27 Nisan , 2024, 14:27:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HEM YENİYİM HEM ACEMİYİM

Başlatan (¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,, 14 Ağustos , 2007, 16:49:12

« önceki - sonraki »

esra_yesiloz

zuhalcim hiçbişeyi kafana takmamaya çalış canım oldumu dilerimki tahlil sonuçlarında güzel çıkar bebişinde iidir  :amin: doktorlar şu kadarlık diyo ama bebiş gelceği zaman sana belli eder takma sen. rahat ol bebiş ve kendin için canım oldumu yoksa buseyle ben sana çok kızarız  :caca: :binkybaby: 

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Kızlar destekleriniz için çok sağolun. Bütün sonuçlarım iyi çıkmış allaha şükür .Bir kansızlık varmış o da ilacım bitmişti kan hapını çoktandır alamıyordum ondan. Neyse canlarım yenideen teşekkürler.Artık kafama bişey takmıycam  diyorum bakalım yapabilecekmiyim.???

Kızlar yorucu bir hafta sonundan sonra dahala kendimi toplamış değilim. Üzerimden tır geçmiş gibiyim her tarafım ağrıyor. offff offff  :-\  :-\
Sizler nasılsınız nasıl geçti hafta sonunuzzz   8)

duru boncuk

bende 2 ay önce senin gibi doğsada görsem artık deyip duruyodum bana o zaman gelsin keşke içimde kalsaydı diyeceksin derlerdi gerçektende bazen çıldıracak gibi oluyorum ama bir gülücük atıyo bütün sinirim geçiyo sende hamileliğin tadını çıkar bence sayılı günlerin kalmış nede olsa :occasion5:

Özgül napayım elimde değil bende sabırsızlanıyorum bak ne güzel diyorsun bi gülücük atıyo herşey bitiyor diyee bende istiyorum Allah sağlıklı kavuşmak nasip etsin... :hieyt:

duru boncuk

amin zuhalcim bak ne güzel testlerde iyi çıkmış çok sevindim senin adına sayılı gün çabuk geçer derler az kalmış doğduğunda kıçının üstüne oturamayacaksın koşturmaktan tadını çıkarmaya bak :ehi:

semra

oturmayi bosverin arkadaslar oturmasakda olur zayiflariz iste  :k06: ama uykusuzluk göz kapaklarim uykuzuzluktan acilmiyor dis cöpü koydumnca onla idare eiorum  :ehi: :ehi: :ehi:

Özgül, semra alemsiniz valla...Ben doğmadan daha kıçımın üstüne oturamıyorum iş güç koca derken  :cildir:  :cildir:
Çocuk doğduktan sonra inşallah bu avantaj olur yoksa bu kiloları nasıl vercem yaa..   :hungry: Şiştim şiştim ve hergeçen gün şişiyorum  :y25:

duru boncuk

Alıntı yapılan: semra - 06 Eylül , 2007, 16:15:16
oturmayi bosverin arkadaslar oturmasakda olur zayiflariz iste  :k06: ama uykusuzluk göz kapaklarim uykuzuzluktan acilmiyor dis cöpü koydumnca onla idare eiorum  :ehi: :ehi: :ehi:
valla bu dediğine aynen katılıyorum semra aylar oldu deliksiz bi uyku uyuyamadım hamileykende duba gibi olduğum için uyuyamıyordum ne zaman kısmet olur acaba uyku bana

Ayyy kızlar korkutmayın yaa.... Ben uykusuzluğa hiç dayanamam da  :'(       Belki uslu bir bebiş olur dimi....  ???

belgin

merhaba.hoşgeldin.merak etme tek sen degilsin bende acemiyim 4.5 aylık haamişim :hieyt: :binkybaby:herşeyi paylaşabiliriz.

duru boncuk

valla zuhal bende senin gibi oniki birlere kadar yatardım bayılırdım uykuya ama şimdi nerdeeeeeeeeee saat 4,5 da uyanıyoruz sonrası yok

Alıntı yapılan: özgül-duru - 07 Eylül , 2007, 11:42:55
valla zuhal bende senin gibi oniki birlere kadar yatardım bayılırdım uykuya ama şimdi nerdeeeeeeeeee saat 4,5 da uyanıyoruz sonrası yok

Özgülcüm ben inanmak istemiyorum uykusuz kalacağıma bırakta şu iki ay kendimi kandırayım dimi  :k06:   :k06:
Hem benim bebiş çok uslu olurr (nede olur yaa annesi  harektli babası harektli,Şimdiden durmuyoo çıkıvercekmiş gibi tekmeliyo)  :muzz:

Alıntı yapılan: belgin - 07 Eylül , 2007, 11:22:21
merhaba.hoşgeldin.merak etme tek sen degilsin bende acemiyim 4.5 aylık haamişim :hieyt: :binkybaby:herşeyi paylaşabiliriz.

Hoşgeldin canım aramıza  :flowers:  Tabiki herşeyi paylaşabiliriz ben senden birazcık daha tecrübeliyim bebişim 29 haftalık oldu inşallah kızımız nazımız olucak. Sen öğrendin mi cinsiyetini  ???

sevda

Merhaba hamişler yazılarınızı okudumda biz o dönemleri atlatalı aslında çok olmadı ama sanki uzun zaman geçmiş gibi neyse bence anneyede bağlı bu uyku dönemiçünkü eğer hamileliğiniz raht geçiyorsa inanınki bebeğinizde okadr uslu ve sakin oluyor benimki öyleydi mesela.