HEM YENİYİM HEM ACEMİYİM

Başlatan (¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,, 14 Ağustos , 2007, 16:49:12

« önceki - sonraki »

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Ayy çok utandım şimdi... :'(   :'(   :'( Valla yer yarılsada içine girsem,  :honk: nasıl farkedemedim ben yaa Aslının söylediği doğru canım ben artık göbekten ekrana kıyısından köşesinden bakabiliyorum. Ama gücenme de çok güzel oğluşun kız çocuğu gibi çok sevimli bi de öyle pırıltı resim koyunca canım ben deli onu kız sandım tamam da ammaaa körüm haaa yanına prensim yazmışsın. Artık beni böyle idare edin doğuma kadar olmaz mı???

duru boncuk

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:ayy zuhal öldürdün beni

yaaa  :k06:   :k06:  :k06:
Dahala utanıyorum  :honk:  :honk:

sevda

Ayyy canım yaaa çok şekersiniz yirim ben seni tama affettik ama bidaha olmasın hımmmm :caca: ay bak gene sopamı elime aldırdın kız sen beni eli maşalı yaptırdın sonunda haaa....

Bitanem olur böyle vakkalar sevda seni yakalar ham yapar... :hungry:

sevda

Zuhaaaaaaaaaaalllllllllll nirdesin bitaneeeeeeeeeeeem.... :caca:

Sorma canım Bayram öncesi işler çok yoğun ondan fazla giremiyorum nete beni merak etmeyin...

sevda

Yavru kuşum arada bir cee de merak ediyorum seni bitanem...Ben yaşlı bir kadınım ona göre... :caca:

Ceee ....
Bayağa uzak kaldım napayım işlerim çok yoğun bu gidişle iş yerimde doğurcam bebeğimi.... :k06:

Ayy valla unuttunuz siz beni  :y25:

duru boncuk

seni unutan ölsün yavrum ben daha dün sabah geldim istanbuldan iş güçten fırsat bulamadım sen nasılsın  :flowers:

Ben nasıl olabilirim canım yüsyuvarlak dolaşıyorum ortalıkta artık yürümeyi unuttum yuvarlanıyorum.  :k06: Neyse canım İstanbul nasıldı sen bahset biraz ahdım var çocuk doğsun bende gidip İstiklalde sabaha kadar eğlencem.

duru boncuk

istanbul herzamanki gibi çok güzel boğazıda ışıklandırmışlar daha bi başka olmuş tekrar aşık oldum valla
canım sen çocuk doğunca diyosunda çocuğu ne yapacaksın sen eğlenirken :icon_scratch:anca onuda sırtına bağlayıp gezebilirsin doğunca :ehi: :ehi:

Çocuğu götürmeyeceğim anneme bırakıcam biraz palazlansın öyle ...Arkadaşlarda var zaten İstanbulda bizi bekliyorlar. İnşallah bakalım.

Kızlar dün kızım nazın odası geldi (hemi de genç odası artık annesi ile ortak kullancak odasını )  :hieyt: hemen dolabını yerleştirdim şimdi bi kendisi kaldı oda  sağlıklı bi gelse başka birşey istemiyorum.

Almiş'inAnniş'i

sen ne zaman izne ayrılıyosun zuhal?
büroda mı doğurcan kııızzz!!!  :toothy10: