HEM YENİYİM HEM ACEMİYİM

Başlatan (¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,, 14 Ağustos , 2007, 16:49:12

« önceki - sonraki »

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Ayy ne güzel işte sana güveniyorum yakında podyuma bile çıkarız  :k06:  bende 66 dan 68 e çıkmışım olsun bende şişman manken olurum  :k06:  :k06:

sevda

Üzülme fıstık sen bi doğur önce sonra seni ben en baş manken olarak çıkarırım podyuma merak etme.. ;D

duru boncuk

zuhal üzülme be ben 73 le doğum yaptım sen benden zayıf yapacaksın galiba bide şikayet ediyosun :caca:

semra

siz hic üzülmeyin bende 85 le dogum yatim :( :( :(simdi 6 kilo fazlamvar  :cussing: :cussing:size teselli olsun

Kızlar önceleri gerçekten çok kafama takıyordum ama şimdi gün geçtikçe bebeğim sağlıklı doğsun başka bir şey istemem diyorum bir de artık kendimi hiç engellemiyorum herşeyi yiyorum inşallah bebişimde güzel besleniyordur.
Aman kızlar illakide manken olmamıza gerek yok zaten hiç te sevmem şu mankenlerin vucudunu kemik torbası gibi.(Ne kadar kıskancım dimi  :suclu::k06:  :k06:  :k06:

duru boncuk

sevda

Evet hemde kıyafetler hiç güzel durmuyo biraz etli olcan bacım şööööyle bi güzel taşıycan kıyafetin hakkını vercen yaniii. :k06:

sevda

Zaten şöyle derlermiş kadının etlisi makbul onun omuzuna şööööyle bir vurucan diyarbakırdakiler sesini duyucak derlermiş ne demekse artık yani ses çıkması lazımmış... :k06:

Haahh bizden de zaten lönk lönk  ses çıkar hertaraftan et fışkırıyo ya .. :k06:

sevda

:k06:  :k06:
Sevdacım kızın çok  tatlı maşallahh  :nazar: Niye daha önce fotosunu koymadın ki ... :caca:

aslı

Zuhalcim Sevdanın oğlu var ama yoksa doğumdan sonra gitmeyen göbekten ben ekranı mı  göremiyorum   :k06:

esra_yesiloz

aman valla kıskançlıktan değil ama mankenlerin hiçbirini sevmiyorum ve zayıflıklarıda iğrenç gerçekten insanda biraz yakışcak biçimde kilo olcak ne o öyle tuttunmu hiçbişey yok  :tongue3: hem biz onlar gibi estetik mucizesi değiliz herzaman doğal olmak güzeldir derim ben eski kiloma biraz yaklaşayım yeter fazlası için uğraşmam

sevda

Kız zuhal alemsin valla  :k06: ben hep demiyommu oğluşum diye  :ehi: allah seni ne biliyorsa öyle yapsın emiiii  :k06: ayyy hiç güleceğim yoktu kız... :ehi:

Canım ben defalarca resim koymaya çalıştım ama razi sayesinde oldu o yaptı sonunda resimlerini koyabildik oğlumun...

Bu arada herkes senin gibi kız zannediyo aslıcım doğru söylüyo erkek benim oğlum harbiden sünnetliyiz kızz... :k06:Bakmayın saçlarının uzunluğuna ... ;)