En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

İNŞ KANKAM BEN SANIRIM PEREMBE GÜNÜ SABAH TEST YAPARIM DAYANAMAM BU AY UMUTLUYUM EPEY O YÜZDEN GÜNÜMÜN GECMESİNİ BEKLEMEYİZ SANIRIM ESİMDE BENDE

HASRET!M S@N@

H.G GÜLÜM SENİN SON DURUM NASIL EN SON SİLİK CİZGİLER CIKIYORDU

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 31 Ocak , 2011, 13:55:52
H.G GÜLÜM SENİN SON DURUM NASIL EN SON SİLİK CİZGİLER CIKIYORDU
valla durum karisik  :k06: artik yapmiyom test valla oluruna biraktim  :k06: kadin doktorumu aradim cok dolu anca haftaya sali rendevu yaparim dedi beklicem cnm hayirlisi olsun  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

secret1905

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 31 Ocak , 2011, 13:55:30
İNŞ KANKAM BEN SANIRIM PEREMBE GÜNÜ SABAH TEST YAPARIM DAYANAMAM BU AY UMUTLUYUM EPEY O YÜZDEN GÜNÜMÜN GECMESİNİ BEKLEMEYİZ SANIRIM ESİMDE BENDE

EVETCANIM GÜNÜNÜN GEÇMESİNİ BEKLE DERİM BENDE.. BENDE EŞİM ÇARŞAMBA GÜNÜ NÖBETÇİ ÇARŞIYA GİDİP TEST ALIP GELCEM AMA EĞERKİ PERŞ OLMAZSAM CUMA YAPARIM. AMA TABİ KORKUYOMDA. EĞER TESTİM POZİTİF ÇIKARSA CUMA AKŞAMI AŞKIMLA SEVGİLİLER GÜNÜNÜ KUTLAYIP HEDİYESİNİ VERECEĞİM.  :basardim:

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Ocak , 2011, 13:53:06
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 31 Ocak , 2011, 13:51:34
Günaydınnnn şekerlerrr  :opucuk:  :love9: nasılsınız iyisiniz inşallah

HOŞGELDİN CANIMMMMM
hoş buldum tatlım nasılsınız bebişle iyisiniz inşallah  :flowers:
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 31 Ocak , 2011, 13:55:30

HIIII YAP CANIM PERŞEMŞE SABAHTANNN VARSA ZATEN SİLİK FİLAN ÇIKARRR BU AY BEN DE SENDEN UMUTLUYUM ALLAHIM HAKKINDA HAYIRLISINI NASİP ETSİN COŞCAM COŞCAM SEN HAMİLEYİM DE Bİİİİİİ
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

kızlar çok mutluyum yemekte et yiyebildim  :hungry: hiç yiyemiyordum bu sefer zorladım kendimi afiyetle yedim :):)

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

Alıntı yapılan: gulum22 - 31 Ocak , 2011, 13:53:43
slm kizlarrrr  :wave: :wave: yeni hafta herkese iyi haberler getirsin  :amin: :amin: :amin:

Selam canım hoşgeldin

Shadowqueen

HASRET!M S@N@

İNŞ KANKİM İNŞ BİR SENEDİR BU SİTEDE O HABERİ VEREBİLMENİN HAYALİYLE YASIYORUM ESİM DAYANMAZSA BİRGÜN ÖNCEDE YAPARIZ BELKİ BU AY İKİ TANE YAPTIK CIKMAZ DEDİĞİM HALDE ZORLA YAPTIRDI
SECRET İNŞ CANIM YA BNENDE SEVGİLİLER GÜNÜE HAMİLE OLMAYI COK İSTERİM
GÜLÜM İNŞ BEBİŞ VARDIR SENİNDE TATLIM BASKA DOKTORA GİTSEN
ÖZDENCİM H.G NASILSIN

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 31 Ocak , 2011, 13:59:19
kızlar çok mutluyum yemekte et yiyebildim  :hungry: hiç yiyemiyordum bu sefer zorladım kendimi afiyetle yedim :):)

Çok sevindim canım et ürünlerini yemek hamilelikte çok önemliymiş  :icon_thumright:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 31 Ocak , 2011, 13:59:19

OHHH YARASIN SAĞLIK OLSUNN

yasmin24

Alıntı yapılan: secrett - 31 Ocak , 2011, 13:52:45
Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 31 Ocak , 2011, 13:51:52
ARADA BENM ADET SANCISI GİBİ AGRIM GİRİYOR HAYIRLISI ARTIK BAKALIM

AHHH SORMA BENDEDE AYNISI VAR BİDE GÖĞÜS UÇLARIM ÇOK ACIYOR ...HİÇ BÖLE OLMAZDI :icon_scratch:
BARİ BİRİMİZ GÜZEL HBR VERSEK YAAA :love7: :love7: :love7: