sizinle konuşursam iyi gelirdiye düşündüm. İyi yapmışım dimi....

adalet

aramiza hosgeldin  :flowers:
insallah bebegini saglik dogurursun korkma canim bende uc ay once normal dogum yaptim darisi basina korkulacak birsey yok

ponçik

ZUHAL HOŞGELDİN
BENCE HASSAS DEĞİL ÇOK ESPİRİLİ Bİ HAMİŞSİN  :D
GÜZEL PAYLAŞIMLAR DİLERİM
HER KONUYU BİZE RAHATÇA ANLATABİLİRSİN
BURDA KİMSE YALNIOZ DEĞİL MERAK ETME
ALLAH HAYIRLISIYLA KURTULMANI VE SAĞLIKLA BEBEĞİNİ KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN
:love9:  :amin:  :love9:

semra

aramiza hosgeldin zuhal cim :flowers: bende52 gün önce dogum yaptim ilk herkes cokzor nasil dayanacaksin diyorlardi yani bende o aciyi hic tatmadigim icin yasiyalim ve görelim derdim korma insallah kolayca olup biter  :k06:

ღ°cerenay.♥.

iyi yapmışın  canım hoşgeldin :flowers:

aras

hoşgeldin zuhal allah bir an önce kurtulmanı nasip etsin benimde 5.5 aylık bir oglum var bende bu sitede yeni sayılırım ama inan çok ğüzel bir seçim yapmışsın

esra_yesiloz

hoşgeldin zuhalcim allah sağsalim bebişine kavuşmayı nasip etsin canım  :amin:

sevda

Merhabalar zuhalcim hoşgeldin ve umarım sağlılı ve güzel bir şekilde bebeğine kavuşursun bu arada bende yeniyim yani senden pek fazla farkım yok aaa var yaa benim 15 aylık oğlum var  :k06:teyzesi
  Bende sürekli varada , yokada ağlıyordum bu 6.5 7 ay sürdü sonra doğumdan sonra devam etti lohusalık sendromu işte  :y25:neyse şimdide artık sevinçten ağlıyorum oğlumun yeni hareketler yapmasına :muzz:

Kızlar Çok sağolun  :flowers:
Çalıştığımdan çok fazla takılamıyorum ama bundan sonra artık bu sitedeyim.

Hanımlar çoğunuzun bebişleri dünyaya gelmiş   :nazar: Allah nazardan korusun
Kıskandım valla  :hieyt: Hepimizin yavrusu allah bize bağışlasın
:cildir: :cildir: :cildir:Yaaaaaa bende kavuşmak istiyorum nazıma ama daha 3 ay var nasıl geçicek ki bu aylar

Kızlar bu zamana kadar kendi kendime hep bebişime son aylar bişeyler alıcam demiştim.Çünkü annem falan aaa sakın alma alma, iyi değil derler. Neyse ben hergün cicili bicili kıyafetler beğenip,ben bi  iki ay sonra alarım dedim ama hepsi içimde kaldı karar verdim artık annemlere falan söylemeden gidip alıcam o cicileri nazıma. haaa geçenlerde de açılışı yaptım küçücük fıstık yeşili kelebekli tüllü bi kıyafet aldım kızıma... Bi büyüsün annesi onu kokoşşş yapçak zaten :k06:

perim

:k06: :love1: BİZİMKİLER HEP KOKOŞ OLACAK SANIRIM ZUHAL  ;D

HAHA BEN DAHA HAMİLE BİLE DEĞİLİM. KIZ MI ERKEK Mİ OLUR ONU BİLE BİLMİYORUM :k06: AMA KIZ OLACAK GİBİ DOĞUYOR İÇİME HEP, ZATEN KIZ OLURSA PERİM OLACAK ADI... SEN DE KOKOŞ YAP ZUHAL, BEN DE KOKOŞ YAPICAM SÖZ :icon_thumright:

Benim annem ve ben :)

Pericim allah sana hayırlı evlatlar nasip etsin canım.  :nazar: Gerçi kız erkek önemli değil ama kız olursa  yap kız kokoş olsun paspal olmasında iyidir.  :k06: Hem ben aldıklarımdan bahsedeyim sen daha çok heveslen belki  gazla ikiz bile yaparsın.  :ehi: İki tane minicik kokoş kızz ayyyyy ne güzel olur  :-ooo

perim

AY BAKSANA ZATEN BENİM FOTODAKİ DOMUZCUĞA  :ehi: MISS PIGGY, BENİM DOMUZUM BİLEM KOKOŞ  :hello2:

Benim annem ve ben :)

:ehi:  :ehi:   :ehi:
Ben daha senin kadar gelişemedim tatlım . Ancak kendim süslenip duruyom (ama artık bi işe yaramıyo çok çirkinleşttim  :y25: ) Bi de inşallah kızımı nazımı süslicem ....